Můj bušič patří někomu jinému 2. díl

16. listopadu 2006 v 19:26 | kristík(od kámošky z blogu)
Asi bychom se vám měli také představit,když už tenhle příběh s klukama vyprávíme že? Jmenujeme se Týna a Klára, jsme nejlepší kámošky a to asi už od porodu, protože maminy ležely na stejném porodním sále a ve stejnou dobu,tak možná nějaké sympatie proběhli už tam, jinak, jsme sousedky.Příběh vám ale nebudeme vyprávět do úpa mrtě-mega-pidi podrobností, a to protože nám už neslouží pamět,sice jsou to situace,které jsou prostě nezapomenutelné ale tak, mozek nemáme abnormální.
Já (Týna) mám tmavě hnědé vlasy po ramena(teda,teď obarvené na zrzavo-světle hnědé) a čokoládově hnědé oči,Klárka dlouhé blond vlasy obarvené na červeno a oči ledově modré. Postava nás obou je celkem ucházející,ale to jen díky závodnímu plavání, se kterým jsme začali ve 4 letech a skončili loni,kvůli přestupu na střední,tudíž je nám 16,bude 17.Te'd to doplňujeme občasným vojebalem..
S Klárkou děláme úplně všechno,skvěle se s ní povídá, dokonce i učí ale hlavně bezvadně kalí,jsme pěkně od rány,takže lidé mají problémy mít s náma pevný nervy..
V pátek jsme se vydali na kámoščinu párty,teda prej karneval,všichni měli mít masky a my jakožto všechny puberťačky v Německu milujeme Tokio Hotel,takže převleky byly jasné, Já za Billa čemuž odpovídaj vlasy a Klárka za Toma,akorát jsem ji nastříkala na blond a sebe na černo ať to má grády.
Kostýmky byly ucházející,měla jsem dvoje džíny,jedny rozervané druhé ok,a pěkne bokovky ze kterejch mi koukali tangáče(no,člověk nemůže bejt tak moc podobnej jednomu ne?),tričko s lebkounem,kterých mám ve své sbírce miliony,protože miluju podobnej styl. Klárka si půjčila od svého brášky hoodně volný džíny a mega červený triko,jednu parádní kšiltku a nasadila svoje sk8 botičky.Vlasy si zadělala do nagelovanejch ruliček,což působila jako dredy a já jsem je nagelovala jako vrabčí hnízdo,bylo to very very gut!!
Naši nás pustili jen kvůli tomu,že je sobota hned druhej den a není škola,naštěstí,bohužel jen do 10 doma,takže z toho stejnak moc nebude.
Rázovaly jsme si to po ulici a věřte nebo ne, přiřítily se k nám dvě cuchty a už začaly :,,Tomííšku, Billíšku prosím, podepište se nám,my vás milujeme!"Já se jen udiveně podívala na Klárku,ale nakonec jako bychom si četly myšlenky jsme se jim podepsaly na břicho.Blondýna se na mě zavěsila a ta druhá hnědka zase na Klárku. Jenže já jsem řekla :,,Hele holky,my nejsme Tom ani Bill,ale pokud teď půjdete s náma na jednu párty,tak vám seženeme podpisy!" a Klárka dodala :,,Hele holčiny a ať je věrohodný,že jsme TH a že vy jste naše buchty jasný?" Holky se kupodivu zatvářili zamilovaně,asi kvůli slíbenejm podpisům a šli s náma,ehm,ruku v ruce k baráku naší friend.
Dorazily jsme před barák a zazvonily, přišla kámoška a upustila skleničku co měla v ruce :,,No to mě poser!" vypadlo z ní, já chytla šílenej výtlem ale Klára bojovně zadržovala smích a řekla :,,Nikol uhni ať můžeme dovnitř!" Nikol čuměla jak péro z gauče ale nakonec ze sebe vykoktala :,,Co..cože? vy znát…znáte mo..moje jméno?" :,,Né asi Nikol, to jsem já,Týna a tohle Klára!" :,,No ty vole!" vypadne z Nikoly a už nás vede do haly,kde to pořádně žije, všichni trsaj nebo popíjej a jsou pěkně v náladičce.Řekla bych že si to tu užijeme..
:,,Nikol,nikomu neříkej kdo jsme,ať si myslí že jsme Kaulitzovi,bude prdel!" pošeptám Nikole do ucha,ta jen omámeně přikývne a šine si to k ostatním. My stojíme na začátku haly a rozhlížíme se kolem, ty dvě koukaj znuděně ale očekávaj co příjde, :,,Hele holky,teď si dáme loka něčeho dobrýho a pak zatrsáme ne?" řekne Klára a štípne tu hnědku do zadku,jakože Tom. Ta se jen vražedně podívá na Toma,teda Klárku ale Klárka dodá :,,To jakože Tom,chápeš ne?"
Hnědka se jen usmála a už jsme si to štrádovaly k pultu s pitím, zatím si nás nikdo nevšímal, nalily jsme si asi nějakou vodku nebo co a koply to do sebe, já se jen voklepala,Klára se zatvářila že jí to strašně chutná, ale já jsem poznala že to asi nebude její parketa,ty dvě se tvářily spokojeně. Klárka chytla hnědku za ruku a táhla ji na parket,zrovna hráli ploužáka, já jsem udělala to samé s tou blonckou a už jsme se kroutily.Klárka šeptala hnědce cosi nesrozumitelného,ale pak na mě mrkla a vyšpulila pusu.Já jsem pochopila a začala šeptat té bloncce :,,Hele,na konci ploužáku bychom si měli dát pusu!"Ona se kupodivu jenom zářivě usmála a přikývla, já mrkla na Kláru,která když se kroutila kolem mě šeptla:,,není proti!" já odpověděla taky šeptem :,,tahle taky ne,ale asi je BI,protože jí to nevadí,tváří se.."To už jsem nestačila doříct,protože klára byla zase daleko,tak jsem čekala na další kolečko a dokončila :,,Tváří se šťastně!" Klára udělala xicht ve smysl :,,chce se mi blejt!! A zase se točila u ploužáku.
Skoro konec ploužáku a bloncka se začala nebezpečně přibližovat.já jsem pochopila,nakoukla ke Kláře a ta se už s tou hnědkou cucat začala,tak nakonec jsem startovala i já s blonckou.Ta hnuska mi tam strčila i jazyk,a to jsem počítala s nějakou pidi líbačkou,s nechutí jsem jí pohladila po zadku a ona mi stiskla ramena.Ploužák skončil. Já se od ní odlepila a mrkla jsem na ni.Všude byl slyšet pískot a vyřvávání :,,Co tu dělaj TOM A BILL KAULIZTOVI?" My 4 jsme na sebe jen mrkly a šli k pultu s alkáčem. Ostatní čuměli a už ani slova schopni nebyli. Nikol si odkašlala a řekla :,,Představuji vám naše čestné hosty, Toma a Billa Kaulitze a jejich přítelkyně!" ode všech holek se ozvalo :,,Neeeeeeeee!" a už k nám běžely že by rády podpis a ty kecy:,,Co je na nich pěknýho,vemte si mě,mě si vemte,já jsem hezčíí!" my se jen usmívaly osto šest.
Už bylo 10 hodin a my jsme si mírně opilejší uvědomily,že máme jít domů,jenže komu by se chtělo.Tak Klára čapla mobil a napsala :,,Mamino,dorazíme zítra,jsme OK a spíme u Nikol!Vyřiď to i mamině týny,pa,Kl." A zaklapla ladně svoje véčko. Já na ni mrkla a šly jsme k našim partnerkám :,,Holky,musíme jít,ale ty podpisy seženeme,uvidíte!" pohodily jsme ladně hlavama,Klára hnědku pleskla přes zadek a šli jsme..Abyste pochopily,šli jsme se projít,chtěly jsme být venku přes no,bylo krásně a teplo. Bydlíme v takové zapadlé vesničce tak tahle párty u Nikol to tu oživila, jinak se tu nic neděje,je tu JEDNOTA a nějakých 50 baráků,prostě díra.
Už byla jedna hodina v noci a my jsme si to štrádovaly za naší vesnicí tak pár kiláčků po louce,najednou Klára vypískla a skočila mi do náruče :,,AAAAAAA pomoooooooc!" ja se strašně lekla a spadla jsem s Klárkou na zem,do velké hromady nějakejch hoven narovnanejch do schodů. :,,KURVA Kláro co blbneš? Koukej kde jsme skončily?" :,,Promiň,ale tamhle něco běželo!" Celá vyklepaná ukázala před sebe .. :,,To byla určitě jenom myš prosimtě,já bych měla řvát,ale vzteky,koukej jak vypadám, Teď vypadám jak Bill po bahení koupeli!!" :,,Jo ale to já taky,teda,jako Tom,žejo!" a už se řehtá na celý kolo,já se jen zvednu a otřu to trávou. :,,Týno hele,támhle můžeme přespat,to je ta koňská farma,můžeme spát na seníku,bude to exotický ne?" :,,Strašně,o tomhle jsem snila!" odpovím ironicky ale jsem ráda že se vyspíme.
Vplížily jsme se jako dva noční smrduté přízraky do seníku a čuply na seno. :,,Já mám nějak moc energie,to chce vybít!" řekla jsem :,,Tak můžeme tancovat ne? Mám tu mp3ku, můžu to dát na repráčky, tady nikdo není, majitelé jezdí domů a přes noc tu nikdo nespí!" :,,Jasně,to je super nápad!" nadšeně jsem přikývla a už se rozezněly tóny my favourite game.. Začali jsme trsat a zpívat.. bláznily jsme tak půl hodiny,když v tom uslyšíme hlas :,,No ty vole co to má jako bejt? To mám jako ještě jedno dvojče s dredama?!" nějak jsme nepochytily význam těch slov, na to jsme se moc lekly, Já jsem uskočila a plácla sebou do kupy sena,Klára jen stála a po chvilce z ní jen vypadlo :,,No tak to mě poser!!""
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama