Můj bušič patří někomu jinému 1. díl

11. listopadu 2006 v 16:35 | kristík(od kámošky z blogu)
Ahoj,všem bych se chtěl představit,jmenuju se Bill,Bill Kaulitz a mám dvojče Toma.Tenhle příběh co se nám stal. Je docela zajímavý a svým způsobem kouzelný.
Kalili jsme celou noc, pěkně jsme to s Tomem rozjížděli a pili co se dalo a to až do 7 do rána,ani nechápu proč jsme to dělali,když druhej den byla škola ale prostě byla dobrá nálada, jenže jsme šli zlitý jako telata do školy. Po cestě jsme se motali jako káči a tak na nás asi 4) troubila auta, ale naštěstí novináři si nás nevšimli. Dorazili jsme do školy a zasedli do lavic,Po začátku hodiny jsem usnul,asi.
:,,Bille probuď se,je ráno a čeká tě tu nějaká kráska!" začal mektat Tom,tak jsem zvedl hlavu a řekl mu:,,Tome vydrž, jen si dojdu na záchod!" Najednou se mi rozmazal celej obraz a objevily se mi veřejné záchodky,všechny zamčené, jen jeden vepředu vlevo byl volný,rychle jsem k němu běžel,rozepl poklopec a začal močit.Slyšel jsem příšernej smích ale ve své opilosti jsem nevnímal okolí. Dokonal jsem potřebu a zapnul poklopec. Doběhl ke mně Tom a plácnul. :,,Bille hele koukám,že jseš moc zlitej, tak já ti to pomůžu spláchnout!" a zatáhnul za dlouhé černé splachovadlo,Najedou se ozvala další salva smíchu. :,,AAAUUUUU!" zařval Tom a hned i já,dostali jsme nějakejma knížkama do hlavy a hned se nám rozjasnilo, před náma stála naše matikářka s pomočenou sukní a rozcuchanejma črnejma vlasama. Popadla nás za trika a vedla ze třídy. Nějak mi to ještě furt nedocházelo,přeci jen pořád jsme byli trošičku opilý..Učitelka na nás začala kdákat :,,Co si o sobě myslíte pánové? Za tohle dostanete velmi obsáhlou poznámku,buďte rádi že to nikomu jinému z učitelů neřeknu!" s tím se otočila a vešla do třídy. :,,Hele,ty Bille,co jsme to vlastně udělali?" ,Mám takovej dojem že jsem jí asi pochcal!" Tom se začal děsně tlemit,asi mu to teprva došlo :,,Aspoň že to nikomu nekecne,asi se bojí té svojí ostudy,že měla pochcanou sukni!" zašklebil se brácha a už jsme zdrhali ze školy jako pominutý.
Druhej den jsme vyfasovali poznámku za opilost při výuce a za nevhodné chování vůči učitelce,naštěstí jenom to. Včera večer jsme si s klukama řekli,že když dneska s bráchou příjdeme v obráceném oblečení(já v tomovo tom v mojem),nemusíme plnit úkol,když ne, musíme. Jenže jsme měli oba takový heci,že nakonec úkol plnit musíme..můžete hádat jakej.
No,ně pochcat učitelku znovu, ale v jídelně mrsknout každej z nás někomu talíř s jídlem do xichtu.
Na obědě nebyl dozor a tak jsme si s Tomem řekli že to pak na někoho svedeme,vzali jsme ty houskové knedlíky nasáklé tou nechutnou koprovkou a vyhlídli si oběti. Přišli jsme k nim a ještě jsme se ohlídli,dozor nikde,teď je šance, Každej z nás to jednomu vpálil do obličeje.Ti dva na nás jen koukali jako péra z gauče ale pak se vzpamatovali,teda,nedošli pro učitele ale mrskli nám svoje jídlo také do obličeje a tak začala velká bitka :,,Tome pozor!" tom se sehnul a mně přistál místo na tomovi knedlík na hlavě,to jsem se naštval,vzal do ruky jeden pořádně nasáklej knedlík a hodil ho kamsi na druhou stranu jídelny. Všude zavládlo hrobové ticho a na tom druhém konci se ozval ten strašný,skřípavý hlas :,,BILLE A TOME KALITZI,KE MNĚ!!" A jéje,to je ta učitelka kterou jsem včera..no.. prostě tamta matikářka..AAAA
:,,Paní učitelko můžeme to vysvětlit?" zeptal se nesměle Tom, učitelka jen :,,No?" :,,ONI SI ZAČALI!!" a ukázal na ty naše dvě oběti, jenomže celá jídelna :,,PANÍ UČITELKO TO ONI, ONI K NIM PŘIŠLI A MRSKLI JIM TO DOXICHTU,TEDA OBLIČEJE!"
Učitelka si nás vedla do kabinetu a spustila :,,Pánové, koukám že ten váš "hnůj" ze včera vám nestačil a tak jste se rozhodli že uděláte další "hnojní" spestření, ale já vám něco povím, tady 4 km od Matgeburgu je koňská farma, mají tam 40 koní a hnoje určitě víc než dost, pojedete tam na 4 DNY! A pěkně jim s tím hnojem budete pomáhat.. a nepokoušejte se pane Kaulitzi o nějaké námitky!" řekla když viděla jak Tom jen otvírá pusu, já stál zaraženej jako vidle v,ne hnoji ne,toho mám dost! A asi ještě budu. S tímhle nás vyprovodila k východu ze školy a dodala:,,Zítra nástup v 8 hodin na vlakovém nádraží,žádné spoždění,osobně s vámi pojedu!!"
Tak to bude teda zábava…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama