Březen 2007

Smutný písničky

31. března 2007 v 19:49 | Angel of dead
našla jsem uplně supr písničky...i když nejsou rockový...jsou úžasný....určitě si je pusťte.....
Nana.....Lonely
Nana.....Let it rain

Meine new video...

29. března 2007 v 19:08 | Angel of dead
líbí???....napísejte mi plsky do komentů....

TH výmysli

29. března 2007 v 10:35 | Angel of dead
Tokio Hotel - Zimmer 483 Tour 2007 Girlie Shirt schwarzTohle je jen ukázka..jestli chcete videt víc....musíte se podívat na celý článek......

bleee...fotomontáže....

29. března 2007 v 9:59 | Angel of dead

Anjelik...

29. března 2007 v 9:57 | Angel of dead


Wallíci...

28. března 2007 v 18:21 | Angel of dead
img244/2807/wallpaper178bm5.jpgimg244/2599/wallpaper186cz4.jpg

1.Konzertík....

28. března 2007 v 18:08 | Angel of dead
Tak lidišký.....už se nám to blíží........jdu jak do Sazky tak do Ostravy do Čez Areny...uvidím mý miláčky dvakrát.....už se na všechny lidi moc těším....určitě vám to popíšu do nejmenších detailů.....a možná i budou nějaký fotta.....

Bill

28. března 2007 v 14:43 | kristík
LOL

Animačky

28. března 2007 v 14:30 | Angel of dead

ECHO 2007

28. března 2007 v 14:21 | Angel of dead
arrivals-012.jpg
arrivals-013.jpg
01ep5.jpg
2d2jh3l.jpg
2l9jmyx.jpg
2lj5f75.jpg
2mq5auu.jpg
40pbtz9.jpg
43os36b.jpg
4fxlq3n.jpg
arrivals-007.jpg
rozhovor po předávání cen ECHO 2007
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Z předávání....
a ještě z předávání.....
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin
Staraufgebot am 25.03. in Berlin

Můj bušič patří někomu jinému 4.-5. díl

28. března 2007 v 14:19 | Angel of dead
S tou jejich učitelkou jsem teda absolutně nepočítala a čuměla na ní jak na největšího cvoka, protože Tom rozhodně takovej cvok nebyl.Klára si rychle uvědomila situaci a někam zmizla. Tak jsme na sebe s Billem mrkli a rozhlíželi se po Kláře,ale nikde nikdo,najednou se za učitelkou nehlučně otevřela vrata a před Tomem a za učitelkou stála Klára s podivným kapesníčkem v ruce(který měl hnědou barvu a zapáchal až k nám s Billem.Klára vytáhla z kapsy pepřovej sprej,kterej nosila vždycky po kapsách a velkou dávku ho nastříkala na kapesník,ten byl už úplně vlhkej a nasáklej bůh,ví čím. :,,Co to tady tak sm..?" Učitelka se chtěla otočit ale Klára jí kapesník strčila do pusy.Učitelka se zatvářila značně nechutně a omdlela.
:,,Co jsi to provedl?" vytřeštil oči Tom na Kláru a začal panikařit, Klára ale s klidem řekla:,,Hele brášíne, chtěls do cvokárny? Určitě ne,tak buď rád!" Tom jen nechápavě kroutí hlavou a pořád opakuje:,,Co s ní budu dělat?" :,,Co bys s ní dělal,buď rád že už nebleptá!" řekla jsem mu. Bill to jen vyděšeně pozoroval a nakonec řekl :,,Cos měla na tom kapesníku?" :,,Venku jsem to namočila do žumpy u kanálu,pak do hnoje a postříkala velkou dávkou pepřáku!" :,,KDES VZALA PEPŘÁK?" ptal se Tom :,,To přece nosí jen holky!" Klára začala rudnout a vyděšeně na mě koukala, já jsem to naštěstí zachránila větou :,,No,od té doby co vypadáme jako vy tak ho nosíme,kdyby si nás někdo moc pletl!" Tom na to skočil a zase si prohlížel leklou učitelku na podlaze. :,,Tome,pomoz nám ji dát na to seno laskavě jo?" ozvala jsem se,tak jsme ji tam dotáhly,teda,My dvě jsme měly menší připomínky typu :,Fuj,ta váží metrák ne?" a kluci jen kroutili hlavama a říkali :,,To jste na kluky teda pěkný slaboši!" Klára na Billa jen vyplázla jazyk a hodila učitelčinu nohu na seník,kde se učitelka válela. :,,To bychom měli!" řekla. Tom někam odběhl ale za chvilku se vrátil s kolečkem hnoje a dvěma lopatama a řekl :,,Paní učitelko,tohle bude nejspíš nejlepší,když máte ten hnůj tak ráda!" Bill vyprskl smíchy,popadl druhou lopatu a začal přihazovat hnůj na učitelku, my jen čuměly jak vyvoraný myši a nechápaly situaci.
Když kluci dokonali a odvezli kolečko,napadlo mě:,,Co takhle honička na seně?" Všichni nadšeně přikývli a už to jelo,první chytal Bill,ten chytil Toma,ten zase Kláru a ta mě, já se vydala za Tomem,kerej byl nejblíž a čapla ho,jenže do mě strčil Bill a já spadla hlavou do sena a Tom samozřejmě na mě,teď mi břichem ležel na zádech a já se nemohla ani hnout :,,Tome,nechtěl bys..?" :,,JASNĚ!" odpověděl pohotově Tom a začal se zvedat,najednou se zarazil,čupnul sebou na zem a začal se nehorázně chlámat. Bill se připojil,protože ho rozesmálo bráchovo pištění(teda smích) a Klára jen nechápavě koukala.Já jsem se zvedla,stoupla jsem si před Tomina a řekla :,,Čemu se chlámeš blbečku?" :,,Ty..ty..hehe..ty nosíš..jee:D hehe..TANGA?" Tak TEĎ by se ve mně krve nedořezalo. Ježiši já na to úpa zapomněla.
Byla jsem asi celá rudá a Tom se pořád válel smíchy,Bill tentokrát taky a ještě přidal. Klára si stoupla vedle mě a zašeptala:,,No, na tohle máš odpověď?" a podívala se mi se strachem do očí. Já jen zašeptala:,,doprdele!" ale snažila jsem se bejt v klidu. :,,Víš,Tome ono je to docela pohodlný a u holek to boduje!" Tom se zarazil a najednou vypálil s větou,řekl to tak rychle že jsem mu teda absolutně nerozuměla a tak jsem řekla :,,Co..cože? zopakuješ mi to prosím?" :,,To jako fakt? Kolik si sbalil buchet?" já jsem se jen smála a pořádně jsem si oddychla. ,,Asi tak 20 za 2 týdny!" Tom vytřeštil oči a hned si ke mně přisednul na seno :,,Hele a řekni,jak jako si je sbalil? To jako jsi jim to řekl? Ukázal? Nebo ak teda?" Chrlil jednu otázku za drudou a já myslela že prasknu smíchy,ale naštěstí jsem to udržela,jenže Klára se s Billem válela smíchy po zemi. :,Tome,to chce hlavně praxi,nevím co bych ti měl ještě říct!"
Ráno okolo 7:00 jsme odcházeli s číslama na kluky v kapse.Kluci nás v pondělí pozvali k nim na barák abychom viděli kde bydlí a omrkli to tam.Ten den byl pořádnej pařák a já se smažila ve vytahané mikině a krátkym upnutým tričku a volnějších džínách, bylo mi nehorázný vedro.Klára se má,ta má volné triko,tak není vidět že je holka žejo,jenže co já?
Dorazily jsme před jejich školu ve smluvenou dobu(14:00) ale čekali jsme tak do 16:00.Kluci se vyřítili ze školy a hned začali :,,Sorráááč kluci,ale matikářka nás nechala po škole za ten hnůj!" :,,V poho!" odpověděly jsme jedním hlasem a štrádovaly si to za nima k jejich baráku. Byl za takovou zdí,takže nebyl vidět,ale když za náma zavřeli bránu.stály jsme jako opařený.. :,,WAW!" vypadlo ze mě. Kluci se jen usmáli a Tom řekl:,,Hele co kdyby tě vzal Bill na prohlídku zahrady a já vemu Bba do baráku?" My jen pokrčily rameny a šlo se. Šla jsem s Tomem dovnitř. Pečlivě mi ukázal všechny místnosti,až jsme dorazili k němu do pokoje,tam jsem si sedla na postel a Tom vedle mě,jen tak jsme kecali když v Tom mě chytil za bradu a jemně políbil, Hned jsem se mu vytrhla a zařvala :,,CO BLBNEŠ VOLE?" :,,To nic Bobe,to mi s bráchou děláme běžně,zvykej si!" :,,Nejsem teplej,takže brzdi jasný?" :,,Tak to sorry no!" ďábelsky se usměje Tom ale to už vejde Bill s Klárou a hned na nás vysypou :,,Nechcete se jít koupat?" a Klára :,,Jasně,máte úžasnej bazén!" Tom nadšeně přikývne a než stačím něco říct tak mě táhne ze dveří.
Když jsme došli k bazénu,hopsla jsem na lehátko a Klárka vedle mě,kluci šli do koupelny pro plavky a já na Kláru:,,Jseš totálně vymaštěná?to nemůžem!" Kláře to docvakne,řekne :,,je ukecáme!" Kluci už si to štrádujou s plavkama pro nás v ruce :,,Šupem do plavek hošani,jdeme do bazénu!" Klára hned protestuje :,,Víte,my nemůžeme!" :,,Máte snad "svoje dny"?!" chytne výtlem Tom a já na něj :,,Si piš že máme,proto nejdeme!" Tomovi zatuhne a řekne:,,ha ha ha,to maj jen holky!" :,,Najdou se výjimky i u kluků prej!" řeknu, Bill mi asi nevěří ale neřeší to,jenže Tom mi na to asi skočil a hned se koukne do plavek, oddechne si a posadí se vedle nás :,,Moment lidičky,odskočím si!" řeknu a jdu na WC,Bill zapluje do altánku. Když sem se vracela zpátky, viděla jsem Toma jak se líbá s Klárkou, Klára si to nechala líbit a Tom byl zjevně spokojenej.Přišla sem k nim a jen jsem si odkašlala. Ti dva se od sebe hned odlepili a řekli:,,To není jak si myslíš,Tady Rob chtěl zkusit jestli líbá tak dobře jak říkaj holky!" já jsem se jen zakřenila a lehla si vedle Klárky na lehátko.Bylo mi šílený vedro v té mikině.Tom na mě vyjel:,,HELE sundej si tu mikinu blbečku,vždyť se usmažíš!"
:,,To je dobrý Toma,mně není vedro!" :,,Ale nekecej!" zabručel Tom a to se k nám řítil Bill. Jen nás se zájmem pozoroval a Tom mi násilím sundal moji mikinu,jen jsem zařvala :,,néééééééééé!" Tom stál jako opařenej,Bill taky a já jen s Klárkou dodala :,,A KURVA!"
,,A KURVA" řekneme obě zároveň a kluci pořád čuměj, až najednou z Toma vypadne,,Ty vole Bobe ty máš kozy?Můžu si sáhnout?"
My tři jenom čučíme jako vyvoraný myši,co to z něj zase vypadlo a Bill se ke mě nakloní a pošeptá mi,,brachovi ani muk zatím mu to nedošlo je až moc důvěřivej, ale mně to hezky vysvětlíte, já to tušil totiž,ale nějak jsem tomu i věřil!!"
jenže mezitím Tom už hrabe Týně na prsa. Je to zajímavej pohled : Tána sedí cela skoprnělá, nějak jí asi nedošla situace a tak čumí jako puk.Nevnímá,že ji Tom vošahává a přitom vykřikuje,,Ty vole brácha pod si taky sáhnout, Bob má aspoň 3jky no tak pod a nekoukej jak sůva z nudlí,já mám strašnej výgeb a Bill s Týnou na něj jenom čuměj jak na vola,vlastně,proč jak.Když se uklidním tak vstanu a řeknu ze jdu na WC ,mrknu na Billa aby šel za mnou. Vstoupíme do obýváku, Bill mě posadí do křesla,čupne si vedle mě a jen řekne:,,Tak spusť!" přidá i svůj mírně vražednější pohled a já cítím že z tohohle průseru se nevykroutím!
Všechno jsem mu poctivě vysvětlila a v jeho tváří jsem začala číst náznak výbuchu smíchu, aspoň že to bere takhle.Nakonec se začal smát a dodal :,,Vy jste fakt kvítka holky,jak vlastně vypadáte normálně,koukám že hlas máte taky jinej?" Při téhle jeho větě mě něco napadlo :,,Hele Bille, něco mě napadlo!"
Tom
Ty vole to není možný, Bob má fakt kozy. Waw, To abych ještě nebyl homouš.Minimálně 3ky a to tak hezký, to by mu záviděla každá holka!! Prostě jsem neodolal a šáhnul si, řval jsem na bráchu ať si šáhne taky,ale ten se s Robem někam vypařil.No, aspoň si to užiju sám. Bob na mě čumí jako kdyby spadnul ze švestky,ale to nevadí.. :,,AUUUUUU!" dám si ruku na rudou tvář-to jen díky Bobovi, dal mi pěknou facku a vyjel na mě:,,Tome co blbneš doprdele?" :,,Sorry Bobe,kdes to vzal? Ty chodíš do posilovny?" To už z baráku vychází pobavenej Bill a Rob, Oba se smějou a plácaj do kolen. :,,Tome,tys dostal teda pořádnou šlupku!" zařve na mě Bill, já se jen zašklebim a otočim se zpátky k Bobovi. Ten se jen koukne na Roba a řekne :,,Si piš,bys měl zkusit taky,na to holky úplně letěj!"
Odpoledne si ty naše dvě dvojčata furt něco šeptaj,a už mě to fakt jako sere,chci se vydat k nim ale Bill mě zastaví a řekne:,,nech je bejt,za chvilku přestanou!" Uraženě se posadím vedle Billa a ten mě jen bratrsky poplácá po zádech.
:,,Tome,co kdybychom se šli zítra koupat?" :,,Klidně,půjdou oni?" ,,Zeptám se,vydrž!" :,,KLUCI, prosím pojďte sem!" Oba se na sebe tak nějak divně usmáli,co maj v plánu? No asi nic. :,,Kluci, nechcete se zítra s náma koupat?" :,,Hele,my nemůžeme máme doma nějakou práci!" a zase se otočí a zmizí v altánku. :,,Bille tak to nejdu!" :,,Tome neser,prostě půjdeš,řekls jo,a bude sranda!" :,,No, jak myslíš!"
Kluci odešli okolo 18:00 a my s Billem jsme kecali tak do půlnoci,zítra se mi nikam nechce,ale třeba má Bill pravdu.

Druhý den

Klára
S Týnou jsme na sebe hodily plavky,oblíkly sukně a topíka a razily do lesa v naší vesnici.Je tam takový velký jezero,nechodí tam moc lidí a je tam nádherně.Dneska je za 1.vedro a za 2. to byl můj plán,bude tam i Bill a Tom.Seznámíme se s nima a Rob a Bob se odstěhujou časem,na ně se pak zapomene..
Šli jsme takovou tmavou lesní cestou,často tam ani ve dne není vidět na krok.Takže jsme schytaly pár tlam do mechu,mraveniště a Týna dokonce i do ježčí díry.Tak takhle potlučený jsme došli k jezeru. Nikde nikdo. Jen vlevo u břehu stáli dva týpci,jeden s dredatou palicí,druhej s vrabčím hárem.Teď jsem si všimla že tam ještě někdo leží,nějaká blonďatá palice v klučičích plavkách.Vůbec mě nenapadalo kdo to může bejt. Týna měla ve tváři stejně přemejšlivej výraz jako já. Nakonec jsme to vzdaly a šli jsme k okraji jezera,dělaly jsme že jsme si kluků nevšimly,jelikož nás odděloval pás keříků,ale kluci,ti nás viděli hned.Pobaveně jsem se na Týnu usmála a pohodila jsem vlasy.Týna udělala to samé a už jsme rozkládaly deky. Přišel k nám Bill a řekl:,,To..to jste jako vážně vy?" :,,Si piš že jo!" ozvala se Týna,právě se přehrabovala v tašce a byla mírně předkloněná,nemusím snad říkat kam putoval pohled všech těch kluků(byla k nim čelem). :,,Tak pojďte k nám na deku ne?" řekl Bill. Tom stál jako prkno a ani se nepohnul.Ten blonďák, v něm jsem poznala Andrease. Ježiškote,je tak krásnej.Nejhezčí kluk co jsem kdy viděla.Byla jsem do něj blázen a to jen z fotek,tohle mě teda fakt dostalo.Koukala jsem na něj jak na největšího světce,s bradou u kolen.Bill a Týna chytli strašnej výtlem.Andreas se tvářil šťastně a Tom,ten vypadal stejně jak já,jenže ten čuměl na Týnu.
Rozložily jsme si vedle nich deku a sundali sukně a trika.Kvůli této příležitosti jsme si koupily nový plavky. Fakt fešný. Kluci vypadali jako kamenný sochy-tak moc zkoprnělý! Šli jsme si s Týnou "odškočit" do lesíka a pozorovaly jsme kluky zezadu. První z nich promluvil Andy :,,Tak pánové,tomu říkám kvalitka,prvotřídní zboží!" :,,Hele Andy,já nevím jak ty,ale já vsázím na tu polo-zrzku!" vypísknul Tom ale Bill,ten neřekl nic jen mumlal :,,Vy jste ale nadržený paka!" :,,Bille tak teď na tobě jde poznat že ses nám zabouchnul,koukni Andy jak se červená a jak je zaraženej.!" :,,Tome drž klapačku jo?" Andy měl výlem a my s Týnou taky,jenže jsme to tlumily v nějakejch listech aby nás kluci neslyšeli.
:,,Hele kde jsou ty holky?" Zamumlal Tom,Kluci pokrčili ramenama a koukali na vodní hladinu,teď je ta pravá chvíle,řekla jsem si,mrkla jsem na Týnu a pomaličku jsme se blížily k nim. :,,BAAAAF!" zakřičely jsme. Kluci se strašně lekli,Andy sebou plácnul do písku,Bill poposkočil a zblednul a Tom,ten jen vytřeštil oči a ozvalo se :,,prrrrrrrd!" :,,KTERÝ PRASE?" Zařval Andy. Bill ukázal na Toma a začal se děsně smát, My s Týnou jsme si jenom zacpaly nos a schovali se za smějícího se Billa. Tom byl rudej snad až na zadku. :,,Moc vtipný,fakt,mi vlezte na záda,VŠICHNI!" naštval se Tom, My s Týnou jsme ho ale chytli za slovo a vyskočily mu na záda,Tom se rozplácnul na písku a my jsme zase chytly megan. Tom se zvednul,ještě červenější,těžko říct jestli vzteky nebo tím,jak se cítil trapně.Prostě zkočil šipku do jezera. My dvě jsme vlezly za ním,než to Andy s Billem stačili pobrat a už jsme se honili ve vodě. Najednou se ale ozvalo plácání rukou a :,,Pomoooc!"....

Gothic princess 4.-5. díl

28. března 2007 v 14:17 | Angel of dead
Z mého vzpomínání mě vyrušila letuška co právě oznámila, že budeme přistávat. Schovala jsem deník, připoutala jsem se.
Vždycky se mi dělalo špatně, když letadlo přistávalo. Chtěla jsem to vydýchat, ale-
,, Slečno musíte si vystoupit, tady kromě nás už nikdo není" řekla mi celkem mladá letuška
,, No jo vždyť já už jdu" vstala jsem, ale zatočila se mi hlava, musela jsem se přidržet sedátka, vím že jsem těhotná, jééééé čerstvý vzduch dýchám pěkně zhluboka jenže
,,ááááááááááááááááááááááá" křičím padám, padám, dolů se shodů, už najednou necítím nic jen černo a lehký pocit, už necítím tu bolest v podbříšku.
Znova se mi vracejí vzpomínky na to co se stalo když se Bill vzpamatoval. Vrhnul se na mně.
,, Já tě zabijůůůůůů. No počkej" chtěl na mně skočit, ale já sem uhla, no a jelikož jsem za sebou měla bazén a on si ho nevšiml tak tam teď hupsnul pěkně po hlavě. To už sem ale fakt nemohla a musela si sednout na zem. No jenže to mi dlouho netrvalo jelikož mě vzal Andreas za pas a chtěl mě tam hodit, ale já se ho zachytila a tak tam spadl ještě krom nás dvou i Tom, kterého se Andreas chtěl zachytit.
,, Andreasi styď se hodit mě tu jak kus pytle, takovou malou bezbrannou holčičku do té ledové vody" říkám mu vážně, ale oni se jen začnou smát parchanti no a já s nimi.
,, Bille pomoc mi prosímtě ven" řeknu Billovi, který už vylez a teď se klepe jak ratlík. Vytáhne mě, ale jaksik mě ještě nechce pustit, koukáme se vzájemně do očí než řekne-
,, Malou jo, ale bezbrannou???" řekne v tak velkým údivu, že se všichni rozesmějou. No ovšem to si nenechám líbit, proč taky. A tak se v rychlosti blesku vyvleknu a schodím ho do vody, no jelikož to nečekal šlo to snadno……..
,, t….t……taa………..tak…..b…e…..be….zb……rann…..o…u…. j..jo????" pracně vyhekává Tom a leze spolu s Andreasem ven……………. Jen Bill je zaraženej…..
,, No co jen se přiznej těšil ses na to jak babka na důchod" řeknu a cukaj mi koutky
,, Na co sem se měl těšit jak babka na důchod???"zeptá se trochu naštvaně Bill, kluci nic neříkaj, válej se po trávě a už se začínaj trochu dusit…..
,, No na to až tam přece můžeš znova skočit, vždyť ses klepal jak narkoman, který má absťák, no ne???" zeptám se naivně a s andělíčkovským kukučem
,, Byla mi zima proto sem se klepal" řekne, ale teď už fakt naštvaně
,, Ale jdi ty brepto"odpovím mu
,, No nic půjdu se převlíknout je mi zima" řeknu jim
,, Jo jo mi taky jdem" odpoví mi Tom ,, a těší mě" dodá a dá mi pusu na čelo
,, Mě taky" řeknu chytnu ho pod krkem a přitáhnu si ho k sobě, abych mu mohla dát pusu na líčko, no trochu se zlekl.
Podívám se na Billa, ale ten se na mně podívá jak kdybych ho chtěla zabít, či co.
,, Co je se mně snad bojíš nebo co???" nechápu ho když se k němu přibližuju
,, n……n….no ………..t…a..tak trochu jo" začne koktat
,, hm no nic Markéta" řeknu mu s bezpečné vzdálenosti, no co když se mně bojí.
,, Jdeš s náma večer disku???" zeptá se mně Andreas
,, Jo fajn"
Kluci ještě slíbí, že přijdou v osm, no tak se du najíst a oblíknout.
Noooo tentokrát nepřemýšlím co si obleču. Vezmu si mini červenočerné pruhované šaty, které jsou dole skládané, vlasy si udělám vlnité a nechám je rozpuštěné. Udělala sem si červené nehty a nakonec do vlasů dala velké červené blikající rohy, které jsme si s holkama koupili na kolotoči.
,, Market už jsou tu kluci" křičí na mně Andreas ze zdola.
,, Joooooooooo už letím"
No když řeknu, že kluci jsou v šoku tak to je slabé slovo. Tomovi a Billovi spadne sklenička z ruky, která se následně rozbije, Andreasovi zaskočí jídlo a další dva kluci na mně koukají s otevřenou pusou, což ostatní taky.
,, hahahahahahahhaahaha" směju se, protože to je pohled pro bohy.
,, Vypadáš jak anděl s ďáblem v těle" řekne Andreas
,, Spíš jak ďábel s andělem v těle" odpoví mu na to Bill. Na to se nedá nic říct jen se usměju.
,, No nic jdeme nebo na mně tak budete koukat furt???" ptám se.
,, c.......o........jo" odpoví Andy.
,, Ježííííííííš počkat já pro vás něco mám" řeknu a odběhnu do pokoje, abych jim následně mohla přinýst taky rohy.
,, Bille pojď sem"
,, Co je???"
,, Na" a podávám mu oranžové rohy, jelikož má tričko s oranžovým nápisem. No, že na mně koukal dost nedůvěřivě, asi nemusím popisovat. Tak sem mu je narazila na hlavu. Vypadal dobře.
,, Já chci taky" řekl Tom s tak smutným kukučem, že jsem se musela rozesmát. Dala jsem mu kvůli potítkům žluté. Andreas si vzal zelené, Georg jak mně s ním seznámili modré. A Gustav bílé, vybral si je sám a navíc vypadají ve tmě nejlíp.
No a mohlo se jít. Na diskotéce to bylo pěkný. A nemusím zvýrazňovat, to že jsme byly středem pozornosti.........
Hráli nějakou rychlou písničku už si ani nepamatuju jakou.
No kluci to pěkně rozproudili. Postupně s nabývajícím časem a alkoholem sme byly docela rozjaření, no já byla jen v náladě dál to neriskuju. Zrovna začali hrát ploužák.
,, Market pojď" lákal mně Georg. Sice se specializoval jen na odvážné tance, ale proč ne??? No rozjeli sme to tam pořádně. Další písnička byla taky ploužák, ale to sem mu už utekla, chudák skončil na zemi, jaksik sem se moc vysmekla..........
,, Smím prosit" slyším dvojhlasně. No jo no, dvojčata. Ale kterého si vybrat???? Nakonec to vyřeším tak, že tančím s obouma. Tom je vzadu a drží mě za pas a vpředu je Bill. No jsme taková trojka. Další písničku tančím jen s Billem.
,, Bille uneseš mně???"
,, Nooooo měl bych proč???" ptá se mně nechápavě.
Pevně ho chytnu kolem krku a nohy mu dám kolem pasu.
,, Proto, nevadí????" zeptám se i když vidím, že je spokojenej.
,, Nene vůůůůůůbem mi to nevadí" řekne se šibalským úsměvem a tou jeho jiskrou v očích.
Nejdřív mám hlavu položenou na jeho rameni, aaaaaaachjooooooo já už to dál nevydržííííííííííííím. Začnu mu zlehýnka rty přejíždět na krku a zase zpátky. Přitiskne si mně ještě víc k sobě a tak to opakuju. Otočí ke mně hlavu a dívá se mi do očí. Pomalu, ale velmi pomalu se k němu přibližuju. Sotva se dotknu jeho rtů a zase se oddaluju a zase mu přejížím rty po krku. Na to, že je tak hubený má silný stisk, skoro nemůžu dýchat. Položím si hlavu zpátky na jeho rameno. Bill mi zvedne hlavu tak, že se mu musím dívat do očí a začne mně líbat, ale nijak divoce či dravě, pěkně zlehýnka, jemně a něžně, jakoby se bál, že mi ublíží. A k tomu všemu nám hraje moje oblíbená písnička:

MC Erik a Barbara - Sen

Sen zvláštnu podobu máva,
keď ho chceš vychutnať do sýta
Ten čo sa vždy len schovával
prichádza a teraz už na nič sa nepýta.
Na teba hľadí.

Ref:
Viem, láska má veľa podôb,
nechce sa ukázať zranená
Môj sen však znamenal mnoho,
Smútok a nádej si chodili bez mena
Zdalo sa mi že sa svet zbláznil

Stál tam on
a možno chcel byť mojim snom
Vzácne smelým pousadím
A možno hviezdy padali,
keď moje oči plakali
Možno mal ma veľmi rád
len mi to nechcel dokázať
Bál sa mi svoje srdce dať
Chcel ho pred svetom ukrývať
Ref:
|: Láska má veľa podôb... :|
Na konci písničky nám to ovšem pokazí Tom. Žduchne do nás. No je značně opilí. A já i Bill unavení, takže jdem nakonec i s klukama domů, ale ne k Andreasovi ale k Billovi a Tomovi. Je to blíž.
Rychle se osprchuju, umyju, a tak............... Billovi se vyhýbám nevím co mně to napadlo, vždyť já mám doma kluka, kterého mám ráda, miluji ho nebo snad ne??? A Billa znám jenom jeden jediný den. Nemělo by to cenu, ne teď.
Ráno jdu do koupelny, která je vedle pokoje pro hosty, tam sem spala já a co nevidím ve vaně???!!!
Obrovského, hnusného, tlustého, pavouka, no jak se tak zkoprněle dívám je to tarantule nebo velký sklípkan, copak se vyznám v pavoucích???!!??!
,, B......i.....bii.......le..........T....o.....m..m..m...e" bože nemůžu ani křičet jak se bojím.
,, Co je???" zeptá se Bill.
,, pop..pp.....podí...vej"ukážu mu na vanu na kterou se dívám já.
,, co se stalo??? přiřítí se Tom
Já se podívám na Billa, který je úplně bílý a začnu příšerně křičet. No nejsem sama, kluci se přidali, ale jak sem chtěla vyběhnout, tak sme se nějak všichni nevešli do dveří, zamotali sme si nohy a s ještě větším křikem sme dopadli na zem.
vystrašeným pohledem se podívám zpátky k vaně a vidím jak se k nám přibližuje rychle ten pavouk.
,, Aaaaaaaaa kluci dělejte on nás honí.....aaaaaaaaaaaaa" a utíkám a oni hned za mnou.
,, Co tak řvete???" nechápou kluci.
,, p...pa....vo...uk.." vysvětlím a začnu znova křičet, protože on je za nima. Georg si ho všimne a chce ho umlátit gumičkou na vlasy, Gustav zase paličkou na bubny, ani nevím kde ji vzal a Andreas??? Ten tam poskakuje a šíleně řve.
,, Jejííííššš kluci jdem jim na pomoc...... na Tome vem si to a di na toho pavouka" řekla sem mu a dala mu do ruky slunečnici.
,, Pojď Bille mi si vezmen lak na vlasy, aby se trošku slepil" a šli sme skákat za Andym s lakem na vlasy a stříkali to po tom pavoukovi.
,, Aaaaaaaaaa já ho mám na botě" křičí Gustav. A fakt, jenom nožičky jdou vidět.
Všichni si oddychnem, že nám nehrozí žádné nebezpečí, uklidíme a dem se dívat na telku. Teda kluci já se musím jít nachystat na focení.

I´m not boy 4.-5.díl

28. března 2007 v 14:16 | Angel of dead
Tak vedle Toma sedim ještě dobrou půl hodinku a docela dobře spolu kecáme.Dokaď nezačne používat věty typu:Máš krásný oči.Takový sem ještě nikdy neviděl…..a bla bla bla..mele,jak kdyby to měl naučený.To si jako myslí,že mu na to skočim?Já sem sice doufala,že se mě aspoň jeden z nich všimne,ale zas tyhle bláboly slyšet nemusim…Tom zrovna pije kolu,když se mu natvrdo řeknu:,,Víš co Tome,tak si to poď rozdat!"chudákovi z toho zaskočilo a začal prskat.Tak sem ho flákla po zádech a vypadla pryč.
Tom se rozprskal ještě víc,až celej zčervenal.Gusty s Billem k němu hned přiběhli a Bill ho přátelsky poplácal po zádech.,,Copak,Tomíčku,poslala tě do háje?"směje se Bill.,,Ne!"
,,Tak je na holky?"pokračuje dál ve výslechu.Má z Toma děsnou prdel.,,Víš co Bille???!!!!......nezáviď!"vyjekne Tom a připlácne si na stehna mražený kosky ledu,který mu přines Gusty.,,A vůbec,Bille,nevopruzuj a di se k ňáký holce zahřát!"vypakuje od sebe Billa a pak mrkne na Gusťu:,,Hele,Gustave,už vůbec přišel Robb nebo ta jeho ségra?",,No heh,jak bych ti to řek,ta Robbovo ségra,je ta holka,co tě teď poslala někam!A Robb"….nestačí dopovědět,protože mu do toho Tom skočí….:,,Vona mě neposlala do háje,ale chtěla si to se mnou rozdat!",,Jo?Tak to si vyprávěj vrabcům na střeše!"řehní se mu už i Gusty.
Je něco kolem jedenáctý a já se válim v koutě.Nemam na nikoho náladu,chci jít na čerstvej vzduch!Barák je plnej lidí a já vůbec netušim,kde moje kámošky můžou bejt,tak jen doufam,že si aspoň ony užívaj.Dneska asi není muj den L .Jdu nahoru do patra,tam není tolik lidí.Většinou se tu na zemi válej zamilovaný páry a já o ně zakopávam nohama.Kde tady maj asi balkon?Rozhlížim se na patře po dveřích a nevím kam mam vejít.Beru teda za jedny a ouha….nějaká dvojice si to tam pěkně rozdává.,,Sorry!"špitnu a radši hned zabouchnu.Rozhodnu se vejít až úplně do posledních dveří.Je v něm zhasnuto a naproti vchodovym dveřim vidim otevřené dveře na balkon.Takže jsem se trefila správně!Jdu potichu přes pokoj.Bude určitě nějakého kluka.Uprostřed na zemi je hifi věž a kolem ní spousta rozházenejch céreček.Už stojím u vchodu a přešlapuju práh.Vlaje mírný vítr a chladí mi mé rozpálené tělo.Jdu rovnou k zábradlí a ani si nevšimnu postavy,která stojí na druhé straně balkonu…
Chytnu se oběma rukama za zábradlí a svůj pohled s tichým povzdechnutím upřu na oblohu plnou hvězd…Chvíli je ticho a já si vychutnávám vůni večera,ale pak nějaký hlas za mnou promluví:,,Proč se nebavíš s ostatníma?Párty je přece v plnym proudu!?"je to Bill,kdo tam stojí,ale já to zatím netuším.,,Už mě to tam nudilo….Asi tady sem ze stejného důvodu jako ty,ne?"odpovím na otázku toho hlasu a pořád se dívám na nebe.Na ty miliardy hvězd,co tam svítí….,,Hm možná."ozve se odpověd.Opět je chvíli ticho,ale pak ten někdo pokračuje: ,,Takže se ti tady nelíbí?",,Ale jo líbí."odpovim:,,Ale skoro nikoho neznam,kromě Toma Kaulitze,takže to bude asi tim.",,A proč teda nejseš s nim?Spouta holek se kvůli němu může umlátit…tebe nezajímá nebo co?"….,,Je to blbec."Billa tenhle rozhovor začíná bavit.S kým to asi mluví?Jde ke mně trochu blíž…..,,Co udělal,že si tohle o něm myslíš?",,Právě že téměř nic."odpovim zas tomu hlasu:,,Nejdřív se se mnou seznámil a pak do mě začal hustit ty sladký fráze,tak se ho odpálkovala dosti zajímavou větou a odešla.",,Aha…a to ti nevadí,žes ho přenechala ostatním holkám?Třeba s tebou chtěl chodit!"přiblíží se Bill těsně za moje záda.,,Né nevadí,já nechci chodit s někym,kdo to nemyslí vážně i kdyby byl slavnej.Tom je prostě debi…."otočim se přitom na toho kluka,co na ně furt mluví a už samim leknutim nedopovim poslední písmeno.,,Debil!"řekne to slovo Bill.,,Jo debil a já sem v prdeli!!!"vysypu ze sebe....
Do prdele!Do prdele!A ještě jednou do prdele!Právě sem pomluvila Toma,před jeho vlastnim bráchou.Mno,můžu se rovnou klidit pryč!,,Hmmm."usměju se krkolomně na Billa.,,Já radši půjdu domu.",,Né počkej!"chytí mě Bill za paži,když odcházím pryč.,,Zůstaň tady!Já já sem Bill."vykoktá ze sebe.Jako kdybych to nevěděla.,,Fay."podam mu ruku na představení a stejně dál odcházím.To sem se zase jednou ztrapnila!Du se převlíct za Robba!,,A přídeš ještě aspoň?"slyšim,jak za mnou ještě huláká,ale já už sem pryč……Tajně se nasoukam do klučičího oblečení,nalepim mini bratku,narazim čapku a du.Ještě štěstí,že nemam moc velkou práci s odlíčením.
Zrovna přídu,když se Tom rozhod,že si zahraje s ostatníma šipky.,,Ahoj Robbe!Poď si taky zastřílet!"mává v ruce šipkou a sedí na pohovce.Pomalu se z ní zvedá a belhá se doprostřed místnosti před terč.Vypadá jako dědek kterej právě vylez z nevěstince,kde to trochu přehnal.Tom má roztáhlí nohy a hlavu nahlou dopředu.Celej je předkloněnej.To už do místnosti dorazí i Bill a když vidí Toma,hned mu šipku čmajzne.,,Zbláznil ses?Ty si snad nepamatuješ,jak tvoje šipkování dopadlo na táboře,když sme byli malí?",,Ale Bille,dyť mi bylo jenom pět!",,To nevadí,ty hrát nebudeš nebo to dopadne jako tenkrát!"vede si svou Bill.,,Ježiš,tak sem trochu ohrozil kuchařku no,co je na tom?" ,,Ohrozil?" povytáhne Bill obočí:,,Tys jí trefil do prdele!"Tom se podrbe za uchem:,,Mno jo sem si jí splet s terčem!",,Bille,tak ho nech!"přidam se k Tomovi.V tom převleku se cítim sebejistě.,,No dobře,ale následky si ponesete vy dvá!Jen vy dvá!"zdůrazní a ještě na nás ukáže prsetem.Pak se kupodivu rozhlíží kolem sebe.Asi někoho hledá!Ztrácí se v davu……..Tom má vyplázlej jazyk a pekelně se soustředí na správnou trefu.Vypadá jako profík!Najednou tu šipku vypustí z ruky a šup..Radši si zakryje obličej rukou a otočí se jinym směrem…,,Auuu!Jakej kretén!"vyrve si Georg šipku ze svý zadnice.No jo no,Tom se opět trefil na správné místo.,,Tome?Nebyl si to ty?"zvýší Georg hlas a Tom jen zatočí hlavou a ukáže na mě:,,Né,to Robb!",,Robbe!"běží ke mně a já radši zdrham.
Ale ouha,na verendě mě dohnal.,,Hele,Robbe,já bych tě nejradši zabil,ale musim ti něco říct,co je pro mě důležitý!"stoupne si vedle mě.No tak co to bude?to sem teda zvědavá.Koukam na George a von mi najednou vlepí francouzáka a ještě mě k sobě mačká.Šahá mi na zadek a slintá mi do pusy(sorry fanynkám Georga).Tý voe von je teplej!Georg je homoušek!Pomoc.Georg je hóša!!!!!!!!!Odtrhnu se od něj a on čeká co mu na to řeknu…,,Mno hele Georgi,mezi náma by to neklapalo,ty nejsi můj typ!"snažim se mluvit normálně a nepřekvapeně i když sem víc než vykolejená.,,Víš,Georgi,já už někoho mam…takže my dva..fakt ne!",,Mno škoda,aspoň sem se pokusil!"řek smutně a už si to trádoval do kuchyně.
Tak se vracim do místnosti,když na mě čeká další šok.Nějaká bloncka se ke mě normoš přifařila a teď mi šeptá do ucha,jakej sem prej skvělej a hezkej kluk.,,Jo ty si taky hezká!"snažim se na ní být jako kluk milá a snad mi to i de.Docela dobře spolu trsáme,¨dokaď nezačnou hrát ploužák!Mno tak to je v háji!Billa si zrovna čmajzla taky nějaká holka,mno nevypadá moc nadšeně asi by tancoval radši s někym jinym.Oba na sebe děláme znuděný xichty a občas tý bloňďatý nádheře něco řeknu.,,Hele,ty máš nějaký velký prsa!"vyjede z ní nakonec a já celkem nevim,co bych jí na to řekla.Ale sem kliďas,takže si dokážu poradit se vším.Ruku jí připlácnu(nuceně)na zadek a už se jen vymlouvam:,,No to víš,já chodim do posilovny a tam rostou všechny svaly!",,Aha!"řekne mi na to jak ta největší pipina.,,A to ti rostou fakt úplně všechny?",,Jo všechny,proč?",,No třeba proto!"řekne a ukáže mi mezi nohy.A kurva!Ta je nějaká nadržená!V tom momentě mi rukou šmátrá na kalhoty.Tý voe,jestli zajede pod!Asi bych si měla pořídit bramboru!Že sem se radši nepřidala k Georgovi!

Lepší než peklo 5.-6. díl

28. března 2007 v 14:13 | Angel of dead
Takoví zbohatlíci a jim se na chodníku uprostřed cesty válí velkej šutr.Tak to mě fakt poser!!Samozřejmě že JÁ sem se o něj švihla do hlavy.!!KURVA!!.To nemůžou ohnout sví *STAR* zadky a prostě a jednoduše ho zvednout?Fakt nechápu...
Bill se ke mě zvohne,zjistí že nejsem při vědomí,hned mě vezme do náručí a odnáší mě k nim dom.Tom čumí na televizi v obyváku ale jak se otevřou dveře hned se otočí směrem k nim.
"Ty vole,co se jí stalo?" vyděšeně k nám Tom přiběhne.
"Já nevim,našel sem ju takhle...teda ne přímo tak ale potom ti to vysvětlím!Ted zavolej tetě Mary!" přikazuje mu Bill a pokládá mě na gauč kde doted seděl Tom.
Tom pozvedne obočí a řekne:"Proč mám volat jí?".Bill protočí panenkama."Ty seš fakt uplnej magor!Vona je přece zdravotní sestra ty tele!!!"zhodnotí jeho IQ Bill a přičupne si ke mě.
"Mio....Mio!!Prober se!!Sakra!!" pleská mě jemně po tváři."Neprobouzí se sakra,brácha...už si ji volal?!" ptá se Bill přihlížejícího Tomovi a ten okamžitě bere telefon do ruky a už vytáčí tetino číslo.
"Sakra...furt jí to krvácí..." panikaří Bill."Teta by tu měla být do 10ti minut" oznámí situaci Tom a přisedne si ke mě.
"Mio,musíš se probrat...!!" furt mě pleská Bill po tváři. "Ty vole,si myslíš že ju tím lechtáním probereš nebo co vole?Přemýšlej!!" ťuká si na čelo Tom."Uhni!!" poručí mu a napřáhne se.Bill ho okamžitě chytí za napřáhlou ruku.
"Urveš ji hlavu,magore!" vystrašeně na Toma zírá."Vím co dělám,chceš aby se probrala ne?tak mě laskavě pust!!" vytrhne se mu z uchopení.
Tom se napřáhne a šlahne mi takovou pecku že se převalím na bok.Bráchové na mě vyděšeně zíraj.

"AUVAJS!!!!kterej debil??!!!" převalím se zpátky a kouknu na ty dva magory.
"Uff.....je celá.." oddechnou si zároven."Sem ti to říkal....zlatý ručičky." usmívá se Tom a dívá se na mě.
"Kde to s.....aha....už vím." poklesne mi nálada.Chci si sednout."Sakra!!"
Bill okamžitě zbystří že se pokouším sednout a chytne mě za obě ramena a položí mě zpět na gauč.Nechápavě na něho zírám."Nevstávej,teta tu za chvíli bude....podívá se ti na to." chlácholí mě Bill a dívá se mi na ruku.
"Ale hovno mám s rukou...to je sakra jenom škrábanec!!Ty magore.Nohu mám v prdeli!!" naštvu se.Bill se na mě překvapivě podívá a pak se střetne pohledem s Tomem.
"Jé zdar dredatej...co ty tady?" směšně se kouknu na Toma.
"Já tu normálně bydlím..." řekne fakt logickou větu.
"Hm...mazec."

Chvíli se dívám jak na tom sem,ale pak se ozve strašná melodie domovního zvonu.Nějaká klasika nebo co,já tomu nerozumím.
"Ježíš co je to sakra za příšernej zvonek,to tu posloucháte pořád?" vyděšeně se dívám na Billa protože Tom šel otevřít.
"Ahoj Mary." pozdraví ji Tom.
"Čau Tome,jak na tom je a kde je?" zeptá se ho teta s vystrašeným obličejem.Tom ukáže směrěm ke gauči."Tam!".Teta okamžitě letí za mnou.Tom zavírá domovní dveře a jde taky ke mně.
"Ježíš holčičko,co se ti to proboha stalo??" dívá se na mě fakt moc vystrašenejma očima.
"Brej den, panííííí.....jenom malej škrábanec." klidně opovím.
"S tím musíme do nemocnice!" shodnotí mojí vážnost úrázu.Seru na to!!!
"Do nemocnice mě nikdo nedotáhne!!!" opakuju větu kterou sem říkal před chvíli Billovi.
"Hm....jak myslíš ale ta noha je zlomená a ta ruka potřebuje okamžitě zašít...!!" řekne.
"A na co jako čekáte?" zeptám se ji s nedočkavostí v hlase.
"To....t....to chceš jako zašít??" dívá se na mě nevěřícně Tom.
"JO vole,vždyt to tady paní říkala,neslyšels???" odseknu a dál se věnuju té babě.
"Tak jo,Bille kde máte jehlu a niť?" zeptá se ho.Bill se na ní vystrašeně podívá."To nemyslíš vážně?" nevěřícně na ní kouká."Ale jo myslím...dělej nebo vykrvácí!!" rozkřikne se na něho a ten už bere trty směr kuchyň.
"A co s tou nohou?" zeptá s ejí Tom.To je chytrej chlapeček...to bych teda chtěla vědět taky..
"No,tu nohu musíme narovnat...a pak k ní přiložíme dvě železný trubky a smotáme to fáškem." řekne klidně.Hodná holka....ta baba se mi začíná líbit. Tom se na mě překvapivě podívá."Jo...v poho,to vydržím." pokojně řeknu. "Tédááá....mazec!!!Já du radši pro ten fášek a pro ty trubky." řekne překvapeným a zároven úžaslím hlasem a peláší pryč.
"Ti kluci dneska taky nic nevydržej" odfrnku si a zdá se že teta Mary to slyšlela protože se uchechtla."Seš statečná" zalichotími."Díkec" slušně poděkuju.Bill právě k nám přichází s klubkem provázku a jehli."Tak jo holka,drž!!" přikáže mi."Jo a kdyby něco zahryzni se třeba do polštáře jo?" řekne Bill a podává mi polštář."Ne díky." uceknu a dívám se co se bude dít s mojí rukou.Mary navleče do jehli provázek a chytne mi moji roztrženou ruku a hještě se na mě podívá."Fakt to takhle chceš?Nebylo by lepší....." "Do nemocnice nejedu!!" přeruším ju.Souhlasně kývne a už mi propichává kůžu."ty vole,já budu blejt...na to se nedá dívat" řekne Tom kterej právě přišel s železnýma trubkama a fáškama a odvrací se odemě.Bill statečně přihlíží.

Né že by to nebolelo,bolí to jak svina ale vydržet se to dá.Bill se na to zhnuseně mračí....to Tom už valil 2krát na záchod."Tááááákkk hotovo" propíchne Mary poslední dírku v mý kůži a provleče ji."Ted jenom uvázat a je to" pochvaluje si svoji práci.
"Bolelo to?" ptá se mě Bill. "Hm....to je jak když ti dělají piercing...akorát na ruce a několik za sebou"odpovím popravdě.Bill s Tomem se společně zatřesou.No jo...ty trdla sou vlastně už velcí kluci,protože mají piercingy...hm...asi je to bolelo hodně když sebou tak zatřásli.Já bych do piercingu nikdy nešla,ne že se mi to nelíbí nebo že bych nevydržela tu bolest ale prostě raději zůstanu u tetování.Sice mám na kotníku jenom jedno - a to malího dráčka ale to je detail.
"A ted ta noha..." odfoukne si Mary jako kdyby nosila pytle s pískem.
"TAk na to už se nebudu fakt dívát..." řekne Tom jde nahoru....asi do pokoje...co já vím.
"Takže ti ji natáhnu,nevím jak hodně to bude bolet ale musíš to vydržet." ubezpečnuje me Mary.Bill si radši sednul."To vydržím,v poho.." ujištuju ji a vlastně aji sama sebe.

Teta Mary bere moji nohu do rukou a rychle s ní cukne až v tom zakřupe.
"KURVÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!KUUURRVVÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!DOPRDELE!!!!!!!AUVAJS!!!!MOJE NOHA!!!!DOPRDELE!!!" křičím na celej barák.Ukápne mi aji slza....to se mi dlouho nestalo...fakt to bolelo,a ještě jak v tom zakřupalo...!!!Brrrr....hnusnej zvuk!!!
Ležím nehybně na gauči a cítím jenom bolest,strašnou bolest...ted aji v ruce aji v noze...hm...mazec,teda.Jak tam tak nehybně ležím..pomalu usínám,bylo toho na mě dneska moc.

Tom pomalu schází ze schodů a dívá se na to místo kde ležím.Teta mi právě tu nohu obvázala a Bill sedí pořád na gauči a sleduje mě jak spím.
"Chudák...ale je fakt statečná,heh...a překně sprostá.." uchechtne se tetička."To křupnutí té nohy bylo slyšet až ke mě do pokoje." říká znechuceně,asi se mu to taky nelíbilo."Hm...." přikyvuje Bill a pořád se na mě kouká."Hoši na tu nohu nebude moc šlápnout měsíc,tak ju odveďte zítra ráno domů,aby o ni doma neměli strach!" přikazuje jim teta."Ale ona nemá domov" odpoví Bill. Teta jen vzdychne a pohladí mě po čele..."Chudák holka...na tu nohu fakt nesmí...takže.." "Si ji tady necháme.." doplní ji neštastně Tom. "Jo,to je...Kdy se vrátí vaše máma?" zeptá se dvojčat. "Za týden" promluví Bill. "Hm...to zmáknete ne?se o ni postarat?" kouká na ně. Bill jenom přikyvuje.Teta se usměje a jde ke dveřím."Tak ahoj" pozdraví a je už pryč.Tom se zmůže na jedinou větu. "Tak to bude mazec jako ranec!!!!!"
Ráno...ehm...teda myslím že je ráno otevřu oči.Chci se zvednout jenže..."!!AUVAJS!!" ....Sakra!!!Já sem na to uplně zapoměla že mám nohu a ruku v háji.Hm...fakt mazec!Rozhlížím se kolem sebe a aspon se opřu o moji levou ruku která je o.k.ÚÚÚÁÁÁ....spokojeně zívnu a znova si lehnu.NO nic...trošku si ještě schrupnu a pak odtud vypadnu.JEnže......mě nejde nějak usnout,to bude tím že je tady až moc velký teplo."Do háje to tu nemaj klimatizačku?" bručím jak medvěd a znovu se opřu o loket."Je tu někdo?" zašeptám.Já vím ja su blbá když šeptám...tak repete..."Tak je tu KURVA NĚKDO??!!!" zakřičím na celej barák.Sem se sebou spokojená..hehe...takhle zařvat...ještě když se to tak hezky ozívá.Hm....tak nic no,tady nikdo (asi) neví,tak si zase poslušně opřu hlavu o polštář.

"BUM!!!BUM!!!BUM!!!" Nějakej magor zkáče po schodech dolů.Radši zavřu oči aby si třeba mysleli že sou taky blbý a je se jim to zdálo.Teda jakože voni blbý sou ale aspon si to tedka uvědomí...hehe:-))
"Mio....spíš?" poznám hlas Billa kterej si právě ke mě přisedl. "Mio....noták...hm...neprobouzí se,asi se mi to jenom zdálo...." přemýšlí nahlas Bill.
Zase "BUM!!!BUM!!!BUM!!" to bude ten jeho dredatej bráška kterej se asi taky právě zbudil."Zdar brácha,ty si to taky slyšel?" podívá se Bill na bráchu. "Jo,zdar...ÚÚÚÁÁÁ...." zívne Tom a mžourá si oči."Takže se mi to nezdálo..." blekotá si pro sebe Bill ale já to slyším ale nereaguju.
"Co se na ni tak díváš,brácha??" začne Tom hustit do Billa.Jak se to na mě ten kokot čumí??!!!"Cože??Já...ehm!!Nijak...jenom sleduju jestli je vzhuru..." mírně se Bill zakoktal. Tom se na něho nechápavě koukne a řekne:"Jak to poznáš?" škrábe se za hlavou."No....pojd sem,ukážu ti něco" řekne Bill a já cítím jak si za mnou ten osel sedá.Jak to pozná že nespím...to chci vedět.
"Hele,třepou se jí víčka...vidíš?" ukazuje na moje zavřený oči Bill."Já teda nic nevidím brácha..." říká Tom. "TY seš fakt tupej!!koukni se blíž." nadává mu Bill a jí cítím jak se ke mě oba přibližujou.Co je sakra?Si mě budou prohlížet ještě dlouho??Jsou u mě tak blízko že cítím jak na mě dýchaj...takže asi 10 cm."Jooo...ted se jí to víčko pohlo!!" jásá Tom jak když malej kluk zjistí jak na co se používají kondomy. "NO vidíš sem ti to říkal." usmívá se Bill. "Hm....takže nespí,jenom to dělá..." přemýšlí nahlas Tom a Bill jen přikyvuje.Ale už mě to sere jak sou u mě blízko takže....
"BAFFFF!!!!!!!!!!" vylekám je až oba zpadnou z gauče na zem a Tom se ještě praští hlavou do stolu.Směju se jak kdybych měla vánoce.Njn...první ani druhý sem nikdy neměla...Neslavili sme Vánoce,možná tak v děcáku ale to sem byla v trapu.Ale rychle utichnu protože se to ke mě nehodí abych se "JÁ" smála.Sem přece drsná holka kterou jen tak nic nerozesměje."Au moje hlava, asi umřu Bille zavolej tetě at se mi na to příjde podívat." výská Tom bolestí po celím baráku.Dobře beru to zpět,"HAHAHAHAHAHA" směju se z plných plyc protože je to fakt směšný jak Tom poskakuje a drží se za hlavu a Bill ho uklidnuje jako že to bude dobrý a že žádnou tetu volat nebude.Dusím se smíchy...na ty dva je pohled...to vám fakt řeknu....SMĚŠNEJ!!!!!

"Ale,ale,ale....tady se nám někdo vyspinkal.." otočí se na mě po chvíli Bill.Tom si šel pro led.
"hm....to NÁM by sis mohl odpustit..." navážu zase chladnej obličej.Bill se na mě zmateně podívá ale jde si ke mě přisednout.Do obyváku příde Tom se zmraženýma jahodama na čele.NOrmálně bych vybuchla smíchy ale to se ke mě ted a tady fakt nehodí a tak nic neříkám jenom ho sleduju.
"Je ti líp?" stará se o mě Bill. "Jo,a nestarej se o mě!!" odseknu.Ale Bill se už nenechá "TAk poslouchej holčičko,vím že nemáš domov a do nemocnice tě nikdo nedostane takže se laskavě uklidni protože tu budeš s námi muset přežít pár dní,a starat se o tebe budu protože jestli chceš aby se o tebe staralo to tele s jahodama na hlavě,tak prosím!" rozčíli se Bill.Uff...takhle sem ho ještě nikdy rozpálenýho neviděla...mazec,ale má pravdu že mě do nemocnice nikdo nedostane....ale počkat,co to říkal...?
"COŽE??já tady budu tvrdnout???" rozčílím se pro změnu já. "JO,jestli teda nechceš abych zavolal sanitku tak jo!!!" odsekne Bill. Do nemocnice mě fakt nikdo nedostane a ven bych jít nemohla protože by se stoho stal boj o přežití.
"Sanitku ne!!" zamračím se.
"TAk vidíš!!!!" sjede mě Bill hnusným pohledem.To sem asi fakt přehnala....
"Bille??" udělám psí oči... "Coje??!!!" vyjede po mě hnusným hlasem..... "Donesl bys mě prosím něco k pití?" udělám smutnej pohled.Zdá se že nám Bill maličko roztál...."JO,už jdu..." řekne už zase s normálním tonem v hlase.

Tom stál od nás asi tak 5 metrů takže to všechno pozoroval.Dívá se neutrálně....z jeho pohledu nejde vůbec zjistit co si právě myslí......u něho si člověk musí dávat majzla,protože nikdy u něho nepozná jestli je v poho nebo nasranej,vždy se tváří neutrálně.Jako přesně tedka takže hovno vím co si myslí.Ale jedo určitě vím....jeho pohled směřuje na mě.Proč se na mě dívá,sakra??!!TEn jeho pohled mě deptá a tak si přikryju dekou obličej.

Po 1 minutě slyším že Bill vychází z kuchyně.Super.......voda má,voda má,vodá má rozpuštěné vlasy.......začnu si pobrukovat.Odkryju se a spatřím Billdu jak mi nese vodičku...."Na...." podává mi sklinku. "Díkec" poděkuju a už hltám.Billovi se rozzářili očička...co je??Ahhááá..já sem mu vlastně poprví poděkovala.Po skvělým pocitu vychlazený minerálky spokojeně podávám prázdou sklinku Billovi do ruky.Ten ji de dát hned do kuchyně.Podívám se na Toma a hned se musím začít smát.....
"To..me..!HA!..roz....!HA!....pouštěj ....se ti...ti..!HA! jahody...!!!" říkám mu v záchvat smíchu.Tom sebou cukne a přiloží si druhou ruku na čelo.."Ajo,.,,,já si říkal že po mě něco teče...." usmívá se Tom a běží si to do kuchyně umít,jenže Bill právě z ní vychází tak se stane to co jistě očekáváte....BUM...!!!! Narazijou do sebe a oba upadaj na tvrdou zem.ZAčnu se smát ještě víc..ale to ucítím že mě začíná bolet ruka tak toho nechám
a jenom řeknu..."Tak tady to bude pěkně vostrý....!!

Hledá se Andílek zn:pro Billa

28. března 2007 v 14:06 | Angel of dead
Celá třída se Tomovi řehní,jenom von se na mě kouká jako kdyby mě chtěl v nejbližší chvíli zaškrtit.Pěkně se vzteká.Si ho dál už nevšímam a poprví v životě dávam do konce hodiny pozor.Tom je pořád nabručenej i když ho Bill o přestávce rozveseluje.Já du o přestávce s Matesem a Chrisem na dvůr.
,,Tome,vypadáš jak medvěd Brůča!Netvař se tak!"strká do něj Bill.,,No a jak se mam tvářit,když si ze mě před celou třídou utahuje?Jo a víš,co o mi řekla?",,Co?"diví se Bill Tomovu stále uraženému výrazu.,,Prej že v tomhle oblečení vypadam jak naprcanej kačer.",,Bill zadržuje smích,ale pak vyprskne.,,No že ti vůbec něco řikam!Jo a vo tobě se taky zmínila!"Bill upře na Toma zrak.,,Tak co řikala?"Tom to sválně protahuje:,,Ty se vo to nějak zajímáš!"….,,Řikala,že kdyby ses oblíkal víc jak kluk,že by ti to víc slušelo!"To už se zas vracim do třídy.Oba se přestanou bavit a koukaj na mě jak si sedam.,,Co je?"kouknu zvědavě.,,Ale nic."řekne Bill při pohledu na Toma.Ten se už zase nějak moc netváří.Tak do něj roztomile drbnu:,,Nemrač se,budeš mít vrásky!",,No to budu,když vedle tebe sedim!"odpoví mi.Já si šaham do tašky pro sváču,teda spíš oběd,protože dneska do jídelny nejdu.Už se chci do toho krásnýho chlebíka se šunkou zakousnout,ale Tom mi ho šlohne a začne se sám ládovat.,,Co,co to děláš?"supim se na něj.,,Jenom ti pomáham,abys toho neměla tolik!"odpoví a cpe se dál mym chlebem.Bill se mi směje,protože se zas vztekam já.,,Se na něj podívej,dyť mi všechno sežere!",,No tak to aby sis nosila dvojitý porce!"řekne jenom Bill a dál mě pozoruje.Se přiblížim víc k Tomovi a prohlížím si jeho dredy.Von hned zbystří a kouká zas na mě.Líbí se mu to moje zaujetí s jakym si ho prohlížím.Stoupnu si k němu zezadu a hezky jemně ho mezi dredy drbu,prohazuju mu je,hraju si.Dělá mu to dobře.Cpe se furt mym chlebem a chrochtá a mlaská při tom jak prasátko.,,Hm,vypadáš roztomile!"řeknu mu a sedam si do lavice,jelikož zvoní.Poslední hodina byla v poho,takže rychle valim dom.Cestou vidim,jak jsou Bill s Tomem zahrnuti zástupem holek a jdu od nich pryč.Původně jsem chtěla jít s nima,ale copak můžu?Nevěděla jsem,že to s tou popularitou bude až tak horký.No ale co,těšim se domu!
Jenže doma na mě čeká nemilá zpráva.,,Mami,to nemyslíš vážně!?",,Ale Lilli,taková nabídka se neodmítá a je to jen na měsíc!",,Jo,měsíc a co já?To zase budu muset u někoho bydlet?Já něchci mami,nechci!",,Andílku,po tom měsíci,jak říkáš si budeme moct koupit,cokoliv budem chtít!A když už se ptáš na to bydlení,před nedávnem jsem potkala svojí nejlepší kamarádku,kterou jsem spoustu let neviděla.Už jako malý holky jsme si slíbili,že si budem pomáhat a že naše děti se spolu budou muset určitě kamarádit!",,Cože?Já budu u nějaký kozy,co má děti?A to se s nima musim bavit?",,Lilli nedívej se na mě tak!Prostě odjíždím!To je moje poslední slovo!",,Hm,"povzdechnu jenom ,,a na kdy ten svůj odjezd plánuješ?",,Zítra!",,Co už tak brzo?"Mamka mě pohladí jen po vlasech,aby se se mnou nemusela víc hádat a odchází.Žiju jenom s ní,takže na výběr nemam:-(.
Další den jdu ráno po chodbě.Samosebou,že du pozdě,aby mě nevidělo zas tolik lidí.Tentokrát mam ušlé růžové minišaty,které jsou za krk,mají holá zada a dole končí namodralými cípky.Vlasy mam do loken a na očích růžovoučké stíny.Každopádně vypadam zajímavě.Prosim moc,ať mi bárbí nikdo neřekne!Jen aby to nebyl školník!To by mě mohli vézt rovnou do márnice.Nebo ropucha,to by bylo ještě horší!No jo,ty jo,co když mi to řekne nějaká holka nebo učitel?Tak to bude v prdeli!To už bych radši obešla všechny kluky ve třídě!Už už klepu a vcházím dovnitř.No jo,zas se smějou.Se jich už nevšímam a du si rovnou sednout.Tom má vykulený oči.,,Co to máš zas na sobě?Sekne ti to fakt!",,Mno víš,sem zas prohrála sázku-jako minule,když sem šla v růžovim."pozvednu ramena a vytáhnu sešit.,,Nebavte se mi tam!"nadává zas učitel.He už neví,koho by ke mně posadil.Kdybych seděla s holkou,tak jí prej úplně psychicky zdeptam a když s klukem,tak bude místo pozornosti při hodině pozorovat mě,he:-),takže budu asi dál sedět s Kaulitzem.,,Piš a nekoukej na mě!"nadávam mu,protože mi už vadí jak po mě furt všichni civí.,,Dyž,já si nemůžu pomoct!Vypadáš tak nějak,no ehm….jako…"Ježíš,hlavně ať neřekne Bárbí!Ať to neřekne.Mates špicluje,takže bych se z toho nevykroutila.Ou díkybohu zvoní!to už sem v cukuletu přilítne Bill.A Tom se ještě nevymáčk.,,No no no…vypadáš jako bárbí!"řeknou dvojhlasně a mě málem vomejou.Bych sebou nejradši praštila!Ale Tom s Billem dál pokračujou:,,Ne,spíš vypadáš jako andílek skříženej s Barbí!"vyjeknou.Takle mi všechno oplácí!Mates se smíchy válí po zemi.Spadnul při to ze židle a teď kouká,co bude.No moc se mi do toho nechce.Mam vyvalený oči.Bill je nejblíž,takže je první na řadě.přiblížim se těsně k němu,jako blesk,aby nestih uhnout,stoupnu si na špičky a svoje rty přitisku na jeho.Cítím jeho dech,ten krásnej dotek úst.Bože já už bláznim!Chudák to celý nechápe a chvíli je jak solnej sloup,ale pak kupodivu začíná spolupracovat.Dotkne se špičkou mího jazyka a v tu chvíli se od něj odlepim a přilepim k Tomovi.Ten je ještě vyjukaném z toho,že sem se líbala s Billem a má pootevřenou pusu.Je to s nim tak snaší a spolupracuje hned.Naše rty se jemně dotýkaj.To mě udivuje!Že se ode mě nechává líbat,když jsem se před chvílí líbala s jeho bráchou!Ale taky to moc neprodlužuju a jakmile se naše jazyky dotknou,ukončim to.Tom i Bill na mě koukaj vykuleně,vyjeveně…no to prostě nejde popsat.A maj otevřený pusy.Mates má s Chrisem mega vytlen.A já se koukam do země.Už tady nemůžu být ani minutu.Okamžitě se otáčim a pádim na záchod.Dřív než někdo stačí cokoliv říct.Kruci,tečou mi slzy a vůbec nevim proč?!?
Moc se mi na záchodě nelíbí,už sem tady deset minut.Ale zas zpátky se vrátit,to ne.Bych nesnesla Tomovo a Billovo pohledy.Prostě mizim domu bez tašky,bez sešitů.Stejně je pátek.Mamka mi to omluví,kdž jí řeknu o co gou.V tom se mi moje mamka moc líbí-že mi rozumí(skoro vždycky).
Tom s Billem na sebe furt koukaj.,,Jako,co to mělo bejt?"spustí Tom.Mates puká ještě pořád smíchy,ale de jim to vysvětlit.,,No víte,tohle byla součást sázky."Bill se docela naštve:,,Jo takže se vsadila,že se s náma bude líbat?No tak to je pěkně hnusný!"Popravdě bych byl radši,kdyby mě líbala kvůli něčemu jinýmu,ale už to že se pak líbala i s Tomem bylo divný.Proč se mi vždycky líbí úplně šáhlá holka?....Mates pokračuje:,,Ne Bille,tak to přesně nebylo.To líbání bylo součástí tý včerejší prohraný sázky.Měla se líbat s tim,kdo jí první řekne,že vypadá jako Bárbí."teď už dostane výtlem i Tom:,,jo a my sme jí to řekli oba najednou,takže…."řehní se.Bill se taky usměje:,,To je ale bláznivá holka!A vůbec,kde je?",,Podle mě už nepříde!Asi to bylo na ní moc!"směje se Mates:,,No jo no,přecejenom asi není tak tvrďáčku,jak ze sebe furt dělá!"řekne a odchází.Protože zbývají dvě poslední dvě hodiny výtvary,sednou si dvojčata spolu.Na jiný hodiny tak sedět nemůžou,ale o výtvarkách jim to učitel dovoluje.,,Kluci,kde je Lilli?"hledá mě učitel po třídě.,,Pane učiteli,bylo jí špatně,tak šla domu!"omluví mě hned Mates a věnuje se dál svýmu uměleckýmu výtvoru….
,,Hele,Tome,taky na to furt myslíš?"vybavuje se Bill s Tomem.,,Jo jo,vidim jí v černym,ne v růžovim kombiné!",,Ale Tome!",,No jo,myslim taky na tu pusu,ale to kombiné by bylo ještě lepší!"zasní se Tom s podepřenou hlavou.,,Ty na to taky myslíš pořád!",,A ty ne,?nebo co?",,No taky!"pozvedne Bill ramena.,,Tak vidíš!",,No to teda vidim!Tak jí vemem tašku,když už nepříde?"koukne Bill tazavě.,,Hm jo!"odpoví Tom a dál zasněně přemýšlí o polonahých děvách.
Sem doma a mam trochu uplakaný oči.,,Co se stalo andílku?"začne hned mamka.,,Asi mi budeš muset napasat omluvenku na poslední tři hodiny!",,Lilli,co se stalo?"dívá se na mě vystrašeně….Já si ještě jednou fňuknu:,,Musela sem se líbat s dvouma klukama!"Mamka se diví:,,A to to bylo tak strašný?",,Vlastně ne!"přemýšlím zas nahlas.,,Tak vidíš,zlatíčko!Jo a už jsem ti sbalila věci!Ty starý sem vyhodila a zabalila nový,co sem ti deska koupila!budou se ti líbit!Když se ti teď tak líbí růžová!",,Mami!"vyvalim kukadla až na hlavu.Ona se jen usmívá jako kdyby udělala bůví co.Jenže mě nezbyde nic jinýho,než ten přitroublej úsměv vykouzlit taky a ještě jí poděkovat,protože by mi jí bylo pak líto.Akorát tenhle měsíc v tom asi nějak nepřekousnu.Kde seženu nový hadry?,,Lilli,běž si ho prohlídnout a dobal si zbytek!Do tohohle bytu se už pak nevrátíme!",,Achjo!"oddechnu jenom a jdu.,,Jo a Lilli,máš na to jen dvě hoďky,potom,tě tam odvezu!A neboj se,moje kamarádka je moc milá!"no to se mi teda ulevilo,myslim si a du do schodů do svýho pokoje.
Všechno bylo naloženo,tak mě mamka odváží.No mam toho trochu víc,spíš vo hodně víc!,,Tahle ulice je mi nějaká povědomá!"brouzdam v paměti,ale nevzpomínam si.Až když mamka zastaví před barákem Kaulitzů,všechno mi docvakne.,,Ne mami ne!To nemyslíš vážně,že budu bydlet tady???"mamka kejvne:,,Ty to tu znáš andílku?"ruce si položim na hlavu:,,Jo,tady bydlí dvá trotlové!Mami,prosim,já tu bejt nechci!",,Ale no tak,zvykneš si a buď ráda,že je znáš!",,No voni se mnou chodí do třídy!To sou ti dva,co sem se s nima líbala!"Mamka se na mě soucitně podívá:,,Zlato je mi líto,ale budeš tu muset bejt!"vyleze z auta a mě z něj vystrčí.
,,Kluci,děte se kouknou,jestli už nepřijeli!"navrhne Tomovo a Billovo mamina.,,Zas nějaká mařena!Si s ní budeš spát sama nebo ne,bude spát s tebou Bille!Na tvym dvoulůžáku!"určí předem Tom.,,Mami,dyť sme ti řikyli,ať sem nikoho nebereš!Se vsadim,že to zas bude nějaká naše fanynka a já se kvůli ní nevyspim!"spráskne Tom ruce.Bill se dívá přes vokno:,,Jo nějaký auto přijelo!",,Tak kluci co tu čekáte,poďte jí se mnou uvítat!",,Hm,řekne naštvaně Tom a zavírá lednici.,,Ty vole!"vypadne z Billa když mě spatří přes okno.,,Tak tu postel beru!",,Tom letí rychle ke dveřím,aby zjistil,proč má Bill najednou takovej zájem.Že by o něco přišel?Už mě vidí….,,Hukot!"komentuje mě.,,Tak tu postel beru zpět!Spí se mnou!",,No to teda ne!Už se řeklo,že bude spát se mnou!",,No tak si jí budem půjčovat!"navrhne nakonec Tom,než přijdou přímo ke mně.Jejich mamka jenom kroutí hlavou,nejdřív o ní nechtěj ani slyšet a teď se o ní i perou!
Mam sklopenou hlavu:,,Hm,ahoj!"řeknu a čekam,jak budou reagovat.,,Ahoj!"odpoví mi jednohlasně a maj úsměvy od ucha k uchu.Jenom doufam,že nebudou chtít rozebírat to dopolední líbání,to bych nepřežila!Jejich mamka nelení,chce nás blíž seznámit.,,Tak tohle je….",,to není třeba,mami!"vlítne jí do toho Tom:,,my se známe ušklíbne se a už mě s Billem táhnou k nim do pokoje.

Holka dvou tváří 4.-5. díl

28. března 2007 v 14:00 | Angel of dead
Stál tam Tom Kaulitz a opíral se o regál.Chvilku sem byla trochu mimo,ale rychle
sem se vzpamatovala,protože vím,že to fakt není příjemný,když na vás někdo čumí
jak na zjevení.
"A proč si myslíš,že nejsou?"Zeptala sem se ho.
"No protože housle hrajou ještě v celkem dost skupinách a navíc žádnej nástroj
není tak úplně vodepsanej."
"to říkáš proto,že se na ně 7let neučíš!"To už k nám přišel aji Bill.
"Ty se učíš sedm let na housle?Nevypadáš na to moc:"Prohlídl si mě.
"Jo,to říká každej,kdo mě vidí."Řekla sem a docela mi to lichotilo.# "Sakra,už je pět,já musim domů,tak nazdar,já letím!"Vykřikla najednou Susi a už
byla v čudu.
"Tak ahóóój,já ti brnknu!",křikla jsem ještě za ní.
"Víte co?Poďte někam na zmrzku,je vedro!"Navrhl Tom a my jsme souhlasili.Koupili
jsme si každej dva kopečky a šli si sednout do parku.Bill navázal na naši
debatu.
"Ty fakt hraješ tak dlouho na housle?"
"Jo je to děs.Ty housle sou děsný."
"Nejsou!"
"Sou!"
"Rozumíš tomu líp ty,nebo já?"Teď mě dostal.Ale tak lehce to nevzdám!
"No,spíš ty,ale myslím že o tom taky něco vím,když uvážíš,že se učím 7let na
housle,4roky na cimbál,2 roky na flétnu,10let na klavír a 2 roky chodím do
sboru."Vypadaj oba docdela zaraženě.Mimochodem,je to všechno pravda.
"To je všechno pravda?"Zmohl se konečně na slovo Tom.
"Jo,já vim že na to nevypadám,ale fakt se učím na tohle všechno."
Pak jsme si povídali ještě o všem možným,dost jsme se při tom nařechtali,Když
jsem jim povídala svoje zážitky ze školy.A že jich bylo dost.Pár příkladů za
všechny:třikrát jsme s klukama vysadili z pantů vstupní dveře,dvakrát jsem
vyhodila z okna květináč,osmkrát jsem schovala třídnici tak,že ji nikdo
nenašel,jednou jsme s klukama napsali školníkovi na dveře né zurovna lichotivou
básničku o něm a jednou jsme úči schovali boty na klučičí záchody.
"A to ste fakt všechno udělali?"Ptal se mě se smíchem Tom.
"Jo fakt,nikdo mi to nikdy nechce věřit!"
"Tak to nás někdy budeš muset naučit,jak se z toho vyvlíknout!Nechtěl bys za
náma někdy přijít na zkoušku?Bavili jsme se spolu anglicky a anglina nerozlišuje
v druhý osobě rody,takže mi to nepřišlo divný.
"Jo,klidně,ale musíte mi vysvětlit,jak se tam dostanu."kluci mi to vysvětlili a
řekli mi,kdy mám zítra přijít.Pak už jsem šla dom.Cestou jsem ale jště zaslechla
jejich německej rozhovor:
TOM:Docela fajn kluk,ne?"
BILL:Jo,je to super týpek.jakže říkal že se to jmenuje?"
TOM:Myslim že říkal že Petr.Je s nim fakt prdel!"...
Zbytek už jsem neslyšela.Byla sem z toho vedle.Voni si fakt myslí,že sm
kluk?Podívala sem se na sebe do výlohy.Ani se jim moc nedivím.Protože jsem s
nima mluvila celou dobu anglicky.Tak si asi taky myslí,že neumím německy.no
nebudu jim to brát,třeba se ještě dozvím lecos zajímavýho.
Cestou dom sem přemýšlela,jak se asi budou kluci chovat,až zjistí,že jsem holka.Těsně přede dveřma si uvědomím,že jsem tetě vlastně vůbec neřekla,že jdu ven a že bych z toho asi měla průser,že jsem ju neinformovala.Rozhodla jsem se pro první praktickou zkoušku mojí stromové zkratky.Podlezla jsem plot,protože i přes moje kila navíc se vejdu snad všude.Na stromy umim šplhat snad líp jak veverka,takže netrvá dlouho a už jsem až nahoře.Na stříšku slezu v pohodě a dolů ze stříšky se taky nějak dostanu.ještě že jsem nezavřela dveře na balkón.
Z pokoje jdu rovnou do kuchyně.Teda snažím se,protože se tady ještě pořádně nevyznám.když jsem se tam konečně dostala,teta už na mě čekala s večeří.
"Petruško,byla jsem dneska u kamarádek,a řekla jsem jim,že jsi tady.Chtěly by tě někdy vidět,domluvíme se až přijede Uschi,že s nimi půjdeme do restaurace,ano?"Teď sem se málem udusila koláčem,takže já půjdu na oběd s důchodcama a se šprtkou,jo?No dobře,jak chce,já jí nebudu bránit,aby si udělala ostudu přes celej Magdeburg.Já se totiž ve společnosti neumím absolutně chovat a pokud mě bude chtít navlíct do ňákých šatiček,tak musí počítat s tím,že se za mnou bude muset honit minimálně na střechu kostela.Mrzutě sem dojedla a šla jsem spát.
Probudila jsem se dost pozdě a zjistila jsem,že za hodinu mám jít za klukama na zkoušku.Naházela jsem do sebe snídani a šla se oblíct.rozhodla jsem e,že jim ukážu,že kluk nejsem.hodila jsem na sebe volný tričko,ale tentokrát jasně holčičí.K tomu volnější tříčtvrťáky,vlasy sem nechala rozpuštěný,kšiltovku a vyrazila sem.
Než jsem tu budovu našla,už bylo jedenáct,tedy čas,kdy jsem tam měla být.Zazvonila jsem.Bill mi přišel otevřít.Asi mě nepoznal.
"Ahoj,ty seš asi sestra Petra,že?Seš mu podobná.Co se stalo,nemohl přijít?"Vysypal na mě tak rychle,že sem nestačila ani pozdravit.Nechtěla sem mu prozradit,že umím německy a tak sem mluvila zase anglicky.
"Vy ste si fakt mysleli,že sem kluk?Já sem Petra,a bráchu sice mám,ale jmenuje se Pavel a je v Česku u babičky!Ahoj!"Zůstal na mě koukat jak chleba z tašky.
"Ty vole,to seš fakt ty,jo?My sme si včera fakt mysleli,že seš kluk!Sorry!Vypadal,že ho to fakt překvapilo.
"To neva,vlastně ste se ani moc nesekli,jednu dobu mě vě škole taky holky říkaly Petře,po tom,co jsem dokázala,že stoprocentně patřim mezi kluky,protože při jedné hádce mezi klukama a holkama sm se přidala na stranu kluků."Zašklebila sem se na něj a on mě konečně pustil dovnitř.
"Tak kluci,ten kluk ze včerejška jasi není tak úplně kluk.Tohle je Petra a včera jsme si ji spletli s klukem."Představil mě Bill tomovi a Gustavovi s Georgem,kteří už o mě asi taky věděli.
"Ty vole!"Byla tomova první reakce,když se na mě podíval.Ahoj NIKISKUL,já sem skusila napsat ještě jednu ff pro ty,co maj rádi romantiku.Takže až budeš mít čas,tak to prosímě hoď na blog,jo?Díky PetroF.

VĚČNÁ TMA


Já se jmenuju Jana.Je mi 4trnáct roků a žiju v Hamburgu.Můj táta je čech,proto mám český jméno.jsem celkem vysoká a dost hubená.Mám černý vlnitý vlasy sahající až na zadek.Mám světlou pleť a trochu pihovatej obličej.Ale moje velký jasně modrý oči jsou mi na nic,Jsem totiž slepá.Už dva roky.ale je to n dlouhý povídání.To se dozvíte někdy jindy.Chodím do normální školy,akorát tam píšu na psacím stroji a věci,co ostatní opisujou z tabule já dostávám rovnou napsaný v braylově písmu.Ve třídě se ke mě skoro všichni chovají normálně a kamarádsky.klukům se bůhvíproč dost líbím.Vlastně na tom nejsem tak špatně = ).
Jednou v sobotu odpoledne jsme s holkama hraly v parku na slepou bábu (to je jedna z mála her,který můžu hrát s nima).Dobře se u toho bavíme,ale najednou slyším neznámý hlas.
"jak můžete hrát na slepou bábu,když nemáte šátek?"Najednou všechny holky zmlkly.otočila jsem se za hlasem.
"kdo seš?"Zeptala sem se,abych byla v obraze.
"Aha,ty mě neznáš.Tak to asi neznáš anji skupinu Tokio Hotel,co?"
"Ne,znám je,sou dobří,proč?"Odpověděla jsem otázkou a nechápala,proč se na to ptal.
"A to mě nepoznáváš?"Řekl ten hlas překvapeným a zároveň trochu naštvaným tónem.
"Ne,já sem totiž slepá."Odpovídám celkem v klidu,protože vím,co bude následovat.Měla sem pravdu nastalo trapné ticho.
"Promiň,"Ozval se po dlouhé době zase ten hlas.
"To je v pohodě."Usmála sem se."Ale teď bys mi konečně mohl říct kdo seš."Dodala sem.
"Tom Kaulitz."Zněla odpověď,Která mě dost překvapila.

Sexy drobek 6.-7. díl

28. března 2007 v 13:58 | Angel of dead
,,Ale já už sem pár holek měl!"namítne Tom.,,Já taky!"dodá Bill.Mamka se na ně podívá a ještě po nich sjede pohledem:,,Máš pravdu,spí na zemi!"řekne svůj poslední rosudek.Tom s Billem se na sebe podívaji a už jdou do mého pokoje.Za tu dobu,co jsem tady nebyla si ho pěkně obydlili-je tam hroznej bordel.Tom se podívá na postel a ušklíbne se.,,Hele,Bille,pamatuješ si,jak sem spad do toho úložnýho prostoru pod matrací a sám sem nemoh vylézt?",,Bill se směje:,,Né,že ty myslíš na to….",,Jo,přesně na to myslim!Nastrčíme jí matraci tak,aby až přijde,tam spadla!A pak si ještě rozmyslíme,co budem dál dělat,ne?",,Bill se dál řehotá.,,Tak jo!"jde k posteli a spolu s Tomem postel trochu upraví.V tu chvíli přijdu do pokoje.,,Pryč od mojí postele!Spíte na zemi!Je vám to jasný!"hodim na ně deky(trochu starší,ale hlavně,že hřejou) a sleduju,jak budou reagovat.Kupodivu neprotestujou.Jsou jako poslušný pejsci.,,No vidíte,tak se mi to líbí!"Tom už se do deky zachumlává.,,Počkej,to chcete spát v šatech?"divim se.,,Tak si aspoň sundejte kalhoty a mikiny ne?"Oba pokejvou hlavou a už si je sundavaj.Hm,to je nějaký divný,že najednou tak poslouchaj.,,A dostaneme pusu na dobrou noc?"spustí Tom.Á je to tady,už sem se lekla,že jim hráblo.,,Mno,možná malinkou!"usměju se na ně.,,Ale až přijdu z koupelny.",,My si počkáme,viď Bille?",,Jasně Tome!"přisvědčí si navzájem.
Když odejdu,začnou se spolu bavit.,, Je taková přiměřená,ale to se mi na ní právě nejvíc líbí!Asi sem se zamiloval!Chci jí!A co ty,Bille?",,Jo sem na tom stejně…To s tim přefiknutim si myslel vážně?Já totiž na tobě už občas nepoznam,kdy machruješ a kdy ne!",,Mno to jo myslel,ale dyť víš jak se pak stydim,když má k něčemu dojít.",,No to vim,ale to už si překonal….Sme si to podělali s těma holkama,co?"pokejvává Bill hlavou.,,Jo docela kruťě,ale machrovat se musí!",,A Tome,myslíš si,že ještě vážně neměla kluka?",,Copak,ty chceš pannu?" ,,Tome,přestaň machrovat!Já mluvim vážně!"zlobí se Bill.,,Víš,mě by se jako moje holka líbila.",,Počkej,ty to s ní myslíš vážně?"koulí Tom oči.Bill se zhrozí:,,A tobě zas de opět jenom o sex?",,Neodpovídej mi protiotázkou!"vzteká se Tom.,,Dobře,jo myslim to vážně!",,A ježíš!Ty už ses nám zase hluboce zabouch!"otáčí Tom oči ke stropu.,,Ale nezabouch,prostě se mi dóst hodně líbí!"Jo jo,kouká na něj Tom z patra.To sou kecyčky naší babičky.Je mi to jasný,takle vedle z žádný buchty ještě nebyl.Už jenom jak na ní ve škole civěl!,,A jak je to teda u tebe?"vyruší ho ze zamyšlení Bill.Tom se na něj chvíli dívá:,,Jo taky by se mi líbila jako moje holka,ale stejně bych jí radši jenom vojel!"řekne mu Tom na rovinu….
Beru si na sebe modroučký pižámko s kterym mi trošku ladí očka a fénuju si vlasy.Musela jsem si je umejt,protože se mi zdály hnusný po tom dešti,jak sem zmokla.Jéžiš,já na ně dva pořád myslim,jak je to možný???Po takový době!Dřív se mi víc líbil Tom a teď asi zas víc Bill.Já nevim….Nebudu na to už myslet,aspoň se pokusim.Dofénuju si vlasy a ještě si čistim zuby,když mi do místnosti vlítne máma.,,Tumáš holčičko,vem si to!"podává mi nějakou divnou věc.Nějakej pásek se zámkem nebo co to…..náhle se mi rozbřeskne:,,Mami,ty si se asi zbláznila,ne?To nemyslíš vážně?Na co mi asi bude pás cudnosti?Já ti už jako fakt nerozumim!Nejdřív jim dovolíš,aby spali u mě v posteli a pak mi strakáš tohle!"odmlčim se….,,Ale je to pro tvý dobro,dyť si se sama bála…"koktá muty.,,Jo bála sem se,že budou spát v mojí posteli,ale to nespí,takže je to v poho a hotovo,čau!"vystrčim jí z dveří.A už si to tráduju za nima.Prej pusu na dobrou noc.Ne ne žádný takový.Vlítnu do pokoje jak uragán a hupsnu na postel,ale ouha!Zapadnu do mojeho milovaného úložnýho prostoru,ve kterém ročně strávim asi pět nocí jelikož to zezdola nejde otevřít.Najednou slyšim obrovskej výbuch smíchu.,,Hej,otevřete mi to!Já se odsud jinak nedostanu!",,Mi to otevřem,ale pustíš nás na postel!"začne Tom vyjednávat.,,Nikdy,to tady radši budu do rána!",,No když myslíš!"práskne sebou Tom na postel,naštěstí to za sebou zapomněl zaklapnout,takže místo toho,aby se v poklidu zabořil do měkoučké matrace,spadnul rovnou za mnou.,,He he!"směju se mu na celý kolo a Bill se taky popadá za břicho.,,Koukam,že problém se vyřešil,teď tady pro mě bude dost místa!"zaklapne bezpečně Bill postel a lehne si na ní.Teď se směje zas Tom.,,Tak si tam klidně buď,tady dole se budou dít lepší věci!"namáčkne se ke mně.,,Čekam na tu pusu na dobrou noc!"našpulí ve tmě rtíky.,,Nic nedostaneš!"odtáhnu ho od sebe!Jdi si po svým!"To už se ale ozve skřípot a do úložnýho prostoru zapadne i Bill.A jelikož tam už není moc místa,leží přímo na mě.,,Ježíš a kdo nám teď otevře!"začnu zmatkovat.,,Já tady nechci bejt přes noc!Uhni ze mě!"ječim na Billa.,,A kam asi?To si mam lehnout na bráchu?",,Jo!"řeknu mu rozhodně.,,Ne víte co,vyřešíme to jinak!"navrhne Tom.Já si s Billem vyměnim místo a budu ležet na tobě a von tady!",,No tak to ani náhodou!"vyjedeme na něj voba.,,No to je vážně super!To zas bude noc!Bill je těsně namáčklej na mě a já cítim jak oddechje.Takle blízko jsem ještě u žádného kluka nebyla.Moje srdce bije jako splašený….Milej tom se k nám ještě víc namáčkne,aby o něco nepřišel….Po chvíli začne oddychvat.Zato já Billem ani náhodou.,,Proč se na mě furt tak díváš?"vyjedu zlehka na něj.,,Jak to víš,že se na tebe dívam,třeba sem otočenej na Toma?!",,Ne nejsi,cítim to!A mimo to tady tolik prostoru ani není aby ses na něj moh otočit."Já to opravdu cítim,i když je tady tma-tak cítim jak sleduje odlesky mojí tváře.,,Kruci a kam si mam dát ruku?Já si jí nechci přeležet!"nadávam potichu.,,Tak si jí dej na mě!Nebo se mě tak štítíš?"řekne Bill.,,Jo štítim!"odseknu mu.,,Hm no tak to promiň,že na tobě vůbec musim ležet,mě to taky neni moc příjemný!"zalže i když se mu moje blízkost líbí,ale je zklamanej z toho co sem mu řekla a taky,že to bylo v tý jeho poslední větě cítit.Dokonce se mu i trochu chvěl hlas.,,Jo a proč si sem za náma teda spad,když to nebylo kvůli mně?",,Bylo to kvůli tobě!"řekne popravdě a já cítim,jak se na mě upřeně dívá.,,Proč to bylo kvůli mně?"vyzvídam dál.Chci slyšet odpověď.,,Ty máš ale blbý otázky!"řekne mi na to.,,Tak proč?"trvam si na otázce.,,No aby….aby…"začne Bill kuňkat…,,aby si k tobě Tom nic nedovolil."dořekne a čeká,co mu na to odpovim.Já však vytáhnu svojí ruku zpode mě a jemně s ní vjedu na dolejšek jeho zad.Tomu se říká zabít dvě mouchy jednou ranou.Bill při tom trochu víc oddechne,ale vím,že je mu to příjemný.,,Můžu se tě na něco zeptat?"spustí po chvilce příjemného ticha.,,Jo,můžeš."…,,Proč si řikala,že si ještě neměla kluka?"…pro změnu mlčim já……,,Protože sem ho zkrátka neměla,co je na tom?",,Né nic!"řekne tiše a položí se na moje rameno.,,Pěkně ti voní vlasy!"zašeptá a pak už společně usneme…….
Ráno se probouzím jako první a ze samý nudy si klepu do stěny prstama.Sem pěkně nervní,protože nesnáším malý prostory,ale to by mi tak nevadilo.Spíš mi vadí,že se mi líbí Tomovo a Billovo přítomnost.Ano přesně tohle mě štve.Místo toho abych se kvůli nim rozplývala,bych měla dělat jako že sou mi totálně volný.Takže od teď jsou pro mě oba vzduch.Mno to sem taky zvědavá,jak dlouho tady ještě budu.Kolik může bejt hodin?Sedm ráno?Dneska je naštěstí sobota,takže je to v poho,ale sem zvědavá,co budou oba dělat,až se probudí.Tom mi chrochtá do ucha a Bill mi slintá na krk.To je zase jednou příjemný ráno.Achjo!
Náhle se otevřou dveře.,,Vstávat povaleči!Vstávat a cvičit!"huláká Gustav,ale bohužel-pokoj je prázdnej.,,No kde sou?To sem z toho ale jelen."dořekne a rozletí se na postel,ze které je nejlepší výhled.Proto mu nestačim ani nic říct a už se pod nim matrace zhoupne a Gusťa padá jak jinak,než na Toma.,,Né né já nechci výprask!"křičí Tom ze spaní.Bill se též probere.Jelikož já se Tomovi pěkně řehtam.Gusťa je na něm namáčklej úplně maximálně,jak jen to de.,,No,byl by z vás pěknej pár!"utahuju si z něj.Sice toho moc nevidim,protože tam světlo vniká jen malou škvírou,ale i to stačí.,,No z vás taky!"voplatí mi Gusťa a směje se naopak mě.,,No tak to ani náhodou.Nesnášim uslintaný chlapečky!"kouknu se těsně Billovi do obličeje.Ou!chudákovi je to dost trapný!,,Co co co je!"procitne Tom.,,Nic není,spi dál!"oznámim mu.Tom si však všimne,že je nějakej utiskovanej.Votevře obě očka a málem dostane infart.,,Co co tu děláš!"koktá.,,Gusťovi bylo trochu chladno,tak se sem za tebou přišel trochu přihřát!"vysvětluju Tomovi situaci po svým.,,Eh!"Tom nechápe.A já mam zase druhý vánoce!,,Che che!"Bill na mě už zase čumí.Jéžiši.Proč tu nemůže být víc místa,aby se díval jinam?
To už do pokoje vtrhne Georg:,,Tak kde ste vy kreténi!"huláká nahlas a de k posteli.,,Nééééééééééééééééé!"ječíme,ale bohuželGeorg už si na ní sednul.Matrace se překlopila a Georg zavítal za náma.Abyste tomu rozuměli,tak úložnej prostor týhle postele je jaksi hlubší než u normálních postelí(to víte stará postel),zato ale úźkej,až to není příjemný!:-(George to tam jaksi připlácne.Je těsně nalepenej na půlce Billa a Gustava.K tomu ho tam ještě tiskne kolečkovanej zpodek,na němž je matrace a jemu se na těle začínaj rýsovat kolečka(hlavně teda na zadku)!,,Větší idioty sem neviděla!Mě tady umáčknete!"bouchnu trochu nohou do Billa,aby jako viděl,že mi ta těsnost vadí.Von má svuj obličej těsně vedle mýho,tak že se o sebe třou.,,Au!Nekopej do mě!"piští hned na to"nevinný drknutí".,,To si vždycky tak protivná?"nadáva a já mu to oplatim:,,Hlavně když na mě ležíš ty!"¨Cítit všechny záhyby klučičího těla je na mě nevinnou holku až moc(teda stou nevinností-jak se to vezme)!,,Já si přídu jak teplouš!"nadává Georg.,,No tak třeba teplej seš!"směju se mu.,,Lesba mi nemá co řikat!"nadává mi nazpátek a Tom i Bill se na mě co nejvíc můžou zvědavě natočí.Gustav na Toma začne prskat smíchy.,,Ty magore!Komu všemu si řek,že sem lesba?!"ječim na něj a Tom začíná nadávat.,,Jako,tohle si ušetři!Si mě celýho poprskal!To je jako kdybych se šel osprchovat!",,No vidíš!"odpoví mu Gusty.,,Co vidim?"bručí Tom.,,No aspoň si si ušetřil práci,ne?"….,,Už ste někdy měli na prdeli kolečka?"začne i Georg.,,Ne,proč?"diví se Tom.,,Protože já už tam mam celou řádku!"…..,,Hele,já mam dotaz!"povytočí Gusťa hlavu:,,Kdo nás odsud pustí,když tvoje mamka šla do práce na dopolední?",,Mno to je dobrá otázka!"směju se místo toho,abych propadla beznaději.,,Si děláte prdel,ne?"nadává Tom:,,To mi jako chcete říct,že se tady budem ještě celý dopoledne teplit?",,Celý dopoledne a jestli půjde z práce ke kamarádce,tak i odpoledne!"tlemim se ještě víc.,,Tak to je v háji!"bručí Georg:,,Za tu dobu tady ze mě bude forma.Už mam z prdele kopačák!",,Dokaď jenom z prdele,tak je to dobrý!"podpoří ho Tom:,,Ty gustave,nemáš nějakou novou kolínskou?Tady to smrdí,jak když projdu kolem bordelu.Gustav se zubí:,,Náhodou,to je značková vůně!Našel sem jí u tvojí mamky v šuflíku,Katty!",,U mojí mamky,řikáš,jo?A jakej měla obal?",,No takovej barevnej a bylo tam napsáno:STOP INSECT(=stop hmyzu).Všichni kromě Gustava chytí opět výtlem,tak Gustav pokračuje:,,Sem nevěděl,co znamená to insect,ale když předtim bylo to-stop,tak sem si řek,že to bude určitě:STOP SMRADU!!!,,No to si skoro trefil!"říká Tom v křečích:,,Asi si se měl dát místo na ruštinu na angličtinu.,,Proč?"diví se Gusty.,,To neřeš!"tlemí se Tom dál.,,Asi máme problém!"zahuhlá Bill.,,Jo a jakej!"hoříme všichni nedočkavostí.,,No,"řika Bill opatrně:,,Mě se chce na záchod!",,Cože?"vyletim.,,Fakt se mi chce na záchod!"Gustav se začne smát:,,A chce se ti na velkou nebo na malou?",,Na malou!"špitne.,,No to je skvělí!"ječim ironicky:,,Nejdřív mě oslintáš a teď i pochčiješ?"…Všichni se smějou až na mě a Billa:,,Já už to dýl nevydržim!"

fotta ze Spring Nicht

28. března 2007 v 13:37 | Angel of dead
img410/2760/spring1iq5.jpg
img337/1158/spring2fr5.jpg
img444/2100/spring3dp0.jpg
img410/663/spring4pd1.jpg
img444/9168/spring5pz7.jpg
img48/6813/spring6ic8.jpg
img177/5242/spring7sq5.jpg
img125/873/spring8xz9.jpg
img246/7724/spring9xk3.jpg
img337/2535/spring10zd9.jpg
img411/5815/spring11sz7.jpg
img96/1969/spring12du6.jpg
img96/7481/spring13vd5.jpg
img92/4519/spring14hq4.jpg
img92/1469/spring15sh5.jpg
img413/3238/spring16vg7.jpg
img444/3740/spring17fg7.jpg
Увеличенное изображение
Увеличенное изображение
Увеличенное изображение
Увеличенное изображение
Увеличенное изображение

Limp Bizkit-my way

28. března 2007 v 13:04 | Angel of dead