Můj bušič patří někomu jinému 4.-5. díl

28. března 2007 v 14:19 | Angel of dead
S tou jejich učitelkou jsem teda absolutně nepočítala a čuměla na ní jak na největšího cvoka, protože Tom rozhodně takovej cvok nebyl.Klára si rychle uvědomila situaci a někam zmizla. Tak jsme na sebe s Billem mrkli a rozhlíželi se po Kláře,ale nikde nikdo,najednou se za učitelkou nehlučně otevřela vrata a před Tomem a za učitelkou stála Klára s podivným kapesníčkem v ruce(který měl hnědou barvu a zapáchal až k nám s Billem.Klára vytáhla z kapsy pepřovej sprej,kterej nosila vždycky po kapsách a velkou dávku ho nastříkala na kapesník,ten byl už úplně vlhkej a nasáklej bůh,ví čím. :,,Co to tady tak sm..?" Učitelka se chtěla otočit ale Klára jí kapesník strčila do pusy.Učitelka se zatvářila značně nechutně a omdlela.
:,,Co jsi to provedl?" vytřeštil oči Tom na Kláru a začal panikařit, Klára ale s klidem řekla:,,Hele brášíne, chtěls do cvokárny? Určitě ne,tak buď rád!" Tom jen nechápavě kroutí hlavou a pořád opakuje:,,Co s ní budu dělat?" :,,Co bys s ní dělal,buď rád že už nebleptá!" řekla jsem mu. Bill to jen vyděšeně pozoroval a nakonec řekl :,,Cos měla na tom kapesníku?" :,,Venku jsem to namočila do žumpy u kanálu,pak do hnoje a postříkala velkou dávkou pepřáku!" :,,KDES VZALA PEPŘÁK?" ptal se Tom :,,To přece nosí jen holky!" Klára začala rudnout a vyděšeně na mě koukala, já jsem to naštěstí zachránila větou :,,No,od té doby co vypadáme jako vy tak ho nosíme,kdyby si nás někdo moc pletl!" Tom na to skočil a zase si prohlížel leklou učitelku na podlaze. :,,Tome,pomoz nám ji dát na to seno laskavě jo?" ozvala jsem se,tak jsme ji tam dotáhly,teda,My dvě jsme měly menší připomínky typu :,Fuj,ta váží metrák ne?" a kluci jen kroutili hlavama a říkali :,,To jste na kluky teda pěkný slaboši!" Klára na Billa jen vyplázla jazyk a hodila učitelčinu nohu na seník,kde se učitelka válela. :,,To bychom měli!" řekla. Tom někam odběhl ale za chvilku se vrátil s kolečkem hnoje a dvěma lopatama a řekl :,,Paní učitelko,tohle bude nejspíš nejlepší,když máte ten hnůj tak ráda!" Bill vyprskl smíchy,popadl druhou lopatu a začal přihazovat hnůj na učitelku, my jen čuměly jak vyvoraný myši a nechápaly situaci.
Když kluci dokonali a odvezli kolečko,napadlo mě:,,Co takhle honička na seně?" Všichni nadšeně přikývli a už to jelo,první chytal Bill,ten chytil Toma,ten zase Kláru a ta mě, já se vydala za Tomem,kerej byl nejblíž a čapla ho,jenže do mě strčil Bill a já spadla hlavou do sena a Tom samozřejmě na mě,teď mi břichem ležel na zádech a já se nemohla ani hnout :,,Tome,nechtěl bys..?" :,,JASNĚ!" odpověděl pohotově Tom a začal se zvedat,najednou se zarazil,čupnul sebou na zem a začal se nehorázně chlámat. Bill se připojil,protože ho rozesmálo bráchovo pištění(teda smích) a Klára jen nechápavě koukala.Já jsem se zvedla,stoupla jsem si před Tomina a řekla :,,Čemu se chlámeš blbečku?" :,,Ty..ty..hehe..ty nosíš..jee:D hehe..TANGA?" Tak TEĎ by se ve mně krve nedořezalo. Ježiši já na to úpa zapomněla.
Byla jsem asi celá rudá a Tom se pořád válel smíchy,Bill tentokrát taky a ještě přidal. Klára si stoupla vedle mě a zašeptala:,,No, na tohle máš odpověď?" a podívala se mi se strachem do očí. Já jen zašeptala:,,doprdele!" ale snažila jsem se bejt v klidu. :,,Víš,Tome ono je to docela pohodlný a u holek to boduje!" Tom se zarazil a najednou vypálil s větou,řekl to tak rychle že jsem mu teda absolutně nerozuměla a tak jsem řekla :,,Co..cože? zopakuješ mi to prosím?" :,,To jako fakt? Kolik si sbalil buchet?" já jsem se jen smála a pořádně jsem si oddychla. ,,Asi tak 20 za 2 týdny!" Tom vytřeštil oči a hned si ke mně přisednul na seno :,,Hele a řekni,jak jako si je sbalil? To jako jsi jim to řekl? Ukázal? Nebo ak teda?" Chrlil jednu otázku za drudou a já myslela že prasknu smíchy,ale naštěstí jsem to udržela,jenže Klára se s Billem válela smíchy po zemi. :,Tome,to chce hlavně praxi,nevím co bych ti měl ještě říct!"
Ráno okolo 7:00 jsme odcházeli s číslama na kluky v kapse.Kluci nás v pondělí pozvali k nim na barák abychom viděli kde bydlí a omrkli to tam.Ten den byl pořádnej pařák a já se smažila ve vytahané mikině a krátkym upnutým tričku a volnějších džínách, bylo mi nehorázný vedro.Klára se má,ta má volné triko,tak není vidět že je holka žejo,jenže co já?
Dorazily jsme před jejich školu ve smluvenou dobu(14:00) ale čekali jsme tak do 16:00.Kluci se vyřítili ze školy a hned začali :,,Sorráááč kluci,ale matikářka nás nechala po škole za ten hnůj!" :,,V poho!" odpověděly jsme jedním hlasem a štrádovaly si to za nima k jejich baráku. Byl za takovou zdí,takže nebyl vidět,ale když za náma zavřeli bránu.stály jsme jako opařený.. :,,WAW!" vypadlo ze mě. Kluci se jen usmáli a Tom řekl:,,Hele co kdyby tě vzal Bill na prohlídku zahrady a já vemu Bba do baráku?" My jen pokrčily rameny a šlo se. Šla jsem s Tomem dovnitř. Pečlivě mi ukázal všechny místnosti,až jsme dorazili k němu do pokoje,tam jsem si sedla na postel a Tom vedle mě,jen tak jsme kecali když v Tom mě chytil za bradu a jemně políbil, Hned jsem se mu vytrhla a zařvala :,,CO BLBNEŠ VOLE?" :,,To nic Bobe,to mi s bráchou děláme běžně,zvykej si!" :,,Nejsem teplej,takže brzdi jasný?" :,,Tak to sorry no!" ďábelsky se usměje Tom ale to už vejde Bill s Klárou a hned na nás vysypou :,,Nechcete se jít koupat?" a Klára :,,Jasně,máte úžasnej bazén!" Tom nadšeně přikývne a než stačím něco říct tak mě táhne ze dveří.
Když jsme došli k bazénu,hopsla jsem na lehátko a Klárka vedle mě,kluci šli do koupelny pro plavky a já na Kláru:,,Jseš totálně vymaštěná?to nemůžem!" Kláře to docvakne,řekne :,,je ukecáme!" Kluci už si to štrádujou s plavkama pro nás v ruce :,,Šupem do plavek hošani,jdeme do bazénu!" Klára hned protestuje :,,Víte,my nemůžeme!" :,,Máte snad "svoje dny"?!" chytne výtlem Tom a já na něj :,,Si piš že máme,proto nejdeme!" Tomovi zatuhne a řekne:,,ha ha ha,to maj jen holky!" :,,Najdou se výjimky i u kluků prej!" řeknu, Bill mi asi nevěří ale neřeší to,jenže Tom mi na to asi skočil a hned se koukne do plavek, oddechne si a posadí se vedle nás :,,Moment lidičky,odskočím si!" řeknu a jdu na WC,Bill zapluje do altánku. Když sem se vracela zpátky, viděla jsem Toma jak se líbá s Klárkou, Klára si to nechala líbit a Tom byl zjevně spokojenej.Přišla sem k nim a jen jsem si odkašlala. Ti dva se od sebe hned odlepili a řekli:,,To není jak si myslíš,Tady Rob chtěl zkusit jestli líbá tak dobře jak říkaj holky!" já jsem se jen zakřenila a lehla si vedle Klárky na lehátko.Bylo mi šílený vedro v té mikině.Tom na mě vyjel:,,HELE sundej si tu mikinu blbečku,vždyť se usmažíš!"
:,,To je dobrý Toma,mně není vedro!" :,,Ale nekecej!" zabručel Tom a to se k nám řítil Bill. Jen nás se zájmem pozoroval a Tom mi násilím sundal moji mikinu,jen jsem zařvala :,,néééééééééé!" Tom stál jako opařenej,Bill taky a já jen s Klárkou dodala :,,A KURVA!"
,,A KURVA" řekneme obě zároveň a kluci pořád čuměj, až najednou z Toma vypadne,,Ty vole Bobe ty máš kozy?Můžu si sáhnout?"
My tři jenom čučíme jako vyvoraný myši,co to z něj zase vypadlo a Bill se ke mě nakloní a pošeptá mi,,brachovi ani muk zatím mu to nedošlo je až moc důvěřivej, ale mně to hezky vysvětlíte, já to tušil totiž,ale nějak jsem tomu i věřil!!"
jenže mezitím Tom už hrabe Týně na prsa. Je to zajímavej pohled : Tána sedí cela skoprnělá, nějak jí asi nedošla situace a tak čumí jako puk.Nevnímá,že ji Tom vošahává a přitom vykřikuje,,Ty vole brácha pod si taky sáhnout, Bob má aspoň 3jky no tak pod a nekoukej jak sůva z nudlí,já mám strašnej výgeb a Bill s Týnou na něj jenom čuměj jak na vola,vlastně,proč jak.Když se uklidním tak vstanu a řeknu ze jdu na WC ,mrknu na Billa aby šel za mnou. Vstoupíme do obýváku, Bill mě posadí do křesla,čupne si vedle mě a jen řekne:,,Tak spusť!" přidá i svůj mírně vražednější pohled a já cítím že z tohohle průseru se nevykroutím!
Všechno jsem mu poctivě vysvětlila a v jeho tváří jsem začala číst náznak výbuchu smíchu, aspoň že to bere takhle.Nakonec se začal smát a dodal :,,Vy jste fakt kvítka holky,jak vlastně vypadáte normálně,koukám že hlas máte taky jinej?" Při téhle jeho větě mě něco napadlo :,,Hele Bille, něco mě napadlo!"
Tom
Ty vole to není možný, Bob má fakt kozy. Waw, To abych ještě nebyl homouš.Minimálně 3ky a to tak hezký, to by mu záviděla každá holka!! Prostě jsem neodolal a šáhnul si, řval jsem na bráchu ať si šáhne taky,ale ten se s Robem někam vypařil.No, aspoň si to užiju sám. Bob na mě čumí jako kdyby spadnul ze švestky,ale to nevadí.. :,,AUUUUUU!" dám si ruku na rudou tvář-to jen díky Bobovi, dal mi pěknou facku a vyjel na mě:,,Tome co blbneš doprdele?" :,,Sorry Bobe,kdes to vzal? Ty chodíš do posilovny?" To už z baráku vychází pobavenej Bill a Rob, Oba se smějou a plácaj do kolen. :,,Tome,tys dostal teda pořádnou šlupku!" zařve na mě Bill, já se jen zašklebim a otočim se zpátky k Bobovi. Ten se jen koukne na Roba a řekne :,,Si piš,bys měl zkusit taky,na to holky úplně letěj!"
Odpoledne si ty naše dvě dvojčata furt něco šeptaj,a už mě to fakt jako sere,chci se vydat k nim ale Bill mě zastaví a řekne:,,nech je bejt,za chvilku přestanou!" Uraženě se posadím vedle Billa a ten mě jen bratrsky poplácá po zádech.
:,,Tome,co kdybychom se šli zítra koupat?" :,,Klidně,půjdou oni?" ,,Zeptám se,vydrž!" :,,KLUCI, prosím pojďte sem!" Oba se na sebe tak nějak divně usmáli,co maj v plánu? No asi nic. :,,Kluci, nechcete se zítra s náma koupat?" :,,Hele,my nemůžeme máme doma nějakou práci!" a zase se otočí a zmizí v altánku. :,,Bille tak to nejdu!" :,,Tome neser,prostě půjdeš,řekls jo,a bude sranda!" :,,No, jak myslíš!"
Kluci odešli okolo 18:00 a my s Billem jsme kecali tak do půlnoci,zítra se mi nikam nechce,ale třeba má Bill pravdu.

Druhý den

Klára
S Týnou jsme na sebe hodily plavky,oblíkly sukně a topíka a razily do lesa v naší vesnici.Je tam takový velký jezero,nechodí tam moc lidí a je tam nádherně.Dneska je za 1.vedro a za 2. to byl můj plán,bude tam i Bill a Tom.Seznámíme se s nima a Rob a Bob se odstěhujou časem,na ně se pak zapomene..
Šli jsme takovou tmavou lesní cestou,často tam ani ve dne není vidět na krok.Takže jsme schytaly pár tlam do mechu,mraveniště a Týna dokonce i do ježčí díry.Tak takhle potlučený jsme došli k jezeru. Nikde nikdo. Jen vlevo u břehu stáli dva týpci,jeden s dredatou palicí,druhej s vrabčím hárem.Teď jsem si všimla že tam ještě někdo leží,nějaká blonďatá palice v klučičích plavkách.Vůbec mě nenapadalo kdo to může bejt. Týna měla ve tváři stejně přemejšlivej výraz jako já. Nakonec jsme to vzdaly a šli jsme k okraji jezera,dělaly jsme že jsme si kluků nevšimly,jelikož nás odděloval pás keříků,ale kluci,ti nás viděli hned.Pobaveně jsem se na Týnu usmála a pohodila jsem vlasy.Týna udělala to samé a už jsme rozkládaly deky. Přišel k nám Bill a řekl:,,To..to jste jako vážně vy?" :,,Si piš že jo!" ozvala se Týna,právě se přehrabovala v tašce a byla mírně předkloněná,nemusím snad říkat kam putoval pohled všech těch kluků(byla k nim čelem). :,,Tak pojďte k nám na deku ne?" řekl Bill. Tom stál jako prkno a ani se nepohnul.Ten blonďák, v něm jsem poznala Andrease. Ježiškote,je tak krásnej.Nejhezčí kluk co jsem kdy viděla.Byla jsem do něj blázen a to jen z fotek,tohle mě teda fakt dostalo.Koukala jsem na něj jak na největšího světce,s bradou u kolen.Bill a Týna chytli strašnej výtlem.Andreas se tvářil šťastně a Tom,ten vypadal stejně jak já,jenže ten čuměl na Týnu.
Rozložily jsme si vedle nich deku a sundali sukně a trika.Kvůli této příležitosti jsme si koupily nový plavky. Fakt fešný. Kluci vypadali jako kamenný sochy-tak moc zkoprnělý! Šli jsme si s Týnou "odškočit" do lesíka a pozorovaly jsme kluky zezadu. První z nich promluvil Andy :,,Tak pánové,tomu říkám kvalitka,prvotřídní zboží!" :,,Hele Andy,já nevím jak ty,ale já vsázím na tu polo-zrzku!" vypísknul Tom ale Bill,ten neřekl nic jen mumlal :,,Vy jste ale nadržený paka!" :,,Bille tak teď na tobě jde poznat že ses nám zabouchnul,koukni Andy jak se červená a jak je zaraženej.!" :,,Tome drž klapačku jo?" Andy měl výlem a my s Týnou taky,jenže jsme to tlumily v nějakejch listech aby nás kluci neslyšeli.
:,,Hele kde jsou ty holky?" Zamumlal Tom,Kluci pokrčili ramenama a koukali na vodní hladinu,teď je ta pravá chvíle,řekla jsem si,mrkla jsem na Týnu a pomaličku jsme se blížily k nim. :,,BAAAAF!" zakřičely jsme. Kluci se strašně lekli,Andy sebou plácnul do písku,Bill poposkočil a zblednul a Tom,ten jen vytřeštil oči a ozvalo se :,,prrrrrrrd!" :,,KTERÝ PRASE?" Zařval Andy. Bill ukázal na Toma a začal se děsně smát, My s Týnou jsme si jenom zacpaly nos a schovali se za smějícího se Billa. Tom byl rudej snad až na zadku. :,,Moc vtipný,fakt,mi vlezte na záda,VŠICHNI!" naštval se Tom, My s Týnou jsme ho ale chytli za slovo a vyskočily mu na záda,Tom se rozplácnul na písku a my jsme zase chytly megan. Tom se zvednul,ještě červenější,těžko říct jestli vzteky nebo tím,jak se cítil trapně.Prostě zkočil šipku do jezera. My dvě jsme vlezly za ním,než to Andy s Billem stačili pobrat a už jsme se honili ve vodě. Najednou se ale ozvalo plácání rukou a :,,Pomoooc!"....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama