Neeeeeeeeeeeeee..........

26. listopadu 2006 v 18:40 | kristík
Tokio Hotel: Opravdu se kluci nenávidí?!
Je něco takového vůbec možné? Ještěpřed pár měsíci to byla nerozlučná čtveřice kamarádů, kteří si společnědokázali nejen splnit sen a stát se populárníkapelou, ale především rozpoutat celoevropskou "TH mánii". A dívky je milují do dne. Už brzy však nebude koho milovat, protože tokiáči se postarali o pořádný šok pro všechny své oddané fanynky. Po mnoha měsících společné kariéry se najednou nemůžou navzájem vystát a hrozí, že se rozpadnou!!!
Zůstanou jen dvojčata?
Ano, je to skoro neuvěřitelné, ale podle různých informací z týmu kolem TH, které se dostávají mezi novináře, to skutečněvypadá, že kapela, tak jak ji známe, už dlouho nevydrží. Už nějakou dobu se mezi členy objevují menší či větší názorové neshody. Zatím však manažeři vždycky situaci dokázali uklidnit a kliky usmířit, takže navenek pořád vypadali jako sehraná a hlavněspokojenáčtveřice dobrých kamarádů. Jenže jak už to tak bývá, umělé"slepovánía usmiřování nemůže fungovat do nekonečna.
Krize, nenávist, závist...to je jen několik slov, kterými lidékolem tokiáčů popisují celkový stav kapely. Ale co se to vlastněmezi kluky děje? O co přesnějde? Jedním z důvodů problému je prý rozdílné hudební cítění. To je však jen základ. Nezapomínejme, že jde o showbusiness a v tom jde vždy především o peníze a slávu! Tím hlavním a největším problémem jsou tedy samozřejměpeníze a "nespravedlivé" rozdělenípopularity.
Každý spí v jiném hotelu!
Na vrchol se sice dostali jakoby všichni společně. Všichni ale dobře vědí, že hlavními tahouny čtveřice jsou dvojčata Bill a Tom. A zatímco tito dva jsou hlavní hvězdy celého projektu, Georg a Gustav jsou v kapele jakoby jen do počtu a cítí se zbyteční a odstrčení. A právěz toho pramenívelképroblémy. Vyčítají totiž dvojčatům, že si všechnu popularitu kradou pro sebe, že mají mnohem více fanynek a tím pádem, že jsou v médiích vidět mnohem více než bubeník a kytarista. Zároveňjde takéo to, že hlavními autory většiny písniček jsou právědvojčata, takže za odehraní songů v rádiích inkasují více peněz než méněpopulárnídvojice. Kvůli všem těmto důvodům se Georg a Gustav bouří a za stávajících podmínek odmítají v kapele dále působit. Zatím jsou sice všichni čtyři ještěochotni vystupovat společně, ale už tak je z nich cítit vzájemná nenávist a jejich koncerty nemají zdaleka taková náboj, jako tomu bylo ještědonedávna. A jakmile odejdou z pódia, komunikujíspolu pouze přes manažery. Ale to není zdaleka všechno. Oběznepřátelené dvojice navíc odmítají bydlet ve stejných hotelích a odmítají se společněúčastnit propagačních akcí. V praxi to tedy vypadá tak, že každý jezdí v jiném autě, spív jiném hotelu, každý sám před koncertem provede zvukovou zkoušku a společněse objevujípouze na pódiu.
Přerostla jim sláva přes hlavu?
Ještěto neníoficiálnía podle všeho nevyhnutelné. Gustav a s ním nejspíš i Georg mají v úmyslu opustit Tokio Hotel a věnovat se vlastníhudebnítvorbě. Gustavovi prýleze na nervy i neuvěřitelná namyšlenost dvojčat. "Ty jejich hvězdnémanýry jsou k nevydržení," zmínil se prý jednomu ze členů ochranky. Sami členové ani management nechtějík situaci vůbec nic říct. Všichni čtyři přitom učinili důležitý krok, kterým přispěli k rozpadu kapely. Odmítli totiž podepsat novou společnou smlouvu. Ta je měla zavázat k setrvánív kapele na dalších pět let. Hlavníotázkou tedy je, co bude dál? Couvnou manažeři a nabídnou klukům časověnezávaznou smlouvu, aby ještěaspoňchvíli udrželi kapelu pohromadě, nebo vyhlásíkonec a zůstanou jen dvojčata Bill a Tom? Poslední varianta by mohla být ještěta, že kapelu opustí jen hlavní vzbouřenec Gustav, Georg se se svou "béčkovou" pozicí smíří a trojici doplní nový bubeník. Jak to nakonec dopadne, záleží teď především na manažerech, jestli kluky dokážou něčím přesvědčit, aby na vzájemné neshody zapomněli a soustředili se jen na kariéru. Všichni se přitom bojí hlavnětoho, aby táhnoucíse spory neznamenaly odliv fanoušků. Přitom se zdá, že další kariéra je to poslední, co kluky momentálnězajímá. Odmítajívětšinu nových nabídek na koncerty, setkání s fanoušky, kterých ještěpřed pár týdny absolvovali několik denněv několika různých městech, jsou najednou nemyslitelnáa fanynky se kvůli tomu velice trápí.
Tragédie, nebo vysvobození?
Výhružky útěků z domova či dokonce sebevražd - to jsou ty nejbláznivější reakce oddaných fanynek tokiáčů, které se odmítají s případným rozpadem kapely smířit. Podle většiny psychologů je však riziko, že by dívky byly opravdu schopné si ublížit, ještěmenší než minimální. I kdyby se totiž TH opravdu rozešli, což ještěstále neníjisté, dívky si rychle uvědomí, že tím jejich život nekončí, říkají odborníci. Navíc by si zcela jistěrychle našly nové idoly, které budou obdivovat stejnějako předtím tokiáče.
Já to mu nevěřím...co vy??....pište do komentářů a hlasujte v anketě...!!!....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maky Maky | 26. listopadu 2006 v 18:49 | Reagovat

No prostě to nemůže být pravda!!! Nikdy!!! To by mi přece neudělali!!!

2 Neese tvoje zalti Nicole Neese tvoje zalti Nicole | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 22:58 | Reagovat

a víte lidi kde to psali???samozřejmě že v bulvárním časopise pro dívky Sweet 17 takže nezoufejte kdyby se rozpadali nevydají nové album a nejedou koncíky je to jen blábol a TH mají muziku rádi myslete na to že říkají že se dohodli na tom že to takhle bude rozděleno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama