Lepší než peklo 2. díl

12. listopadu 2006 v 17:18 | kristík(od kámošky z blogu)
Asi po 2 hodinách mýho "krásnýho" spánku se mnou začíná někdo třást abych se probudila.
"Kterej magor??Seš normální nebo co ty vole,co kdybych to udělala tobě ty zjebe!" rozkřičím se na něj,a jelikož nemám otevřený oči,nevím do koho jedu.Ale to je mi jedno.
"Co tady děláš?" zeptá se dotyčnej.Ježííš musím otevírat ty blbý voči??.Sednu si a nuceně otevřu oči.Vydím před sebou nějakou černou postavu a vím že prší ale to je asi všechno.Protřu si oči.JEŽÍŠ!!!!!!!HOLČIČKA!!!!
"Co tady sakra děláš ty?" zeptám se toho osla (tím oslem myslím Billa)
"Já se tu jenom procházím." Odpoví mi. "A pak sem viděl něco ležet tady,nevěděl sem že seš to ty,ale pak když sem přišel blíž tak jo."
"Hm…..už si dokončil pohádku na dobrou noc?chce se mi spát…" odseknu a znova si lehám.
Bill vykulí oči ale neodchází."Přece tu na dešti v takové kose spát nebudeš!" přičupne si ke mně.
"Já si můžu dělat co chcu,a jestli nevypadneš tak se můžeš rovnou rozloučit s jedním okem!!!" vykřiknu na něj.
To máslo se odtáhne ale furt nikam nejde.Ježiš,mám mu to vyklepat morseovkou?
"Ne tady spát nebudeš,seš blbej nebo co?" hučí do mě.Ajo ja zapomněla že mě má za kluka….
"Pojd k nám…aspon na tuhle noc!!" nutí mě do celkem přívětívé nabídky.Sakra….to by se mi šiklo,trocha tepla neuškodí.
"Tak jo,vole….ale jenom jednu noc." Řeknu a nuceně se zvednu z "mé"lavičky a čapnu batoh."Pojd!" řekne Bill a chytí mě kolem ramen.Rychle mu tu ruku odstrčím."Nejsu buzerant!!!!" jasně mu řeknu a jdu napřed směr jejich haus.
Von za mnou jde jako poslušnej kluk (prostě magor) a ani spolu nepromluvíme což je super!!Já potřebuju hlavně něco teplýho a tenhle týpek se zrovna hodí.
PO chvíli se objevíme před jejich domem.Neotevírám branku a zase zkočím přes plot jak předtím.Bill sebou jenom cukne,zakroutí hlavou a jde ke dveřím.Tsss…si myslí co sakra?
Jdu za ním,sem mu těsně v patách pak ho ale ztáhnu znova ven."Hej…máš někoho doma???" zeptám se ho.Se zase blbě čumí ale pak řekne že má doma jenom bráchu.Aha…toje ten druhej teplej buzík…no potěš…
Vejdu do obyváku,heh…..zadívám se na skvrnu u dveří na koberci.Uchechtnu se.Hm..to je ten čajíček co si dával Billíček ráno,než do něj někdo narazila!!heh!!zaslouží si to.
"Čekej tady." Zavelí a myslí si že se kvůli němu poseru ne?
"Tss…to určitě." Odseknu a du směrem ke gauči kde se chci rozvalit ale náhle uslyším silný prasknutí.Jako kdyby někdo něco pustil na zem.Rychle se otočím směrem tam,kde se to ozývlo - tož kuchyn.Ježžíííííšš……protočím panenkami…..další tele!!
"Co…co…co tady děláš??" vyblekotá ze sebe dredáč (njn….dobře…Tom) kterej právě jak mě uviděl,spustil sklinku s nějakým obsahem.
"Sem říkal né,že sleduju pozemský rozmnožování!" spustím na něj.Zase se tupě dívá.Fakt magor."Něco ti spadlo." Podívám se směrem dolu k jeho nohám.Cukne sebou a polekaně se rozhlíží po zemi.Nonic no,du si sednout popřípadě lehnout na gauč.
"Hej hej hej!!" přisune se ke mně Tom. "Řekni pravdu,co tady děláš?"
"Tvůj brácha se mě ujal" nelžu mu.
"Fakt?" vykulí na mě oči. "A to jako proč?"
"Já nevím" odseknu a sedám si na gauč.Tom chce ještě něco jisto jistě říct ale Bill už jde ze schodu,v ruce drží nějaký hadry,deku a polštář.
"Ty vole,co je brácha?" vyjeveně na něho Tom čumí.
"Nic,on tu přespí."ukáže na mě a dává mi do ruky nějaký hadry.
"Si děláš prdel ne?" křiknu spolu s Tomem zároven.On kvůli tomu že tu budu a já kvůli tomu co mi to dal do ruky za hadry!!To si na sebe nevemu!!!
Tupě se na sebe podíváme a Bill jenom vylekaně přihlíží.Jenom zatřesu hlavou a dál se věnuju těm hadrám.
"To si jako vyhrabal z matčinýho pokoje bo co?" vyjedu na něho.Přejede si mě pohledem."M??No??" dívám se na něj.
"Sorry ale nic jinýho nemám."upřímně se na mě zadívá.Znovu se podívám na ty věci - jak pro bárbinu,taková malá velikost!!!Podívám se na Toma.Sjedu ho pohledem.Hm…takový hadry by se hodili.Tom to okamžitě postřehne a podívá se na sebe.Zazubím se na něho."Hej…dredatej…nechceš si pučit nějaký hadry?" udělám andělaskej pohled.
Tom vykulí oči a určitě chce odmítnout ale pak si všimne jak se na něj Bill dívá.Zarazí se a přemýšlí.Nojono…Nillíšek je taková hodná lidská dušička…Ty kráávvo von normálně přemýšlí…snad tím nechce naznačit že má mozek!?!
Nic neřekne a jde nahoru po schodech.Podívám se na Billa."Jak se vlastně jmenuješ?" koukne se na mě když mi dává peřinu a deku.Sakra,ted ve mně hrklo.Mám se mu představit jako kluk?nebo jako holka?
"Ehm….ehm….Mia" řeknu popravdě a sednu si na gauč.Bill na mě vyvalí oči."Ty…ty si ..h…." "Prostě Mia!!" přeruším ho.Jenom zakejvá hlavou."Já sem Bill,a tohleto co právě schází ze schodů je můj brácha Tom." Představí se i tamtohodle co schází ze schodu:-))
"Na….to si můžeš půjčit." Dá mi do ruky fakt pěkný tryčko.
"Jenom půjčit?" udělám na něj psí pohled.
Zamračí se.Aha takže ne.
"Díkec vole!" slušně poděkuju."Hele,tak bacha,vole…roztrháš to nebo něco a zabiju tě." Řekne přísně.
"Jasně vole." Řeknu a čekám až odejdou abych se mohla převlíct.Ale nic se neděje.Sou asi padli na hlavu ne?
"Ehm…" zakašlám…ale nic…nechápavě zíraj…
"Dobrou noc!!" dám jim ještě větší nápovědu aby mě nechali převlíct se.
"Aha…jo….dobře…zatím" jako první pochopí Bill a vleče se společně s Tomem nahoru.

Konečně!!!!!!!!!!!!!!Vlezu k nim do koupelny,vím kde je protože ji maj hned naproti obyváku.Podívám se do zrcadla a musím se sobě zasmát.Hehe!!Fakt jako kluk!!Sundám si velký černý brejle a objeví se v nich moje modrý oči.TY vole….proštourám si je a sundám si kapucu.Rozevlajou se mi mije hnědý jemně vlnitý dlouhý vlasy.Nejsem na ně vůbec pyšná!!!Hned bych si je ostříhala ale ty vlasy se líběj dost často klukům….tak proč to taky nevyužít že?
Vyslíknu si mokrou mikinu,tričko a kapsáče.Dám to uschnout na topení.Když už ten luxus tak si dám aji sprchu.Konečně!!!To je požitek!!Miluju jak po mě stýká voda!!!PO sprše se cítím líp,zamotám si vlasy do ručníku a navlíknu se do Tomovýho trička…hm…super…jako noční košilka!!!
Vyjdu z koupelny auž zalehám na gauč.Tédá takovej život by se mi líbil….zasním se…ale mě je dobře aji na ulici,sem odkázaná sama na sebe.Doufám že se probudím dřív než kluci,nechci aby veděli že nejsu kluk.Při téhle představě se usměju a pomalu usínám.

******RÁNO - BILL********

Byla zase noc,sem nemoh ani oko zamouřit,no nic zvedám se a jdu si něco udělat k snídani.Doufám že Mia ještě spí…divný jméno na kluka….Pomalu scházím ze schodů jenom v trenkách.Ze schodů vidím že ještě spí,super…
Jdu k němu abych se mu podíval do obličeje…přece jenom sem ho ještě neviděl.Dojdu k němu…Hned se leknu a vykřiknu: A DOPRDELE TO JE HOLKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama