Gothic princess 1. díl

11. listopadu 2006 v 16:33 | kristík(od kámošky z blogu)
Tak jo ahoj lidičky tohle je moje první ff no doufám, že se Vám bude líbit. Chci abyste do komentářů napsaly to co si o ní myslíte. Podle nich se zařídím a buď budu pokračovat nebo ne.
Jsem člověk, který říká věci na rovinu tak to chci slyšet i od Vás.
Nejdřív sem dám takové menší info o hlavní hrdince:
Jmenuje se Markéta ( to je, ale náhoda co??? ), její 16 let, má malou postavu asi 151cm, má tmavě hnědé vlasy, které jsou těsně po ramena dlouhé a jemně sestříhané, tmavě zelené oči, a miluje gothic styl, podle kterého se taky oblíká, poslouchá gothic muziku (doufám, že sem to napsala správně), a pochází z ČR, no myslím, že by to mohlo stačit ne???? Jo a ještě fotím gothic obrázky pro různé agentury v různých koutech světa
Sedím v letadle a po tvářích mi tečou slzy. V duchu si opakuju jen dvě věty: ,, Proč???". Proč si mi to udělal???". Zadívám se na svůj batoh respektive na deník v něm. Začnou se mi vybavovat vzpomínky. Na chvíle strávené s tebou, bohužel i na to osudné ráno neska. ,, Bille proč???" mumlám si pro sebe. Vzpomínám na to jak si mi říkal ,, Plyšáčku miluji Tě ". Najednou si vzpomenu na jednu krásnou básničku, která se mi vryla do paměti.:
Sbohem lásko
Koukal ses na mě jak na obrázek,
říkával si mi ''Můj plyšáček''
držíval si mě za ruku
a šeptal...Já tě miluju.
Teď jsou tvá slova pryč
proč mlčíš?
Naši lásku odvála zimní vichřice
tvá slova probodávají mi srdce.
Tvůj ledový pohled však řekne mi víc,
proč jsem teď pro tebe....nic?
Byl to snad úmysl?...
tvůj smutný plán?...
proč se ptám...
odpovědi se stejně nedočkám.
Už zázrak nečekám..
naděje....tu už nemám.
Kdo je ta co vzala mi tě?
Kdo je ta co vzala mi...mě?
Teď už však vše jasné mi je,
můj konec,to teď bude...
Sbohem lásko....
Bohužel já vím kdo to byl, já vím, že Tě stále miluji, já vím, že na tebe nikdy nezapomenu. ,,Proč mi teď voláš?????" řeknu si zoufale když na blikajícím displeji vidím tvé jméno. Nezvednu ho, už nikdy.
Vytáhnu deník nalistuju první stránku a spolu s deníkem vzpomínám jak to vlastně všechno začalo.
,, Takže Markéto pozítří jedeme na rok do Německa, čeká nás ještě víc práce ne v Japonsku tak se dobře vyspi" řekl mi manažer naštvaným hlasem
,, Co proč já?? Já nechci, prostě nikam nejedu to ti nestačilo, že sem byla celý půlrok v Japonsku??? To musím ještě do Německa??? Nikdy!!!!!!!!! A navíc tam měla jet Nikola tak co!!!!!" řeknu mu pěkně naštvaně, protože tam nechci.
,, Říkám ti, že tam pojedeš a tečka už je všechno dohodnuté a Nikola nemohla" a zavěsí
Abych Vás uvedla do obrazu než se vzpamatuju, fotím gothic fotky a nejen oblečení, ale fotky i normálně. Teď sem na půlroku byla v Japonsku, práce je to zajímavá a baví mně to jo, ale zrovna po dlouhé době sem byla na měsíc doma našla jsem si kluka Aleše miluji ho celým svým srdcem a teď bych od něho měla jen tak odjet?????? Neeeee prosím bože néééé!!!
Mamina už o tom ví sbalila mi věci , kráva. Nemá Aleše ráda, a proto je schopná mě poslat i na severní pól, jen aby ho neviděla v mé blízkosti.
Jenže já už nemůžu, samozřejmě se s maminou pohádám. Už to nevydržím, už ne……… Beru si deník a utíkám pryč, pryč od všeho, od všech.
Celou cestu brečím, ale už je mi všechno jedno. Nenávidím se proč sem tam tehdy jen šla?????? Proč???
K focení sem se vlastně dostala tak, že jsem jednou jela do Německa, byl tam sraz Gothiků z celého světa, bylo to super no a najednou se mě nějaký chlap zeptal jestli bych nechtěla fotit gothický fotky, že prý mám na to obličej nebo co…. Řekla sem si proč ne, protože si na to vybral asi dalších třicet lidí no a teď s některýma jezdím a fotím. Dokonce mi nikdo neřekne jinak než Ghotic Princess.
Jdu za Alešem, když mi zazvoní mobil.
,, Prosím??? " zeptám se německy, naštěstí umím dobře. A je mi jedno, že ten dotyčný musí slyšet, že jsem brečela, protože se to ani nesnažím skrýt.
,, Ahoj ty si Markéta??"
,, Jo a ty. A proč mi voláš a odkud máš moje číslo???" nechápu
,, No ty k nám jedeš na rok ohledně toho focení nebo snad ne???"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emo.girl emo.girl | 19. září 2007 v 20:19 | Reagovat

hmm tak tensle se mi libil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama