Lepší než peklo 1. díl

11. listopadu 2006 v 16:31 | kristík(od kámošky z blogu)
"Sakra,asi sem neměla ukradnout ty brejle z toho obchodáku" nadávám si když utíkám po ulici a v patách sou mi bengáči zasraní.No ale to sem taky nemohla vědět že ta hnusná polomrtvola (prodavačka - ona je totiž dost stará) zavolá benga tak rychle.
Běžím po ulicích Magdeburku kde taky bydlím…teda bydlela sem než mě táta začal mlátit jak psa a pak ho zavřeli za to do lochu na doživotí.Máma z toho zešílela a je doted v psychiatrický léčebně v Hamburku.Nedávno sem bydlela s bábinou ale tu už asi omrzel život a tak umřela.Mě to ani tak moc už nevadí,ale smířila sem se s tím.Ted bydlím v tom domě sama ale jelikož mě nebylo ještě 18,tak mi ho chce soud vzít a mě dát do děcáku ale to se jim jaksi nevede protože já vždycky uteču.Zrovna jako dnes,akorát sem se zastavila u jednoho obchodu a štípla takový hezký velikánský černý brejle.Noo a kvůli tomu tedka běžím svůj nejdelší maraton.Zasranej svět!!!.NO už hodně o mě a ted zpátky k dění dnešního dne.
Ti magoři modří mají výdrž jak svina!Furt za mnou bežej,teda ten tlustej už to vzdal při 100 metrech běhu ale ten týpek má lepší postavu a tak furt za mnou běží.Mě pomalu docházej síly a tak přemýšlím kam bych mohla zapadnout.Zahnu do leva a běžím dál po takové celkem v poho ulici - samý hezký baráky a záhrádky."KURVA" ohlidnu se a ten borec už mě skoro má,a tak se rozeběhnu ještě víc.A pak dostanu nápad.Předemnou je popelnica.Doběžím k ní hodím jí na zem za sebe.Povedlo se!!Bengáč o to zakopl,ale myslím že se za chvíli vzpamatuje a tak radši trtám dál.
Najednou uvidím u domu nějakou borku jak se zklání pro noviny mezi dveřmi s hrnkem v ruce.Super to se mi hodí.
Jednou rukou přeskočím přes plot a vlítnu přímo na tu borku až spadneme oba na zem.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááá" zakřičí ale má nějakej hlubokej hlas.Asi je nachlazená.
Skončíme si v náručí ale jelikož nejsem lesba tak se rychle zvednu,zavřu dveře a nakukuju ven z okna.A hele - Bengáč míjí zrovna tenhle barák a bez povšimnutí maže dál.!!Hehe!!Super!!!Uff…oddechnu si a otočím se k té holce.
Ta holka má politý tričko,noviny promočený a má vražednej pohled.Někoho mi připomíná ale nevím koho.Až tedka sem si všimla že nemá kozy-Hups…asi to holka nebude.
"Ježíš….sorry vole,ale zachránil si mi muj život." andělsky se na něj usměju.Ten borec se na mě furt dívá vražedně a s otevřenou pusou.
Někdo schází ze schodů."Co je brácha?co je to za hluk?!" řekne nějakej dredáč a až tedka mi to dojde.
"Tédááá,vy ste ti teplí dvojčátka že?" tlemím se.Dredáč se zasekne a u "té holky" to není nic novýho že furt na mě čumí a nic neříká.
"Hehe!!Tokio Motel??nebo Tokio Penzion nebo jak sakra??" přemýšlím nahlas a skvěle se bavím.Ale asi jako jediná.
"Tokio Hotel" řekne potichu ten dredáč a furt májí otevřenou pusu.Má celkem štěstí že tu nelítaj muchy,jistě by si v jeho ústní dutině hnízdečko.A u té "holky" to samý.
"Aháááááá" konečně sem si vzpomněla.Slyšela sem je v rádiu když sem se vloupala jedou do jednoho auta.Celkem blbý písničky já spíš radší punk nebo drsnej rock a to voni jistě nejsou.Prostě holčičky který jsou rádi že umíjou 3 akordy a můžou se jít klouzat.Né že bych je neměla ráda ale moc je nemusím.
"Co tady chceš?" konečně se probere Bill (ehm…teda aspon myslím,to je ten černovlasej že?)
"Jo,pardon….honili mě policajti zasraní a tak sem se musela někam schovat a sorry vole že to padlo právě na váš barák." vysvětlim mu.Oba se tváři překvapeně.Sou víc tupý než sem si myslela.
"Policajti,proč?cos provedl?" zeptá se mě Tom a sedne si na schody.Pche…si myslí že mu budu vyprávět pohádku na dobrou noc a ještě k tomu si myslí že sem kluk,to je tele!!Ale ani se mu nedivím,mám na sobě vytahanou mikinu a na hlavně kapuci a ty velký brejle a mám kapsáčový široký kalhoty.Njn…prostě tak se cítím pohodlně.
"Přiletěl sem z vesmíru a zjištuji jak se lidi rozmnožujou a když sem řekl tomu bengáčovi že chci aby si s někým zasouložil tak mě začal honit!!" vychrlím ze sebe nesmyslnou odpověd která mě napadne.At si myslí že sem kluk,k ničemu to potřebovat stejně nebudou.
Zase se na mě začnou blbě dívat a mě už to příjde že sem fakt z vesmíru.Takový pošahaný lidi sem ještě neviděla.
"Teda s váma je zábava jak v krematorium,nic mějte se!!" otočím se na podpadku a odcházím z jejich baráku.
"KURVA!!Chčije a chčije!!" prskám vzteky a přemýšlím kam bych šla spát.Do baráku jít nemůžu protože tam na mě bude čekat sociálka a na to já seru.Je noc…a tak si jdu sednout na lavičku do parku.Je mi celkáč kosa………..přemýšlím o těch dvouch magorech…bože takový tupý lidi……koho já to ještě nepotkám…Ani nevím jak ale usnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darkness Darkness | 27. března 2007 v 15:58 | Reagovat

Proč pletete do gothiky Tokio Hotel? Vůbec mi to k tomu nesedí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama