Listopad 2006

Můj bušič patří někomu jinému 3. díl

29. listopadu 2006 v 18:08 | kristík
,,No tak to mě poser!!" Vypadlo ze mě.Chvilku jsem sice mžourala na toho kdo nás vyrušil v našem řádění ale jakmile jsem rozeznala stíny,nějak jsem v tom poznala toma kaulitze,ano,slyšíte správně TOMA KAULITZE,toho co hraje na gitááru a patří do Tokio Hotel,toho co má za dvojče Billa a toho co je tak naprosto úžasnej.. :,,Co..co.. co to má bejt?" Vypadlo z Toma, Týna se vzpamatovala a chovala se naprosto klidně,ona zbožňuje Billa a tohle ji jaksi z míry nevyvedlo a tak řekla :,,Víš,Tome, naši ti to nechtěli říct,ale my jsme vaše druhý dvojčata,tohle je Bob a já jsem Rob." Já na ni koukám jako na největšího dementa světa až mi zaskočí slina.Tom ke mně přiskočí a plácne mě do zad,jenže mi vyletěl flusanec a přímo na Týnu.Chudák měla ten kemr na vlasech a pěkně pomalu jí sjížděl dolů.Ale patří jí to,promiň Týno,ale jako tohle byl zase tvůj prvotřídní kec.Koukám,že tam zařadila úchylný krátký jména,teď to vypadá jako rodina úchylů na kratičký jméníčka!!
:,,Hele,jako..co..cože?" vyvalí oči Tom a čupne sebou do sena.Týna si znechuceně otře kemra a jde k tomovi,sedne si naproti němu a řekne :,,Hele kámo,my si vás taky nevybrali,takže neremcej!" ,,Já..já neremcám..ale..no..jako..já to nechápu!" ,,To se ani nesnaž pochopit,prostě to tak je a ber to tak,nebuď měkota a hlavně nezačni dojetím bulet,nejsme v uřvané telenovele,jo a neptej se na to mámy ani nikoho z rodiny,o tom ti nic neřeknou!" Já jsem vyprskla smíchy a Tom se na nás nechápavě podíval,naštěstí se už neptal a jen seděl a nepřítomně čuměl doblba.
:,,Kámo vzchop se ne? Přece tu nebudeš jen tak sedět,pojď s náma zatrsat ne? Ať víme jaká je s tebou prdel!" popožene ho bouchancem do zad Týna.Tom se hned zvedne a čeká co zapneme.Tak jsem zapla nějakej českej hipec od kámošky z čech,se kterou si píšeme přes počítač. Tom s náma začne blbnout a předvádět nějakýho rapera a my se tlemíme a jsme rády že nám neprasklo břicho. :,,Hele,kde máme vlastně bráchu?" zeptám se ho.
:,,Pokud myslíte mně,tak jsem tady,ale kdo jste vy?"U vrat stojí opřenej Bill a čumí na nás jak péro z gaučíku.Tom se k němu hned rozeběhne,čapne ho za ruku a dovede k nám. :,,Hele brácha,sleduj je,nepřipomínaj ti někoho?" ,,jo,nás!" zatváří se znuděně Bill,protože lidí co vypadaj stejně jako oni viděl dost! :,,No právě, to jsou naše další..DVOJČATAA!!" Bill se lekne a práskne sebou do sena.Námahou se zvedne ale pořád tomu nemůže uvěřit a tak vyjede na Toma :,,KURVA Tome nedělej si ze mě srandu s tak vážnou věcí ano?":,,ale Bille já si fakt nedělám srandu!" ,,Ha,ha,ha to je tvůj nejtrapnější ftip!" ,,Hele brácha on si fakt nedělá srandu jo?takže ho neurážej!" řekla Týna a Bill na ní jen vyděšeně pohlédl a pak to s ním švihlo.
Klekla jsem si k němu a začala ho pleskat po obličeji.Tom vedle mě jen kvílel a naříkal cože je s bráchou a Týna chytala záchvaty smíchu.ještě jednou jsem dala Billdovi facana až mu zrůžověly tváře a on se začal pomalu probírat.Chytil se bolestí za tváře a vyděšeně na nás koukal. ,,Kámo neboj se nás,my tě s brášínem nesežereme!" Bill prudce vstal a zařval :,,Já vám ale nevěřím,to není možný,věděli bychom to,a navíc vypadáte jako my a to my takhle nevypadali dřív!!"a jejda,to jsme nepromyslely,naštěstí Týna vyrukovala s poznámkou :,,Hele hochu,tak jste slavný,tak přece jako vaše dvojčata nebudeme pozadu,hold to slíznem s váma ne? Občas za vás skočíme do nějaký TV a máte to!" Tom se zatvářil poplašeně ale neřekl ani slovo.
Bill ke mně přišel a chytil mě za bradu,kouknul mi do očí a řekl :,,Proč máš modrý oči?" :,,A proč ty jseš kluk?":,,Hele nech si to,nikdo z nás nemá modrý oči!" :,,to je po dědovi,které už zemřel!" vymýšlela jsem si,Bill jen přikývl a šel k Týně,tu taky chytil za bradu a otáčel jí s obličejem :,,Rysy máte stejný jako my,trošku holčičí,možná je to pravda,ale proč nám to nikdo neřekl? A proč jste s náma nezůstali?" :,,Nevím,ale jak jsem řekla tady Tomovi,neřeš to jo? Prostě to tak je!" :,,cože jsi to řekl? Řekla? Co to zkoušíš?" :,,Já se přeřekl, to jsem se zase zamyslel nad jednou holkou!" Bill stále nevěřícně kroutil hlavou,ale nakonec jsme všichni usedli do kruhu a kecali o rodině a tak podobně.Tom byl jako u vytržení,furt nás chtěl objímat a byl strašně dojatej,že má další sourozence :,,Hele,kdo je vlastně nejstarší?" zeptal se se strachem Tom :,,Já!" odpověděla Týna,Tom jen zničeně zabořil hlavu do dlaní,ale pak stejnak dostal salvu smíchu a zase nás objímal. Když v tom do seníku někdo vešel.Všichni jsme se strašně lekli a Tom ode mě uskočil. :,,KAULTZOVÉ, PŘIŠLA JSEM SE PODÍVAT JAK SPÍTE A ZKONTROLOVAT VÁS,JAK PLNÍTE PRÁCI A VY SE TU BRZO RÁNO VYKECÁVÁTE!" :,,A kurva,matikářka!" zašeptal Bill,Tom byl pořád strašně dojatej a tak běžel k matikářce a obejmul jí:,,paní učitelko, našli se,chápete to?" ,,Co blbnete pane kaulitzi?" znervóznila učitelka ale Tom pokračoval :,,Naše další dvojčata,Rob a Bob.. to jsou naše dvojčata, jupíí,podívejte na ně, našli seeeee!" a zase ji obejmul. Matikářka ho jen odsunula,vzala svůj mobil a pronesla :,,Neznáte číslo na cvokaře?"
Týna a Lilli..

Gothic princess 3. díl

29. listopadu 2006 v 18:07 | kristík
Do Německa jsem přijela asi ve čtyři hodiny.
První čeho jsem si všimla byl blonďatý, celkem vysoký kluk s cedulkou na které bylo mé jméno.
Sympaťák. No šla jsem k němu.
,,Ahoj, Andreas??? Zeptala jsem se.
,,Hahhahahahahahahaha" začla jsem se smát až jsem se lámala v pase, protože pohled na něj byl víc než srandovní. No jen si představte kluka, který má vyvalené oči, otevřenou pusu do kořán a je politý asi kolou. Ani nevím čemu se tak diví. No furt mě přejíždí pohledem. Ale co na mně vidí??? Mám na sobě černé tričko s lodním střihem, tmavě rudý korzet na ramínka se šněrování jak v předu tak vzadu po pas, skládanou černou mini, černé silonky a vysoké boty po kolena s přezkami. No a ještě různé doplňky jako pásek s ostny a tak. No musím uznat, že taky nevypadá špatně. Černé kalhoty a košile.
,, Já jen že jsem nečekal takový šok. Strašně ti to sluší a tak" řekne ještě v šoku.
,, No taky nevypadáš špatně………….. jedem????"
" Jo jo jasně" odpoví mi
V autě se seznámím ještě s jeho mamkou Lili. Taky si mně měří pohledem, ale co sem na to už zvyklá. S Andreasem si padnem do oka stali se z nás dobří kamarádi a to jenom za tu cestu. Vyprávěla jsem mu o mně a on mi vyprávěl o sobě. A taky o klucích, celkem sem se zasmála. Když mi vyprávěl jak Tom šel na podium a spadly mu kalhoty nebo zapomněl hrát, protože si všimnul jedné holky (prý prsaté), a nebo když ho honila jeho fanynka, která prý byla dost ošklivá a on aby se jí schoval skočil do popelnice, ale k jeho smůle přijeli popeláři………………… to ovšem bylo ještě za dob kdy se jmenovali Devilish.
Asi za hoďku jsme přijeli ke krásnému domečku, který měl dvě patra a byl celkem velký.
Došla jsem do svého pokoje a chtěla si vybalit jenže -
,, Market jdeš se koupat???" volá na mně Andreas
,, Jo jo za chvilku sem tam počkej na mně ve vodě" ani trochu sem tam nechtěla, ale všimla jsem si, hadice a tak proč ho trošku nepotrápit, no ne??? A jelikož jsem hooooooooodně škodolibá, po tajnu jsem vylezla ven, schovala se za křák, kde jsem naštelovala studenou vodu (až na doraz) a v momentě kdy šel nic netušící Andreas jsem to na něho pustila
,, Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Markéto já tě zabijuuuuuuuuuuuuuuuuuuu" a začal mně honit po zahradě
,,hahahahahahahaha" skoro jsem nemohla běžet jak sem se smála.
Mezitím bez povšimnutí do zahrady přišly další dva kluci, kterých jsem si všimla až když nějakýho černovlasýho Andreas místo mě polil vodou
,, Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Andreasi já tě zabijuuuuuuu" křičel na něho
,,hahahahahahahahaha" smála jsem se spolu s tím druhým, který měl dredy. No a to bych nebyla já abych to nenechala bez poznámky, co???
,, No tý jo a víš co dělá studená voda, že jo??" Snažila jsem se to říct vážným hlasem, ale cukaly mi koutky a pohledem sem mu sjela mezi nohy………
Teprve teď mě oba pořádně zaregistrovali a oba jak na povel otevřeli pusy dokořán a stejně jako Andreas vyvalili oči.
Nejdřív mojí poznámku pochopil Andreas a potom Tom, no jo no kdo by neznal bratry Kaulitze, že??? Oba se jak na povel začli smát. Jenže Billovi to trošku pálilo později takže teď trošku zčervenal, ale když jsem se začla smát i já tak.

I'm not boy 3 díl.

29. listopadu 2006 v 18:03 | kristík
Další den ráno všechno vyprávim Jess a Kiki.,,No to mě poser!"zaječí Jess:,,Ty se s nima znáš jako kluk dva dny a hned tě pozvou na mejdan!A ještě k tomu zařídíš abychom tam mohli jít taky!Seš fakt kamarádka!"Já se jen zazubim,ale eště neví holt všechno:,,No to je právě ten problém-to jak sem zařídila,abyste se tam dostali."řeknu a holky nechápou.Tak jim to musim polopatě říct:,,Zkrátka Bill s Tomem viděli mojí starší fotku,no a mysleli si,že je to moje ségra,myslim tim Robova ségra, ale neví,že sem to já.A pak mě (Robovo ségru)pozvali, abych prej taky přišla i s kámoškama.Tak se tam dostanete vy dvě,ale já mam mega problem,protože vůbec nevim,jak se tam dostanu a budu hrát dvě vosoby najednou.Asi tam půjdu jenom jako Robb."holky na mě chvíli čumí,než si v hlavě srovnaj,co všechno sem jim řekla a pak Kiki procitne a protestuje:,,No to teda ne,prostě tam pudeš jako holka,pač by nás tam bestak jinak nepustili,protože řek ty a tvoje kámošky,ne?!"Já jen na Kiki vyvalim voči:,,A jak to tam mam stihnout?Dělat dvě role najednou!To si budu muset do baťohu strčit klučičí hadry!A vůbec,já tam jako holka jít nechci.Určitě se se mnou nebudou vůbec bavit.Věřte mi holky,možná bysme tam neměli vůbec chodit!Počkejte si až na tu kaulitz narozeninovku!Myslim,že mě učitě pozvou a vstup pro vás už nějak zajistim!",,V žádnym případě!Deš a basta!"řeknou rozhodně obě naráz a já už nemůžu protestovat.
,,Teda,takle sem si pařbu nepředstavoval!"skuhrá Tom.Je rozvalenej na gauči,jelikož mu jaksi nejdou dát nohy k sobě,protože má ještě dost z toho včerejška.,,Já nebudu vůbec vstávat,to bych se ztrapnil!"Bill se mu směje:,,No to je pravda,když deš,tak vypadáš jako kachna v březí!"Tom ho sjede pohledem a těžce oddechne.,,Píchá mě u srdce,Bille tohle je můj konec!Kdybych umřel,tak chci ty modrý boty do rakve!A né že se na muj pohřeb zmaluješ jako děvka!",,Ježíši,Tome,už toho nech,zas tak hrozně ti bejt nemůže!",,Ne?"povzdechne Tom:,,Cítim se jak oškubaný kuře!Já chci nějakou holku,která se holí žiletkou….A ještě mam krámy,doprdele,budu mít celibát!"podloží si Tom smutně hlavu,bere všechno hrozně vážně.,,No jo,dneska je řada na mě!"bouchne se Bill do hrudi.,,Hele ,přetaň machřit,stejně si zase žádnou nevybereš,protože seš moc náročnej!"Bill pozvedne ramena:,,Možná jo,možná ne."
,,Gustave,hlídej u dveří a až příde Robbovo ségra,tak jí za mno pošli!"huláká na něj Tom….,,A jak jí poznam?"dotazuje se Gusty.,,Prostě až uvidíš nejhezčí holku,kterou si kdy viděl,tak je to vona a v obličeji podobná Robovi.",,Hm,tos mi toho řek!"…..Bill si sedne zatím k Tomovi na gauč a kecaj spolu.,,Tome a ty chceš tu Robbovu ségru sbalit jako to děláš vždycky?Dyť by ti pak Robb moh rozbít hubu!",,Bille,nestarej se o to do čeho ti nic neni!Já Robovi musim dokázat,že sbalim každou!",,A co,když se bude zrovna líbit mě?"pohlídne na Toma Bill.,,No tak ti jí naservíruju brácha,abys už dal taky nějakou tu branku!",,Tome,nech si toho a nedělej ze mě pořád panice,když už panic nejsem!"
,,Kruci,Fay!Necourej se tak!"ječí Kiki.,,Vypadáš nejlíp ze všech a víš o čem si s nima máš povídat,tak nemusíš mít nervozitu!",,Já nervozitu nemam,stejně si nás ani nevšimnou!Každej z nich je pro nás nedosažitelném a bavit se s nima normálně můžu jenom jako kluk!Myslim,že mě stejně nepoznaj!Na tý fotce jsem měla dlouhý vlasy a teď je mam na mikádo!"odvětim jí nazpátek.,,Právě proto si tě všimnou!Vypadáš úplně jinak než ostatní holky!Z tebe něco vyzařuje nebo já už nevím,jak jinak bych ti to popsala!"dodá Jess.,,Jo a neřikala si,že Tom se s Robbem(s tebou) hádal,že tě sbalí?!Takže seznámení s Tomem jako Fay máš v kapse!"…Už začínáme slyšet hluk…je to určitě blízko….Naposled si přejedu svoje černo růžové mini šaty na pusu nandam lesk a spolu s holkama se dotrmácíme na přesnou adresu.Už se tam paří.Tak tedy zazvonim na zvonek…..A hele,kdopak mi to otevírá!To je Gusty!,,Ahoj G…!"už sem chtěla říct jeho jméno ale díkybohu vyznělo do ticha.Von se na nás tři usměje a projede si nás pohledem.Hlavně teda mě.Je vidět že se nemůže vynadívat.Čučí na mě jako chleba z tašky:,,Nejsi ty ta Robbovo sestra?"vypadne z něj nakonec,,Jo to sem já,Fay!"podam mu ruku a trmácím se s holkama dovnitř.Von za mno dál zírá:,,Nekecal!Je to kost!"ujede mu ještě dost nahlas,jelikož si vzpomněl na Tomova slova,že má hledat nejhezčí holku,kerou kdy viděl.Sice sem mu nepřišla vůbec podobná Robbovi,protože moje vlasy zakrejvaly rysy tváře a pak sem byla ještě namalovaná,ale s tou krásou se Tom nesek.
,,Bille,nevíš co je to za holku?"zírá na mě Tom s pootevřenou pusou a Bill je na tom stejně.Musim holt přiznat,že jsem opravdu moc hezká a když se ještě pěkně obleču a nalíčim,tak kluci většinou slintaj mno a koukam,že tady to nebude jinak,přejedu po nich letmym pohledem a hned se zas otočim.Jdu s holkama pařit na parket,ale ještě si nejdřím položim baťoh za dveře koupelny,kerou sem spatřila.Jen doufam,že to převlíkání vyjde…
Hledám očima Billa,ale už ho nikde nevidim.Kam se najednou tak vypařil?Z myšlenek mě probere Tomovo zavýsknutí a gesto,abych šla k němu.,,Ahoj,já sem Tom!"podá mi ruku a já se divim,že pořád sedí na pohovce.Tom-na Robovo segru kašlu,tohle je kvalitní zbožíčko,fakt hezká holka!Myslí si Tom,jelikož mě nepoznal.Nojo no ta fotka byla stará!,,A já sem Fay!"podam mu ruku nazpátek:,,Proč tu jen tak sedíš?",,No víš..já..já"začíná Tom koktat….já sem si vytrhal chlupy voskem."řekne popravdě a já vyprsknu,jak nikdy.Sem nevěděla,že to moje promlouvání vezme tak vážně!

Lepší než peklo 4. díl

29. listopadu 2006 v 18:02 | kristík
No nic no.Kam teď že?JE něco kolem 12 odpoledne a já mám hlad.Sednu si do parku na lavičku vytáhnu si něco na jídlo z batohu co sem čmajzla těm dvoum.Po jídle se procházím jen tak po ulicích města a dívám se do různejch krámků,že bych zase něco čorla?Dívám se kolem sebe jestli mě nikdo nevidí,Ne?super…Neotálím a beru si flašku vína pod bundu."Lálálá" zpívám si nenápadně a pomale vykročím z obchodu.
"Ehm….hej vy?" někdo na mě zakřičí.Sakra!!A sem "zase" v prdeli.
"Hm…no?" otočím se a už si předem nachystávám výmluvu.
"Není to náhodou vaše?" řekne mi a podá mi moje brýle.
"Aha…no…jo…vlastně…děkuju…" oddechnu si."Dik" vytrhnu mu brýle z ruky a mažu pryč.Ty vole mám víc štěstí než rozumu,sakra,ještě že mám tu flašku!to se musí pořádně zapít ale tedka ne.Jdu z mýma kámošama do klubu.

Mířím si to přímo do místního,ne moc známýho klubu ve městě.Super,všichni jsou tady."Čajec Bobe?,jak je vole?" přijdu k Bobovi."No áhojec princezno,jak to de?" culí se protože ví že oznáčení mě za"princezno" nemám ráda."Neříkej mi tak!!" naooko se naštvu,pozdravím se s ostatníma kámošama a začneme pařit.
Řeknu jim taky moju příhodu s brejlema a s těma dvěma celebritkama.Skoro ani nemůžou dýchat jak se smějou.Hlavně u té příhody jak zjistili že su holka nebo jak sem vyprovokovala Bill tak,že se musel jít voblíct…Hehe!!To sou zážitky na celej život!

Po pár hodinách kapne pár kapek alkáču…ehm…no tak dobře….padne toho víc než bylo v úmyslu,vyšichni střískaní jak hovada se vracej dom a já,jelikož nemám kam tu chvilu ještě zůstávám se svojí kámoškou Ninou,která je uplně na sračku."Heh…!!škyt!!....a to jako….!!škyt!!.....s byla u nich…!!škyt!!...ehm doma?" ptá se mě a přilívá i další sklinku něčeho nealkoholickýho.
"Jo…normálně….!!škyt!!....fakt jo!" směju se na celí kolo.
"A ….kterej…!!škyt!!.....se ti líbí?" ptá se mě.
"Já abnormálně nevím…!!škyt!!....." řeknu a du na záchod.Po mé potřebě du k baru ale Nina tam není."Asi šla dom" řeknu si jdu pryč.Tédá…mě se nějak motá hlava!!Se divím že ještě stojím na nohách.Vyjdu ven a láduju si to k parku přes silnic,někdo na mě začne proubit."Co je vole?Neumíš brzdit nebo co?" stojím uprostřed silnice a nadávám mu.Jenže to auto nezastavuje."Počkej..kámo…………BRZDI TY VOLE!!!!!!" křičím na něj ale ono nic.Najednou BUUUUUUUUUUUUUM!!!!!!!!!!!Rána jak svina!!!!!!!!!!!!

"Auvajs!!Doo prdele" .Ten magor to do mě napálil a klidně odjíždí dál."Au moje noha!!" křičím v křečích a ani si nevzpomenu na to,co sem vypila,sem úplně střízlivá.Ležím na silnici a nemůžu se hnout.Všude kolem mě je krev!Sakra….co tady dělá krev,vždyt mě bolí jenom noha?Tupě se dívám kolem sebe a pak uvidím velkou tržnou ránu na mě pravé ruce."Héézkýý…vono to krvácí ale nebolí" začnu se smát i když bych asi neměla.Přes celou ruku mám otevřenou ránu která krvácí,asi zlomenou nohu a trocha mě bolí hlava a já jako magor se směju.Ale ta noha bolí a ruka furt krvácí.Opatrně si vyslíknu mikinu a ještě víc opatrněji si zavážu ruku.Chci vstát."KURVA!!!TO BOLÍ!!!!!!!" zakřičím na polovinu města.Rozhlídnu se kole sebe..a hle!!!...nějaká postava si to míří přímo ke mně…super aspon mě pomůže.(Doufám)
"Co se ti sakra stalo?" zeptá se mě někdo,néééé já tenhle hlas znát nechci!!!!!!!!!
"Ježíš!!!!!!!zase ty?????" odseknu a podívám se (bohužel) na Billa.
"Řekneš mi konečně co se ti stalo?" neustupuje.
"Nestarej se." Odseknu a snažím se o druhej pokus o zvednutí.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá!!!!Moje noha…bolí to." nuceně se mu přiznám.
"Jaká noha??spíš ruka ne?" přičupne si ke mně a prohlíží si zkrvavenou mikinu.
"Néé…to je v poho.Jenom menší škrábnutí" řeknu s klidem.Sakra….tohle není můj styl ale fakt to bolí tak ho teda o to požádám..
"Bille,podívám se mu do obličeje."NO?" zeptá se starostlivě."Pomůžeš mi?bolí to." zklesnu.
"JO jasně,hned zavolám sanitku!" souhlasí a už vytahuje z kapsi mobil ale zastavím ho.
"NE!!já do nemocnice nechci!!" odporuju.Tupě na mě hledí."Seš normální?co když je to něco vážnýho?" překne přísně."Prosím…Bille…já do nemocnice nechci!!" odporuju.
Bill chvíli přemýšlí a pak vyjekne."Já mám nápad!!!!!"."Hm???JAkej?" co mu zase vlezlo do hlavy?"Ségra mojí matky je zdravotní sestra…co kdybys šla k nám a ona by ti to ošetřila?" navrhne Bill."Super!!hlavně žádná nemocnice!Dík" poděkuju mu což se tak často nestává.Bill se usměje - poprví.
"Tak pojd" zvedá mě.
"Počkej….počkej…!!"panikařím."Co si jako myslíš že děláš?"
"Zvedám tě,nemám řidičák abychom mohli jet autem." Vysvětluje Bill a pomaloučku mě dostává na nohy…ehm…teda na nohu.Syknu bolestí."Opři se o mě" pobídne Bill,chvíli přemyším…."No ták….nebud blbá!!!" hustí do mě Bill."O.K." vzdychnu a opřu se o něj.Chytne mě kolem pasu a já kolem jeho ramen."Dobrý?" ptá se a opartně se mnou míří k nim domů.Skoro celou cestu sykám bolestí a Bill se furt na mě dívá jakože jestli "dobrý" nebo "v poho".Kývnu.
"Asi tak před 100 metrama od jeho baráku mě docházejí síly."Bille…já už to nezvládnu…hrozně mě bolí hlava!!" smutně na něho koukám a pak na sebe.
"Ještě kousek..to zmákneš ne?seš přece tvrdá holka!" chlácholí mě Bill.
"Si piš vole!" namachrovaně odpovím a sem si jistá že to dojdu po svejch...a tak se odtrhnu od Billa a zkusím o pár kroků...jenže...jaksi ta noha je víc v háji než sem čekala a při prvním šlápnutí na ni,dopadám tvrdě na zem.AAAAAUUUUUU!!!!!!Najednou tma!!!.......................................

Holka dvou tváří 3. díl

29. listopadu 2006 v 17:59 | kristík
Jdu k ní.Zastavím se asi metr od lavičky.
"Susi?"Řeknu jediné slovo,na které se zmůžu.Otočila se ke mě.Teď už jsem si byla jistá.Byla to moje dávná kamarádka Susi Kircherová.Poznala jsem ji na táboře v rakousku před dvěma rokama.Byla tam jediná,co uměla česky.Od tábora jsem ji neviděla.
Nejdřív se na mě koukala dost nechápavě.Je fakt,že jsem se za tu dobu dost změnila.Pak se ale její pohled změnil v nevěřícnej.
"Pe pe Petro,seš to ty?"Zakoktala se,když mě poznala.Jenom jsem přikývla a vsedla si k ní na lavičku.Chvíli jsme si kokaly do očí,až mě to rozesmálo.pak se ke mě Susi přidala.
"Nazdárek Susiku,jak se máš a cos ty dva roky dělala?"pozdravila jsem ji konečně.
"No super ty vole.Normálně mám pro tebe novinku,Já mám bráchu!"odpověděla mi celá vysmátá Susi.
"No tak to je super,Kolik mu je?"
"Teprv rok,tvýmu bráchovi už je devět,žejo?"
"Ne,je mu deset,ale to neřeš,stejně se chová,jak kdyby mu byly tři!"Tak jsme si povídali asi čtvrt hodiny,když mě napadla celkem příhodná otázka.
"Hele,Susi,Jak ty ses sem vůbec dostala,vždyť ty seš přece z Rakouska ne?"
"No jo,Víš,já sem dostala lístky a koncert Tokio Hotel,Znáš je?On se bude konat tady,za tři dny,víš?Původně se mnou chtěla jet Alex,pamatuješ si na ni,ne?Ale ona onemocněla a já tam teď nemám s kým jít.nešla bys tam ty?"
"Ty seš zlato,Susi!Jasně,že tam s tebou půjdu!"Tak jsme si obě povídaly jenom o TH.Pak mě ale něco napadlo.
"Hele,kdys říkala,že bude ten koncert?Za tři dny?Tak si poď nakoupit ňáký hadry!"A už sem ju táhla za ruku do obchodu.
Zrovna jsem si prohlížela kšiltovky,když se mě Susi anglicky zeptala:
"Hele,eště přád hraješ na ty housle?"
"Jo,bohužel,už sedmej rok.Je to děsnej vopruz,ještě k tomu takovej vodepsanej Nástroj."Odpověděla jsem jí znechuceně,Když se za mnou ozvalo:
"To by ses divila,jak housle nejsou odepsaný!"Otočila jsem se na toho kdo to řekl.Čekal mě šok...

Hledá se andílek zn.:pro Billa 3 díl.

29. listopadu 2006 v 17:57 | kristík
Stojíme před tabulí a koukáme,co bude.,,Ták si napište oba příklad!"řekne ropucha a už diktuje.,,Hele koukej radit!"špitnu na Toma,kterej sedí přede mnou.Bill má smůlu.Je na druhý straně.,,Um um um um um."chraptim na Billa jestli už něco má.Ten jen točí hlavou,že ne.Tak je to v háji!Já nechci dostat pětku!Očkem prolítnu po třídě a ty taky nevypadaj,že by něco vypočítali.,,Má to tady někdo?"zaječim teda nahlas bez ohledu na ropuchu.Všichni jen kroutí hlavou a Toma nevyjímaje.,,No ty seš teda nápověda!"rejpnu si do něj a čučim dál na příklad….,,Ježíš,promiňte!"zakřičí najednou ropuchá:,,Já sem si zpletla zadání!",,No to je teda dobrý!"nadávam jí do obličeje.,,Copak vy se nikdy nepletete,Lilliano?"brání se.,,No,jenže vy se pletete každou hodinu!"dorazim jí a du si bez dovolení sednout.
Ropucha na mě jen kouká.Ještěže zvoní.Přilítne Mates k lavici:,,Tys jí teda dala!"řehní se.,,A co sem podle tebe měla jiného dělat?Dyť je to pravda!Každou hodinu něco splete a ještě nás nic nenaučí.Já za to nemůžu,že všichni sedíte jak pecky!Kdybyste byli co k čemu,tak už byste si na ní stěžovali!",,no jo naše chytrá se ozvala!"směje se Mates dál, ,,ale moc šikovná asi nejseš co?"zubí se a naráží na mojí další prohranou sázku.,,No jo no!Tak vyklop podrobnosti,co všechno si k tomu druhýmu růžovýmu dnu představuješ!"jdeme pryč,aby nás ostatní neslyšeli.Bill je kecka a bestak by to všude roznes!
,,No to si děláš prdel ne?"nadávam,když Mates vyklopí podrobnosti.,,O žádnym líbání nebyla řeč!",,Ale no tak!Prohrála si,tak jenom dolepšuju tvuj úkol!Stejně si už tak jednou oblečená šla,tak co?"šklebí se Mates.,,Jo šla,ale nemusela sem bůhvíkoho pusinkovat!",,Ale dyť nebudeš bůhvíkoho pusinkovat!Jenom toho,kdo ti poprví řekne,že vypadáš jak bárbí!",,No skvělí teda!S mym štěstím to bude nějakej kretén!"Du si sednout do zas do lavice,začíná nudnej zemák:-(!Sem celá skleslá z toho líbání zejtra….
,,Tobě není dobře?"všímá se mě hned Bill.,,Kdyby jen to!"ušklíbnu se a z tašky si vyndam katalog s hadrama.To mi spraví náladu.Bill hned začne šilhat ke mně,tak ho nasunu doprostřed lavice.Prohlížíme si zrovna dámské mikiny,když vidim jak ho to zajímá.To mi nedá a zeptam se:,,Tak si buzík nebo ne?"Bill se zarazí a obrátí na mě svoje kukadla.,,Tak jo nebo ne?"trvam si na otázce.Nestačí mi odpovědět a k naší lavici příde učitel:,,Co si to tady prohlížíte?",,Ale nic!"strčim katalog k Billovi a ten ho dá pod lavici:,,Nic!"kroutí na učitele taky hlavou.Učitel nás přejede přísnym pohledem a vrací se k tabuli.,,Ne."vypadne z Billa.,,Jaký ne?"divim se protože nevim co to zas mele.,,Nejsem teplej!"vystrčim z lavice katalog a dál si prohlížím.Přitom ze mě vypadne:,,To je dobře."Sem si myslela,že sem to neřekla nahlas,ale opak je pravdou.Bill se na mě sladce usměje.A sakra,budu si muset dávat pozor na hubu!
Právě sem u pánskejch mikin.,,Hele,ta by ti slušela!"řeknu a ukážu mu jí.Bill pokejve a jako správnej objednávající si čte z čeho je vyrobená.Pak nalistuje na dámký prádlo a ukazuje zas mě:,,To by ti slušelo!"Mam chuť ho něčim majznout po hlavě!Ale von se na mě roztomile šklebí.To nejde,když se takle kouká.Tak ho aspoň prásknu do zad….,,Co to tam vy dva zas děláte?"spozoroval mojí ránu učitel.,,Vůbec nic!"přitulim se k Billovi a hladim po vlasech.,,Viď Billíčku!"mrkam na něj slaďonce.Tom vyprskne smíchy,trotl jeden,furt se něčemu tlemí.
,,Asi vás budu muset přesadit!"přemýšlí učitel.,,Kaulitzové,prohoďte si místa!"Hej,já budu sedět s tim dredáčem-teda Tomem!Nasadim úsměv století.Tomovi to taky bodlo.Přihrne se ke mně a už sedí.Chvíli se věnuju vyučování,ale když cítim jeho ruku na svým stehnu,nevydržim to a jednu mu plácnu.To ať si nezvyká!,,Co to posloucháš?"kouká na muj mpeják."Samou dobrou muziku!"machruju na něj.,,Jo a co je podle tebe dobrá muzika?",,No to je asi jasný,ne?Punkrock!"klepnu do stolu….,,Vám nějak ti Kaulitzové nesedí!"komentuje nás učitel…….Mi na něj kašleme a dál se vybavujem.,,To se takhle tvuj brácha oblíká furt?"Tom pokejve:,,Jo už sme si na to zvykli.",,A to si občas nepřijde trapně?"ptam se dál.Tom pokrčí ramena.,,Kdyby chodil oblíkenej víc jako ty,tak by vypadal líp!Ale zase až tak velkou velikost by mít nemusel!",,Co máš proti mí XXL?"diví se Tom.,,Vypadáš jak naprcanej kačer!"vypálim ze sebe.Tomovi zaskočí.Začne se dusit.Holt mu taky jednu vrazim do zad.,,Díky!"řekne mi a pokašlává.V šestnácti letech se ještě nenaučil polykat sliny!Kroutim hlavou…..,,Lilli,ty mi je přizabiješ!"mluví na mě zas učitel.,,Ale ne!"poplácam Toma po ramani a pak po hlavě:,,Že jo Tomíšku!?"Šišlam na něj jak na magora.,,Jo jo!"odpoví a přitiskne mě těsně k sobě.Ho za ty jeho dredy zatáhnu!Copak mě takle bude mačkat?,,Au!"křičí přes celou třídu.,,Lilli!"zvýší učitel hlas.Já se jen zašklebim:,,Tom přiskřípl ruku v příklopci!"

Sexy drobek 3.díl

29. listopadu 2006 v 17:54 | kristík
Z hodné stařenky se v minutě vyklube ďáblice.Na sobě má už jen černou kombinézu,z které jí vykukují visící prsa,na nohy si nandala drsné černé boty,rudý podvazek a v ruce stále drží byč.Bill se se strachem k Tomovi nahne:,,Vypadá jako feministka!"Tom pokejve:,,Myslíš,že nám je chce uříznout?"…,,Přestaňte se vybavovat!"zařve silnym hlasem baba.Před Billa přišoupne malou stoličku a na ní houmlesácky strčí nohu.Pak se podívá na Billa:,,Polib mi mojí nohu,ty sviňáku!"Bill skoro ani nedejchá a Tom chytá mouchy.,,Tak políbíš mi tu nohu nebo ti mam tu butu strčit do…….."ozve se zvonek.Babča si v mžiku oblíkne jednoduché šaty a náhradním klíčem,který visí vedle dveří otevírá.Billovi i Tomovi se ulevilo.Tohle správná chvíle na útěk.Kdopak je asi zachránil?....Babča otevře dveře a mile se usměje.Já tam stojim a jen tak se chvíli na ní koukam.,,Tady máte hůlku!Zapomněla jste si jí v parku!"To víte starý lidi!Furt si hrajou na nemocný a chorý a beztak se jim zapalujou lejtka!...Babča mi jí vyrazí z ruky a kolem ní v cukuletu proběhnou Bill s Tomem.,,Díky!"klepnou mi na rameno.No tak to se divim.To je poprví,co mi za něco děkujou!Nacham babču babčou a upaluju za nima(teda spíš se valim)…,,A jéje,"cekne Bill,když mě spatří jak utíkam za nima.Zastaví se na místě a čekaj.,,Sotva sme se zbavili jedný pohromy,už za náma leze další!"ušklíbne se Tom….Tyhle jeho poznámky.Fuj!Možná si myslí,že sem je neslyšela,ale já nejsem hluchá.Raději jim du z cesty.Proč mi musí takhle nadávat?Stejně mam Toma ráda….Chci tohle postevaní změnit!Jsem rozhodnutá!Pojedu do Ameriky,děj se co děj!A voni ať si jedou na to svoje turné!Když mi tak nadávaj!
,,Filipe!"beru telefon a volam mu.,,Jedu tam!"řeknu jenom a dál mluví Filipe:,,To sem rád.Ještě dneska to s tvýma rodičem domluvim.A zejtra pojedem!Ven si sebou jenom oblečení a potřebný věci a jídlo už žádný!!!!",,Mno jo!"…….Všechno dobře klapne a půl roku uběhne jako voda….Celou tuhle dobu do mě Filipe cpe různý kapusty a já mam občas hrózně blbou náladu!Ale zas je pravda,že kila šla rychle dolu!Místo 120 mam už jen 60 kilo a nemůžu tomu uvěřit,když se koukam do zrcadla:,,Tohle snad ani nejsem já!Taková hezká holka!"sjíždím si rukama po tváři,protože je to poprví co se od tý doby vidim v zrcadle.,,Tohle ještě nic není!"přistoupí ke mně Filipe.,,Až odundáme ty brejle a nahradíme je čočkami,nakoupíme novej úplně novej šatník,to se budeš teprv divit!"Protočim se ještě jednou na špičce kolem zrcadla a pak na Filipeho skočim jako kdyby to byl muj strýček.,,Seš senzační!Díky za tuhle změnu!"Filipe se ještě jednou sám pochválí,jak je skvělej,ale pak mi pohaní moje chování:,,Se vzhledem se dá udělat něco vždycky,ale to tvoje nezřízený chování předělat nejde!To bylo už sezeních na kterých ses měla uklidnit,ale místo toho si…"vyndá ruce a počítá sválně před mýma očima….,,Třikrát si vysklila dveře meditační místnosti, pětkrát všem řekla,že z tebe udělaj akorát pacoše a pozor:jednou si nakopla výpomjocnýho zřízence do prdele..…no…do pozadí!"opraví se.Asi se ode mě trochu nakazil………Čas rychle běží a já najednou sedim v letadle,který přistává a hrozně se těšim domu.Na všechny na všechno.Mam v cílu si najít kluka,ale nevim nevim,jak to pude,protože jestli se mě dřív nikdo nevšímal,tak teď se dá říct pravej opak.No jo,jakej kluk by taky odolal sexy kočce s dlouhýma světle hnědýma vlnitýma vlasama,uhrančivýmu pohledu jedinečných světle modrozelených očí a krátké sukni,kterou mám teď neustále na sobě.Ale není to takovej ten bárbínkovskej styl.Vypadám sexy,svůdně,trochu tvrdě,ale přecejenom určitá jemnost v tom je….Naposled se rozloučím s Filipem,který odjíždí zpátky do Ameriky a už si to tráduju jako poslední z letadla ke svojí rodince(mamince,tatínkovi a nemožné sestřičce).,,Ahoj rodino!"hulákam na ně.Voni se však koukaj tak nějak přeze mě.Připlazim se k nim blíž.,,Tak sakra sem vaše dcera,tak byste o mě mohli mít trochu větší zájem a né mě přehlížet!Celej rok sem s váma nebyla!"mávam jim rukou před očima.,,Ó můj bože Roberte(jméno mého taťuldy),tohle že je naše holčička?"upadá matka do mdlob.,,Né asi,co jinýho bych podle tebe měla bejt?"vyjedu na ní celá vzteky.Ta změna mi začíná lézt na mozek.,,To vypadam tak divně?",,Né,né"vzpamatuje se opět muty a celou si mě prohlíží:,,Právě naopak,vypadáš…no..to se snad ani nedá říct…takový slovo neexistuje!",,No dobře dobře no..to stačí já už chci bejt doma!Doufam,že ste mi neudělali nic s mojim pokojíčkem?"Matka pohlédne s obavami na otce:,,Víš Katty,mi sme ho půjčili Gustávkovi a jeho kamarádům.Voni tam zkouší a po večerech občas přespávají.",,Cože???????!!!!Mě vomejou!"……,,A to tam jako budou i dneska?"…,,Né dneska ne,ale Gustávek příde!",,No už se rozplývam!"
Když přijedem domu,tak mě muty pošle ještě pro mlíko do krámu a tak běžim.,,Á hele,náš Gustávek si taky něco koupit!"vidim ho přes sklo prodejny.Stojí tam ještě s tím poslednim klukem z jejich kapeli-Georgem.Tak tak jako vznešeně vejdu do krámu a přejedu oba dva svýma pohledama.,,Tý vole,vidíš jí?"drbnou vzájemně do sebe.,,To je štěrbina!"dodává Gusty….Kouknu na ně a jdu k nim.,,Ahoj Gustave,dlouho sme se neviděli!"strčim do něj sestřenkovsky,pak ho v řadě předběhnu,koupim to mlíko a zase mizim.,,Ty jí znáš?"diví se Georg…Gusty kroutí hlavou.,,Ne vidim jí poprví!"…,,Hm."kroutí taky Georg hlavou:,,Tak to po tobě asi jede!Běž za ní a pozvi jí ještě na rande!"….Gustav hned vyběhne z obchodu a po chvíli mě dožene:,,Prosim,dej mi tvý číslo na mobil!"divně se na něj podívam jako že mu přeskočilo,dyť čílo na mě má bůhví jak dlouho.Von do mě najednou začne hustit:,,Víš,já vůbec nevim odkaď mě znáš.Asi posloucháš naší skupinu,co?Nešla by si se mnou na rande?"…Tahle poslední věta mě dorazí.Začnu se ale totálně tlemit,protože mi došlo,že mě vůbec nepoznal.Teď na mě tak divně kouká jako,co se děje:,,Gustave,ty magore,seš stejně dutej jako před rokem!Jo a promiň,já do rodiny nedělam!"Gusty na mě čumí jak vyblitý lečo a pak z něj vypadne moje jméno:,,Katty????????!!!!!!!"

přáníčko č.2

28. listopadu 2006 v 21:57 | kristík
tady je další splněné přání....

bleskovka....

28. listopadu 2006 v 20:53 | kristík
Výhra......
Tak jsem vyhrála bleskovku..je to príma pocit......

spřátelený blog....

26. listopadu 2006 v 18:52 | kristík
Tak mi poslala kámoška odkaz na svůj blog....je bezva...tak jsme se spřátelili......tak se tam mrkněte...určo se vám bude líbit stejně jako mě.....
tak se mrkněte....mě se líbí moooooooooc..........

Neeeeeeeeeeeeee..........

26. listopadu 2006 v 18:40 | kristík
Tokio Hotel: Opravdu se kluci nenávidí?!
Je něco takového vůbec možné? Ještěpřed pár měsíci to byla nerozlučná čtveřice kamarádů, kteří si společnědokázali nejen splnit sen a stát se populárníkapelou, ale především rozpoutat celoevropskou "TH mánii". A dívky je milují do dne. Už brzy však nebude koho milovat, protože tokiáči se postarali o pořádný šok pro všechny své oddané fanynky. Po mnoha měsících společné kariéry se najednou nemůžou navzájem vystát a hrozí, že se rozpadnou!!!
Zůstanou jen dvojčata?
Ano, je to skoro neuvěřitelné, ale podle různých informací z týmu kolem TH, které se dostávají mezi novináře, to skutečněvypadá, že kapela, tak jak ji známe, už dlouho nevydrží. Už nějakou dobu se mezi členy objevují menší či větší názorové neshody. Zatím však manažeři vždycky situaci dokázali uklidnit a kliky usmířit, takže navenek pořád vypadali jako sehraná a hlavněspokojenáčtveřice dobrých kamarádů. Jenže jak už to tak bývá, umělé"slepovánía usmiřování nemůže fungovat do nekonečna.
Krize, nenávist, závist...to je jen několik slov, kterými lidékolem tokiáčů popisují celkový stav kapely. Ale co se to vlastněmezi kluky děje? O co přesnějde? Jedním z důvodů problému je prý rozdílné hudební cítění. To je však jen základ. Nezapomínejme, že jde o showbusiness a v tom jde vždy především o peníze a slávu! Tím hlavním a největším problémem jsou tedy samozřejměpeníze a "nespravedlivé" rozdělenípopularity.
Každý spí v jiném hotelu!
Na vrchol se sice dostali jakoby všichni společně. Všichni ale dobře vědí, že hlavními tahouny čtveřice jsou dvojčata Bill a Tom. A zatímco tito dva jsou hlavní hvězdy celého projektu, Georg a Gustav jsou v kapele jakoby jen do počtu a cítí se zbyteční a odstrčení. A právěz toho pramenívelképroblémy. Vyčítají totiž dvojčatům, že si všechnu popularitu kradou pro sebe, že mají mnohem více fanynek a tím pádem, že jsou v médiích vidět mnohem více než bubeník a kytarista. Zároveňjde takéo to, že hlavními autory většiny písniček jsou právědvojčata, takže za odehraní songů v rádiích inkasují více peněz než méněpopulárnídvojice. Kvůli všem těmto důvodům se Georg a Gustav bouří a za stávajících podmínek odmítají v kapele dále působit. Zatím jsou sice všichni čtyři ještěochotni vystupovat společně, ale už tak je z nich cítit vzájemná nenávist a jejich koncerty nemají zdaleka taková náboj, jako tomu bylo ještědonedávna. A jakmile odejdou z pódia, komunikujíspolu pouze přes manažery. Ale to není zdaleka všechno. Oběznepřátelené dvojice navíc odmítají bydlet ve stejných hotelích a odmítají se společněúčastnit propagačních akcí. V praxi to tedy vypadá tak, že každý jezdí v jiném autě, spív jiném hotelu, každý sám před koncertem provede zvukovou zkoušku a společněse objevujípouze na pódiu.
Přerostla jim sláva přes hlavu?
Ještěto neníoficiálnía podle všeho nevyhnutelné. Gustav a s ním nejspíš i Georg mají v úmyslu opustit Tokio Hotel a věnovat se vlastníhudebnítvorbě. Gustavovi prýleze na nervy i neuvěřitelná namyšlenost dvojčat. "Ty jejich hvězdnémanýry jsou k nevydržení," zmínil se prý jednomu ze členů ochranky. Sami členové ani management nechtějík situaci vůbec nic říct. Všichni čtyři přitom učinili důležitý krok, kterým přispěli k rozpadu kapely. Odmítli totiž podepsat novou společnou smlouvu. Ta je měla zavázat k setrvánív kapele na dalších pět let. Hlavníotázkou tedy je, co bude dál? Couvnou manažeři a nabídnou klukům časověnezávaznou smlouvu, aby ještěaspoňchvíli udrželi kapelu pohromadě, nebo vyhlásíkonec a zůstanou jen dvojčata Bill a Tom? Poslední varianta by mohla být ještěta, že kapelu opustí jen hlavní vzbouřenec Gustav, Georg se se svou "béčkovou" pozicí smíří a trojici doplní nový bubeník. Jak to nakonec dopadne, záleží teď především na manažerech, jestli kluky dokážou něčím přesvědčit, aby na vzájemné neshody zapomněli a soustředili se jen na kariéru. Všichni se přitom bojí hlavnětoho, aby táhnoucíse spory neznamenaly odliv fanoušků. Přitom se zdá, že další kariéra je to poslední, co kluky momentálnězajímá. Odmítajívětšinu nových nabídek na koncerty, setkání s fanoušky, kterých ještěpřed pár týdny absolvovali několik denněv několika různých městech, jsou najednou nemyslitelnáa fanynky se kvůli tomu velice trápí.
Tragédie, nebo vysvobození?
Výhružky útěků z domova či dokonce sebevražd - to jsou ty nejbláznivější reakce oddaných fanynek tokiáčů, které se odmítají s případným rozpadem kapely smířit. Podle většiny psychologů je však riziko, že by dívky byly opravdu schopné si ublížit, ještěmenší než minimální. I kdyby se totiž TH opravdu rozešli, což ještěstále neníjisté, dívky si rychle uvědomí, že tím jejich život nekončí, říkají odborníci. Navíc by si zcela jistěrychle našly nové idoly, které budou obdivovat stejnějako předtím tokiáče.
Já to mu nevěřím...co vy??....pište do komentářů a hlasujte v anketě...!!!....

Na památku....abys věděla,že tě navždy v srdci nosím 3.díl

25. listopadu 2006 v 12:00 | kristík
.,,Seš zženštilej"poznamená tom.,,No dovol"ohradím se.,,To nemělo bejt nic špatného..ty seš náhodou hustej típek"řekne.,,Děkuju"řeknu a skočím za nima do bazénu.Při tom ošplouchnu Billa.Jsme tam dlouho.Máma a pani domácí seděj na verandě a věnujou se sami sobě.Jo…aspoň že tak.Nesnáším,když se do našich(jako dospívajících)věcí…motaj dospělí.Je to na ho*.Nikdy si pak nemůžeš nic užít.Člověk si pak připadá jak v Alcatrazu.Někdy je to vopruz.Těším se až budu mít dům..sama pro sebe.To než bude….no asi za dlouho.Kdyby se tak někam zdechli,abychom mohli mít barák sami pro sebe.To by bylo lážo plážo.Vylezu ven z bazénu páč mám už upa rozmočený prsty.Lehnu si na lehátko a zabalim se do ručníku.Je mi krááásně teplouško.Uschnu a tak se vystavím dennímu slunci.Jooo…toť úlevička.Ostrov by byl lepší.No,ale co……já už s tím nic neudělám.Na ostrov letos nepojedu a pochybuju,že po opravě našeho new sídla budu na ostrov moct jet příští rok.Možná tak za 5 let.Možná ani to ne.No tak níš no.Hlavně,že budu mít svůj pokoj.Doufám,že co nejdřív,páč to s těmahle asi nevydržím.Hodně mě to zmůže a opravdu usínám na sluníčku přikrytá osuškou.Budí mě až něčí hlas.,,Vstávej….běž si lehnout do pokoje".Pomalu otevřu oči.Nade mnou se sklání Bill.,,Jééé……já musela usnout…já jsem hrozná……"začnu se pomalu zvedat.Ježiši.Já mám snad úpal.Strašně mě bolí hlava.Než řeknu hakenkrois hodím šavli na Billa.,,Ježiši promiň…já…já..mě je blbě"omdlím.Vzbudím se až v pokoji v něčí posteli.Na gauči nejsem na tuty.Otvírám oči.Nade mnou stojí mamka a vedle mě sedí Bill a dává mi obklad na čelo.Máma do mě nacpe nějaký prášky.,,Díky"řeknu omráčeně.,,Chudáčku můj"pohladí mě máma a odejde.Do pokoje vletí Tom:,,Jak jí je?"ptá se.Mluví dost nahlas.,,Tome ty by jsi vzbudil i mrtvolu"ozvu se.,,Promiň"řekne a sedne si taky na postel.,,Ty jsi chudák…a stejně jako já….velkej spáč"usměje se. Pak tam přijdou ostatní kluci.Teda ty jsou nějaký přepečlivý.Jsem jak nějaká princezna a stará se o mě harém mladých…no kluků.Zase usnu a vzbudím se až druhý den pozdě odpoledne.Zvednu se z postele a jdu dolu po schodech do obýváku.,,Je tu někdo?"zavolám…..a žádná odpověď.Jdu do kuchyně a tam taky nikdo.Deset minut mi trvá než najdu přísady,ale uvařím si čaj s medem.Vyndám si prášky a jdu do pokoje.Lehnu si do postele a pustím si do uší mp3.Když tu nikdo není….tak ani nebude vadit že si trochu zazpívám.Docela si to užívám,ale pak se leknu pomyšlením na to,že by tu přeci jen někdo mohl být a tak rychle zmlknu.Prohlížím si plakáty,který jsou nalepený po pokoji.Je to jak bariéra.Na jedný straně hipec a na druhý rock.No jo…kluci..a ještě ke všemu dvojčata.Jeden zmalovaném jak děvka…a druhej….rozkrok až někde u kolen.Bill se mi ale líbí.Je dost cool a stylovej.Docela bych si s ním ráda pokecala.Nestačím ani dokončit myšlenku a už je někdo v pokoji.Nejprve jsem ho chtěla vyhodit.Jo…ale on to je Bill…takže jsem si to rychle rozmyslela.,,Ahoj"vyndám si sluchátka z uších.,,Ahoj…tak jak ti je?"zeptá se a nasadí úsměv.,,Jo…už je mi líp".,,Já jsem tě přišel zkontrolovat…kluci zachvěli přijdou.Jo a je tu ted semnou kámoš Andrea….tak se přijď dolu seznámit"odejde.Tak zase nic.......

Na památku....abys věděla,že tě navždy v srdci nosím 2.díl

22. listopadu 2006 v 21:00 | kristík
,,K těm klukům?",,Jo"odpoví máma a zabouchne dveře a ty se vylomí.Já se začnu smát.Vyběhnu ven a ty čtyři co byly u bazénu stojí před barákem.Ten jeden začne ječet.Má černé vlasy.,,P…p…p…pavouk…..máš na sobě pavouka"kňučí za tím jedním klukem.Ten má zase dredy a je vážně cool.Začnu tam poskakovat.,,Mami…já v týhle ďouře nebudu"nadávám ve španělštině…pak do toho vložím angličtinu i němčinu.Zní to docela komicky.Máma se směje a kluci z toho pobrali možná tak čtvrtku.Nevim jakým jazykem mluví.Po pravdě je mi to šumák.,,Nesnáším…všechno čemu se dá říkat hmyz….tak proč jsi mě vozila do rodiště hmyzí kolonie?"chrlím na ní už teda v němčině.Chvilku se tam dohadujem a pak máma řekne těm 4em:,,Je máma doma?...měli jsme dneska přijet….budeme u vás bydlet"řekne máma.,,Jo…hned pro ní dojdu"odběhne ten dredatej.,,No vidíš…máš hned 2 kámoše v baráku"řekne máma.,,Proč já?"tluču se o pouliční lampu do hlavy.Dredatej se vrací a za ním jde nějaká pani.No zřejmě ta co o ní máma mluvila celej let.,,Dobrý den"pozdravím jako sluňák…teda aby se neřeklo.,,Jé…to jsem ráda že jste tady……pojďte dovnitř…kluci..nechtěli by jste se jít převlíct….Bille…tečou ti šminky"řekne a ten černovlasej hned zdrhá.Začnu se smát.,,Ahoj…já jsem Tom"pozdraví mě ten dredatej.,,Ahoj…já jsem Kristina"představím se.,,Já jsem Georg"řekne jeden.Má hnědý vlasy…vypadá jako bisexuál.No nicJ.,,Já jsem Gustav..ale klíďo mi říkej Gusty",,No jasan kámo…a ty mě říkej Týno"usměju se na něj.,,Jo a to co běželo domu…to je moje dvojče….Bill"řekne Tom.Jo..to by odpovídalo.Oba stejně trhlý.Doufám že aspoň dostanu pokoj.Abych nemusela bejt pod jednou peřinou s jedním z nich.K mému šoku jsem spala na rozkládací pohovce u kluků v pokoji.Super.V jejich pokoji to bylo možná horší než vedle v našem domě.Bugr všude kam se podíváš.,,Fíííha….vy jste bugrmeni"plácnu a jdu se brodit zkrz bordel až ke gauči.Tam sebou plácnu.Odložím si tam věci a jdu zase za Tomem,kterej stojí mezi dveřmi.,,Přijď za náma ven.Jo a vem si plavky"řekne a pádí.Pak se tam objeví Bill.,,Ježiši sorry…já nevěděl že"omlouvá se.,,To je v pohodě…ty si tu přece pánem domu"řeknu a on na mě mrkne.Vypaří se a já se navlíknu do svejch černejch plavek.Vemu si osušku a vystrčím čumes na zahradu.Kluci se ráchaj a tak se jdu přidat.Sednu si na kraj vélikýho bazénu a kulím na ně zrak.Bill je teprve na druhým schodu.,,Kluci..dyť je to studený"sejčkuje......

Na památku....abys věděla,že tě navždy v srdci nosím 1.díl

22. listopadu 2006 v 20:46 | kristík
,,Mami…tohle ti nikdy neodpustím"říkám jí,když nastupujeme do letadla.,,Prosimtě,ještě mi budeš děkovat.",,Tobě…no jasně….za stěhování…přátele atd.…no jasan".Strašně nadávám.Lidi kolem nás se otáčejí.Myslela jsem si,že si budu užívat na ostrově s mámou.Jo ale to neměla dostat tu práci v německý firmě.No super.Zase jako opuštěnec.Bez kámošů,mámy(páč bude až do noci pracovat…jak se zmínila).Co já tam budu dělat.Chtěla jsem žít na pohádkovém ostrově,plného alkáče a kluků….a ono z toho zase nic nebylo.Tak se nedá nic dělat.V letadle běžím asi 10 krát blejt.To je zase cesta.Je mi špatně a ještě jsem stropila scénku….pozvracela jsem stévartku.Super.Jsem totálně bledá.Ke mě se to moc nehodí.Já taková trošičku barbí.Až na to že miluju rock.Takže černá je pro mě základ.Teda,ale v létě ne.Jen občas.To ještě dostanu sprďana od mámy,do čeho že jsem se to zase navlíkla.Super..radši se k tomu nebudu vyjadřovat.V taxíku jsem se děsně nudila a poslouchala mp3.Prostě svůj rock.Teď jsme tedy na místě.Malý domeček u kterého má člověk pocit že za chvíli spadne.Světlá omítka a červená střecha,tvoří dojem klasika….městečko.Supa..takže zapadákov a kino nejblíž půl dne cesty.Jo…dobře…jsem zhejčkaná velkoměstem.,,Já se tu budu nudit"řeknu.Pak si všimnu že u sousedů je rušno.Lítají tam nějaký kluci.,,No vidíš…kámoši hned za plotem"pronese máma.Koukám dál na to v čem budu nadále bydlet.Vážně se mi tady líbí.Ironie……kdyby tu byl táta…asi by jsme tady nebyly.Německy umím……anglicky taky….v pohodě se domluvím.No jo…ale mamka je na půl Španělka,takže umím i základy špániny.Vejdeme dovnitř a já začnu ječet.No jo….anglicky…,,Švááááábíííííííí".Je to tam doslova ukrutný.Smrad....spíš puch….otrhané tapety na stěnách….no a to ještě nevíte co nás čekalo nahoře.,,No to nemyslíš vážně"kouknu na mámu.,,Taky že ne.Tady tohle je náš dům,ale než bude opravenej…bydlíme u sousedů."......

Hlasujte....

22. listopadu 2006 v 17:22 | kristík
Tak je to tady....
dnes odstartujeme hlasování o nej blog......
ještě vám sem jednou prsknu odkazy...
Toť vše...tak hlasujte pro svoje nej.......

news,news,news.....

21. listopadu 2006 v 18:05 | kristík
Tak jsem se rozhodla.......
Chci dredy......
Mámě se to sice moc nezamlouvá....ale co já s tím......chci je hrooooozně moc.......
fotka
Tyhle se mi líbí....nejsou pěkný....
Co si myslíte o dredech??....

Soutěěěž.....

20. listopadu 2006 v 22:40 | kristík
Tohle neni zase tak velká novinka.....
Jsem v soutěži na blogu jedný super holčiny (Anden-super človíček).Je to soutěž o to,kdo se nejvíc hodí k Billovi.Sice jsem se nerozhodovala dlouho o tom jestli se mám přihlásit,ale co....tak to zkusím ne??....
Tady se můžete mrknout na mě....a na tu soutěž kde pro mě popřípadně můžete hlasovat........
Jsem ráda za to že jsem se přihlásila.Jsem ráda,že mě někteří mají i rádi.Někdo si myslí že jsem nafoukaná a namyšlená barbína,který rodiče splněj každej manýr,ale tak to neni.I když mě někdy plní to co mi na očích vidí...všeho se mi nedostává.Nikdo na mě nemá čas.Většinou bych to svalovala na práci rodičů a opravdu se někdy cítím sama.Proto vám chci říct.....neberte lidi podle obalu.Musíte je poznat....a proniknout hlouběji pod kůži.Nezáleží totiž na obalu...ale na tom co je
tam uvnitř.......Beating Heart Věřím vám Kristina


Fáma nebo Pravda??!!

19. listopadu 2006 v 16:44 | kristík
Smile Jedna kámoška na xchatu psala:
Zpěvák a ostatní členové kapely z Tokio Hotel, kteří dneska (18.11) měli koncert v Moskvě, dělali v hotelu opravdový nepořádek.
Jsou známý svým "správným chováním", ale tihle muzikanti v Rusku měli svědka při jednom jejich řádění, které rozhodně neudělá dobře jejich reputaci.
Hotelový pracovníci se přiznali, že když klukům přinesli na pokoj večeři a jenom trochu alkoholu, tak kluci běhali a blbnuli po pokoji, totálně nazí.
"Tohle jsme ještě nikdy neviděli," řekl nám jeden pracovník hotelu. "Tihle kluci jsou tak drzí, že ani můj kolega je nepřivedl do klidu, když jim řekl, aby se zklidnili. Dveře v pohodě otevřel nahý Bill.který se snažil schovat svůj penis svýma rukama".
Tak co??Myslíte si že je to pravda??....kdyby jo...docela ráda bych se stala pracovnicí hotelu....
rozpad TH??.....

18. listopadu 2006 v 19:31 | kristík
Téma Nr.:1
Važně se THčka rozpadnou a nebo je to jen fáma...každopádně chci vědět váš názor...tak písejte v komentářích..........

Grafika

18. listopadu 2006 v 12:30 | kristík
Tohle je od jedný mjí kamarádky.......
líbí??....mě strašně........