Můj bušič patří někomu jinému 3. díl

29. listopadu 2006 v 18:08 | kristík
,,No tak to mě poser!!" Vypadlo ze mě.Chvilku jsem sice mžourala na toho kdo nás vyrušil v našem řádění ale jakmile jsem rozeznala stíny,nějak jsem v tom poznala toma kaulitze,ano,slyšíte správně TOMA KAULITZE,toho co hraje na gitááru a patří do Tokio Hotel,toho co má za dvojče Billa a toho co je tak naprosto úžasnej.. :,,Co..co.. co to má bejt?" Vypadlo z Toma, Týna se vzpamatovala a chovala se naprosto klidně,ona zbožňuje Billa a tohle ji jaksi z míry nevyvedlo a tak řekla :,,Víš,Tome, naši ti to nechtěli říct,ale my jsme vaše druhý dvojčata,tohle je Bob a já jsem Rob." Já na ni koukám jako na největšího dementa světa až mi zaskočí slina.Tom ke mně přiskočí a plácne mě do zad,jenže mi vyletěl flusanec a přímo na Týnu.Chudák měla ten kemr na vlasech a pěkně pomalu jí sjížděl dolů.Ale patří jí to,promiň Týno,ale jako tohle byl zase tvůj prvotřídní kec.Koukám,že tam zařadila úchylný krátký jména,teď to vypadá jako rodina úchylů na kratičký jméníčka!!
:,,Hele,jako..co..cože?" vyvalí oči Tom a čupne sebou do sena.Týna si znechuceně otře kemra a jde k tomovi,sedne si naproti němu a řekne :,,Hele kámo,my si vás taky nevybrali,takže neremcej!" ,,Já..já neremcám..ale..no..jako..já to nechápu!" ,,To se ani nesnaž pochopit,prostě to tak je a ber to tak,nebuď měkota a hlavně nezačni dojetím bulet,nejsme v uřvané telenovele,jo a neptej se na to mámy ani nikoho z rodiny,o tom ti nic neřeknou!" Já jsem vyprskla smíchy a Tom se na nás nechápavě podíval,naštěstí se už neptal a jen seděl a nepřítomně čuměl doblba.
:,,Kámo vzchop se ne? Přece tu nebudeš jen tak sedět,pojď s náma zatrsat ne? Ať víme jaká je s tebou prdel!" popožene ho bouchancem do zad Týna.Tom se hned zvedne a čeká co zapneme.Tak jsem zapla nějakej českej hipec od kámošky z čech,se kterou si píšeme přes počítač. Tom s náma začne blbnout a předvádět nějakýho rapera a my se tlemíme a jsme rády že nám neprasklo břicho. :,,Hele,kde máme vlastně bráchu?" zeptám se ho.
:,,Pokud myslíte mně,tak jsem tady,ale kdo jste vy?"U vrat stojí opřenej Bill a čumí na nás jak péro z gaučíku.Tom se k němu hned rozeběhne,čapne ho za ruku a dovede k nám. :,,Hele brácha,sleduj je,nepřipomínaj ti někoho?" ,,jo,nás!" zatváří se znuděně Bill,protože lidí co vypadaj stejně jako oni viděl dost! :,,No právě, to jsou naše další..DVOJČATAA!!" Bill se lekne a práskne sebou do sena.Námahou se zvedne ale pořád tomu nemůže uvěřit a tak vyjede na Toma :,,KURVA Tome nedělej si ze mě srandu s tak vážnou věcí ano?":,,ale Bille já si fakt nedělám srandu!" ,,Ha,ha,ha to je tvůj nejtrapnější ftip!" ,,Hele brácha on si fakt nedělá srandu jo?takže ho neurážej!" řekla Týna a Bill na ní jen vyděšeně pohlédl a pak to s ním švihlo.
Klekla jsem si k němu a začala ho pleskat po obličeji.Tom vedle mě jen kvílel a naříkal cože je s bráchou a Týna chytala záchvaty smíchu.ještě jednou jsem dala Billdovi facana až mu zrůžověly tváře a on se začal pomalu probírat.Chytil se bolestí za tváře a vyděšeně na nás koukal. ,,Kámo neboj se nás,my tě s brášínem nesežereme!" Bill prudce vstal a zařval :,,Já vám ale nevěřím,to není možný,věděli bychom to,a navíc vypadáte jako my a to my takhle nevypadali dřív!!"a jejda,to jsme nepromyslely,naštěstí Týna vyrukovala s poznámkou :,,Hele hochu,tak jste slavný,tak přece jako vaše dvojčata nebudeme pozadu,hold to slíznem s váma ne? Občas za vás skočíme do nějaký TV a máte to!" Tom se zatvářil poplašeně ale neřekl ani slovo.
Bill ke mně přišel a chytil mě za bradu,kouknul mi do očí a řekl :,,Proč máš modrý oči?" :,,A proč ty jseš kluk?":,,Hele nech si to,nikdo z nás nemá modrý oči!" :,,to je po dědovi,které už zemřel!" vymýšlela jsem si,Bill jen přikývl a šel k Týně,tu taky chytil za bradu a otáčel jí s obličejem :,,Rysy máte stejný jako my,trošku holčičí,možná je to pravda,ale proč nám to nikdo neřekl? A proč jste s náma nezůstali?" :,,Nevím,ale jak jsem řekla tady Tomovi,neřeš to jo? Prostě to tak je!" :,,cože jsi to řekl? Řekla? Co to zkoušíš?" :,,Já se přeřekl, to jsem se zase zamyslel nad jednou holkou!" Bill stále nevěřícně kroutil hlavou,ale nakonec jsme všichni usedli do kruhu a kecali o rodině a tak podobně.Tom byl jako u vytržení,furt nás chtěl objímat a byl strašně dojatej,že má další sourozence :,,Hele,kdo je vlastně nejstarší?" zeptal se se strachem Tom :,,Já!" odpověděla Týna,Tom jen zničeně zabořil hlavu do dlaní,ale pak stejnak dostal salvu smíchu a zase nás objímal. Když v tom do seníku někdo vešel.Všichni jsme se strašně lekli a Tom ode mě uskočil. :,,KAULTZOVÉ, PŘIŠLA JSEM SE PODÍVAT JAK SPÍTE A ZKONTROLOVAT VÁS,JAK PLNÍTE PRÁCI A VY SE TU BRZO RÁNO VYKECÁVÁTE!" :,,A kurva,matikářka!" zašeptal Bill,Tom byl pořád strašně dojatej a tak běžel k matikářce a obejmul jí:,,paní učitelko, našli se,chápete to?" ,,Co blbnete pane kaulitzi?" znervóznila učitelka ale Tom pokračoval :,,Naše další dvojčata,Rob a Bob.. to jsou naše dvojčata, jupíí,podívejte na ně, našli seeeee!" a zase ji obejmul. Matikářka ho jen odsunula,vzala svůj mobil a pronesla :,,Neznáte číslo na cvokaře?"
Týna a Lilli..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama